4 Dodaj opinię
4 27 35 5 1

Opinie o Softnauts

developer

Pracuję w tej firmie już jakiś czas i nie mam na co narzekać. Możliwość pracy zdalnej, ciekawe różnorodne projekty - przeważnie są to krótkie projekty ale dzięki temu mam możliwość rozwoju bo każdy projekt to nowe doświadczenie. Świetni ludzie co daje świetną atmosferę w firmie, aż chce się przychodzić do pracy. Wiadomo, że nie ma firmy idealnej i ta też ma jakieś niedociągnięcia ale firma ciągle się rozwija i podnosi swoją jakość.

Tak5Nie7

W Softnauts od zawsze panuje świetna atmosfera. Zespół jest zgrany i ludzie po prostu lubią ze sobą pracować. Każdy w firmie ma dużą dozę samodzielności, szefostwo jest otwarte na różne propozycje i sugestie. Czasami brak jasno określonych reguł czy procedur może sprawiać wrażenie lekkiego chaosu, ale w ogólnym rozrachunku myślę, że wychodzi to na plus. Z pewnością nie ma tu korpo-klimatu. W przyszłości warto byłoby popracować nad jakimś sprecyzowaniem ścieżki rozwoju i motywowaniem pracowników.

Tak7Nie8

M.

Jeden z najgorzej prowadzonych software houseów w Krakowie. Pracownicy sami rezygnują, nie przedłużając umów, a otrzymanie wypłaty w terminie graniczy z cudem.

Tak29Nie1

@M.

Robimy wszystko co w naszej mocy, żeby wszyscy w Softnauts czuli się komfortowo i byli za to dobrze wynagradzani. Wypłaty zawsze wypłacane są w terminie do 10 dnia miesiąca zgodnie z podpisanymi umowami :)

Tak1Nie10
@Softnauts

Za wyjątkiem miesięcy kiedy nie są wypłacane w terminie.

Tak12Nie

@Pracownik

Pozdrowienia dla konkurencji :)

TakNie4
Janusz Nowy wpis
@Softnauts

Czemu usuwacie niewygodne opinie? Ktoś napisał, że nie macie konkurencji jeśli chodzi o szacunek do pracownika. Jak się do tego odniesiecie?

@Janusz

Jeśli by było tak jak piszesz Januszu, to zapewne cały ten wątek by zniknął. Jesteśmy w 100% transparentni i z miesiąca na miesiąc podnosimy standardy. W tym roku wprowadziliśmy w Softnauts prywatną opiekę medyczną, prezenty urodzinowe dla pracowników oraz program benefitowy dla ludzi niekorzystających z multisporta :)

welp
Nazwa działu: IT

Jaki okres czasu trwa staż?

@welp

3 miesiące. Zapraszamy :)

Tak2Nie1

Softnauts to firma, w której ludzie chcą zostać do 18, żeby po pracy wyjść wspólnie na miasto. Tak po prostu. Atmosfera jest super, ludzie bardzo pomocni. Projekty zróżnicowane - jak to w softwarehousie. Czasem dostaniesz projekt od zera, czasem będziesz dłubał w kodzie po kimś.

TakNie6

Jak się pracuje z ludźmi z Softnauts?

Tak2Nie
Maciek
@Pytanie

Pracownicy rekrutują pracowników, więc atmosfera jest super ;)

Tak1Nie2

(usunięte przez administratora) W firmie panuje totalny chaos i brak profesjonalizmu - ludzie zwalniają się na potęgę. Nie ma mowy o żadnych szkoleniach.

Tak19Nie
Sebastian

Najlepszy, poważny software house na Słowackiego! Super oby tak dalej!

Tak5Nie11
Czarek

Świetna firma ale nawet taka nie jest w stanie wszystkim dogodzić.!!

Tak1Nie18
Edyta

@Pracownik, dziękuję bardzo za odpowiedź. Możesz jeszcze powiedzieć, czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje oraz czy firma praktykuje awanse wewnątrz firmy?

