4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 27 39 5 1

Opinie o Softnauts

W Softnauts od zawsze panuje świetna atmosfera. Zespół jest zgrany i ludzie po prostu lubią ze sobą pracować. Każdy w firmie ma dużą dozę samodzielności, szefostwo jest otwarte na różne propozycje i sugestie. Czasami brak jasno określonych reguł czy procedur może sprawiać wrażenie lekkiego chaosu, ale w ogólnym rozrachunku myślę, że wychodzi to na plus. Z pewnością nie ma tu korpo-klimatu. W przyszłości warto byłoby popracować nad jakimś sprecyzowaniem ścieżki rozwoju i motywowaniem pracowników.

Tak8Nie10

developer

Pracuję w tej firmie już jakiś czas i nie mam na co narzekać. Możliwość pracy zdalnej, ciekawe różnorodne projekty - przeważnie są to krótkie projekty ale dzięki temu mam możliwość rozwoju bo każdy projekt to nowe doświadczenie. Świetni ludzie co daje świetną atmosferę w firmie, aż chce się przychodzić do pracy. Wiadomo, że nie ma firmy idealnej i ta też ma jakieś niedociągnięcia ale firma ciągle się rozwija i podnosi swoją jakość.

Tak6Nie8
r2-d2

Z perspektywy designera - Softnauts oferuje najlepsze narzędzia do pracy (Sketch, Zeplin, InVision, Adobe). Na plus także różnorodność projektów (zarówno jeśli chodzi o tematy, jak i platformy), elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej, biuro w dogodnej lokalizacji, projekty z zagranicznymi zleceniodawcami (można podszlifować angielski), agile management i przede wszystkim świetny team - atmosfera jest super! :) Jak wszędzie - znajdą się jakieś niedociągnięcia. Trzeba jednak przyznać, że Softnauts się rozwija i robi wszystko, żeby podnosić swoją jakość - zarówno dla pracowników jak i dla klientów. Polecam!

Tak12Nie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Softnauts?

Marek Nowy wpis

@kandydat a na jakie stanowisko byłeś na rozmowie i jak ona przebiegła?

Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Zero jakiegokolwiek feedbacku po rozmowie w siedzibie firmy.

Tak4Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 131 dni.

Czy w Softnauts obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Programista Aplikacji Mobilnych umożliwia pracę zdalną? Chcę aplikować na ogłoszenie z 19 lipca na http://GoWork.pl

M.

Jeden z najgorzej prowadzonych software houseów w Krakowie. Pracownicy sami rezygnują, nie przedłużając umów, a otrzymanie wypłaty w terminie graniczy z cudem.

Tak35Nie2

@M.

Robimy wszystko co w naszej mocy, żeby wszyscy w Softnauts czuli się komfortowo i byli za to dobrze wynagradzani. Wypłaty zawsze wypłacane są w terminie do 10 dnia miesiąca zgodnie z podpisanymi umowami :)

Tak4Nie13
@Softnauts

Za wyjątkiem miesięcy kiedy nie są wypłacane w terminie.

Tak15Nie

@Pracownik

Pozdrowienia dla konkurencji :)

Tak3Nie6
Janusz
@Softnauts

Czemu usuwacie niewygodne opinie? Ktoś napisał, że nie macie konkurencji jeśli chodzi o szacunek do pracownika. Jak się do tego odniesiecie?

Tak4Nie1

@Janusz

Jeśli by było tak jak piszesz Januszu, to zapewne cały ten wątek by zniknął. Jesteśmy w 100% transparentni i z miesiąca na miesiąc podnosimy standardy. W tym roku wprowadziliśmy w Softnauts prywatną opiekę medyczną, prezenty urodzinowe dla pracowników oraz program benefitowy dla ludzi niekorzystających z multisporta :)

Tak3Nie1
welp

Jaki okres czasu trwa staż?

@welp

3 miesiące. Zapraszamy :)

Tak4Nie1

Softnauts to firma, w której ludzie chcą zostać do 18, żeby po pracy wyjść wspólnie na miasto. Tak po prostu. Atmosfera jest super, ludzie bardzo pomocni. Projekty zróżnicowane - jak to w softwarehousie. Czasem dostaniesz projekt od zera, czasem będziesz dłubał w kodzie po kimś.

Tak1Nie8

Jak się pracuje z ludźmi z Softnauts?

Maciek
@Pytanie

Pracownicy rekrutują pracowników, więc atmosfera jest super ;)

Tak1Nie2

(usunięte przez administratora) W firmie panuje totalny chaos i brak profesjonalizmu - ludzie zwalniają się na potęgę. Nie ma mowy o żadnych szkoleniach.

Tak20Nie
Sebastian

Najlepszy, poważny software house na Słowackiego! Super oby tak dalej!

Tak6Nie12
Czarek

Świetna firma ale nawet taka nie jest w stanie wszystkim dogodzić.!!

Tak1Nie19
Edyta

@Pracownik, dziękuję bardzo za odpowiedź. Możesz jeszcze powiedzieć, czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje oraz czy firma praktykuje awanse wewnątrz firmy?

Tak1Nie

@Edyta

W Softnauts staramy się odpowiadać na potrzeby pracowników. Korzystamy z merytorycznych platform oraz posiadamy wewnętrzną platformę, gdzie przechowujemy informacje o projektach i procesach firmowych. Dodatkowo pracownicy przechodzą regularnie proces ewaluacji, który ma na celu przeanalizowanie ich dotychczasowej pracy oraz zbadanie potrzeb.

Tak3Nie5

not soft at all

it's funny 'cause it's true :D mimo, że zespół stara się wprowadzać procesy i usprawniać pracę, szef rzuca kłody pod nogi, obraża pracowników i wprowadza nerwową atmosferę bez potrzeby. nie polecam

Tak18Nie2
Edyta

Piszecie na forum pozytywne komentarze, to bardzo dobrze świadczy o pracodawcy, najczęściej wymieniana jest doba atmosfera i dobre relacje z przełożonymi, to ważna informacja dla osób myślących zaaplikować do firmy. Atmosfera odgrywa w miejscu pracy coraz ważniejszą rolę. Możecie jeszcze powiedzieć czy występują nadgodziny, czy są dodatkowo płatne? Jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe dla pracowników, socjal?

@Edyta

Raczej rzadko się zdarza, żeby trzeba było zostać po godzinach. Jeżeli jest taka potrzeba, odbiera się te godziny i w innym dniu idzie wcześniej do domu, lub jeżeli jest to 8h - można wziąć dzień wolnego. Z benefitów to Multisport, świeże owoce w kuchni, w lecie także lody i koktajle ze świeżych owoców, imprezy firmowe, wspólne wyjścia. Z tego co wiem, to też jeżeli zgłosisz taką potrzebę do