Tak1Nie

@Edyta

W Softnauts staramy się odpowiadać na potrzeby pracowników. Korzystamy z merytorycznych platform oraz posiadamy wewnętrzną platformę, gdzie przechowujemy informacje o projektach i procesach firmowych. Dodatkowo pracownicy przechodzą regularnie proces ewaluacji, który ma na celu przeanalizowanie ich dotychczasowej pracy oraz zbadanie potrzeb.

Tak3Nie5

not soft at all

it's funny 'cause it's true :D mimo, że zespół stara się wprowadzać procesy i usprawniać pracę, szef rzuca kłody pod nogi, obraża pracowników i wprowadza nerwową atmosferę bez potrzeby. nie polecam

Tak17Nie2
Edyta

Piszecie na forum pozytywne komentarze, to bardzo dobrze świadczy o pracodawcy, najczęściej wymieniana jest doba atmosfera i dobre relacje z przełożonymi, to ważna informacja dla osób myślących zaaplikować do firmy. Atmosfera odgrywa w miejscu pracy coraz ważniejszą rolę. Możecie jeszcze powiedzieć czy występują nadgodziny, czy są dodatkowo płatne? Jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe dla pracowników, socjal?

@Edyta

Raczej rzadko się zdarza, żeby trzeba było zostać po godzinach. Jeżeli jest taka potrzeba, odbiera się te godziny i w innym dniu idzie wcześniej do domu, lub jeżeli jest to 8h - można wziąć dzień wolnego. Z benefitów to Multisport, świeże owoce w kuchni, w lecie także lody i koktajle ze świeżych owoców, imprezy firmowe, wspólne wyjścia. Z tego co wiem, to też jeżeli zgłosisz taką potrzebę do hr to jest możliwość lekcji angielskiego w firmie.

Tak1Nie1

Tak7Nie8

developer

Tak5Nie7
Worker

Fajni i inteligentni ludzie, którzy z przyjemnością dzielą się wiedzą. Podczas pracy spotkałem się z wieloma problemami, których nie miałbym okazji spotkać pracując w korpo i właśnie ta różnorodność wyzwań wpływa na rozwój. Zarządzanie procesami firmy jest ciągle udoskonalane. Oprócz pracy są planszówki i inne spontaniczne wspólne wypady z miłymi wspomnieniami.

Tak5Nie

r2-d2

Z perspektywy designera - Softnauts oferuje najlepsze narzędzia do pracy (Sketch, Zeplin, InVision, Adobe). Na plus także różnorodność projektów (zarówno jeśli chodzi o tematy, jak i platformy), elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej, biuro w dogodnej lokalizacji, projekty z zagranicznymi zleceniodawcami (można podszlifować angielski), agile management i przede wszystkim świetny team - atmosfera jest super! :) Jak wszędzie - znajdą się jakieś niedociągnięcia. Trzeba jednak przyznać, że Softnauts się rozwija i robi wszystko, żeby podnosić swoją jakość - zarówno dla pracowników jak i dla klientów. Polecam!

Tak11Nie

Darek

Softnauts mówi samo za siebie. Soft to nie tylko software ale też miękkie lądowanie :) Wspominam bardzo miło czas spędzony w firmie we wspaniałej, życzliwej i pomocnej atmosferze.

Tak3Nie

Przede wszystkim - świetny zgrany zespół i dobra atmosfera pracy. Wszyscy są otwarci i chętni do pomocy. Na plus bardzo elastyczny czas pracy, praca zdalna i dość płaska struktura w firmie. Minusem są czasami krótkie projekty, choć ich duża różnorodność sprzyja rozwojowi - można spróbować różnych rzeczy.

Stażysta

Jako były stażysta, mogę powiedzieć, że największym plusem pracy w Softnauts jest atmosfera i ludzie. Litry wypitej kawy, setki rozmów w kuchni i dużo śmiechów i żartów w czasie pracy. Jestem bardzo zadowolony z odbytego stażu. Jeśli lubicie mieć bat nad sobą to nie jest to miejsce dla was. Oczywiście bat w postacie deadline'ów jest, ale poza tym nie ma suszenia głowy. Pozdrawiam ekipę z Softnauts!

Tak1Nie

Igor

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie?Jakieś wskazówki o zarobkach ?

@Igor

Oferty pracy dostępne są na naszej stronie: http://jobs.softnauts.com Zależnie od stanowiska, rekrutacja jest 1 lub 2-etapowa. Pierwszy etap to krótka rozmowa telefoniczna lub zadanie testowe, drugi etap to rozmowa w biurze. Widełki zależne są od stanowiska.

kukiz

Fajna firma, ciekawe projekty, atmosfera zdecydowanie najlepsza z miejsc w których dotychczas pracowałem, zarobki na rynkowym poziomie. Dużym plusem jest praca w wielu różnych projektach, różnych tematycznie, bez narzuconego stacku technologicznego, więc można się rozwijać. Jeden dzień w tygodniu można pracować z domu co dla mnie też jest fajną opcją. Kawy/herbaty/mleka/świeżych owoców nigdy w biurze nie zabrakło. Wiadomo, są też jakieś małe minusy jak np. czasem niewielkie przestoje między projektami, ale nigdzie nie ma idealnie :)

Tak8Nie1

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Softnauts? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous

Właśnie też jestem ciekawa co się dzieje w firmie? Macie jakieś nowinki?

Edyta

Bardzo dawno nie było żadnej aktywności z Waszej strony na tym wątku. Co jest tego bezpośrednią przyczyną? Powinniście wstawiać tutaj aktualne i jednocześnie merytoryczne informacje dotyczące Softnauts dla wszystkich tych którzy interesują się podjęciem zatrudnienia u tego pracodawcy. Ponadto jak wejdziecie na http://jobs.softnauts.com/ znajdziecie tam wiele ofert pracy. Czy Waszym zdaniem warto w tym momencie aplikować do tej firmy? Jak prezentują się warunki zatrudnienia i ewentualne benefity oferowane przez pracodawcę?

nelko

kazik, teraz mają ciekawą ofertę pracy jako Big Data Engineer ze znajomością Pythona. Fajną ofertę mają: darmowe lekcje angielskiego w biurze, dni wolne niezależnie od formy współpracy, dobrą kawę, herbatę, owoce, przekąski, karty Multisport i inne benefity, czy wspólne zajęcia sportowe i gry planszowe.

coty

Jak dla mnie super atmosfera, interesujący ludzie. Zarówno początkujący, jak i z doświadczeniem w branży. Zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności. Na plus możliwość pracy z domu, ciekawe projekty. Mi zaoferowali warunki płacowe jak w innych firmach a byłem na kilku rozmowach.

jan.machalica.at.gmail

Pierwszym etapem rekrutacji na stanowisko webdevelopera w Softnauts jest telefoniczna rozmowa, mająca na celu zweryfikowanie kwalifikacji kandydata. Rozmowy telefoniczne przeprowadzam ja, jeśli kandydat posiada kwalifikacje jest zapraszany do biura na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której uzgadniane są szczegóły (stawka, wymiar godzin, rodzaj umowy), w tej rozmowie udziału nie biorę. Do tej pory jedyne "zadania testowe" jakie zlecałem w trakcie rozmowy to przygotowanie dwóch projektów baz danych ("meloman" i "książka kucharska") oraz pytanie o sposób realizacji pewnego specyficznego zapytania do bazy. Zrealizowanie tych "projektów" to kilka minut w trakcie rozmowy, dla każdego rekrutowanego są one bardzo podobne bądź wręcz te same. Rekrutację prowadzimy na ogół do konkretnych projektów, choć bywało, że zatrudnialiśmy osoby bardzo dobre, aby tylko je zatrzymać, i projektów dla nich szukaliśmy później. Przykro mi, Tomku, że piszesz takie opinie.

Tak3Nie

Zostaw opinię o Softnauts - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie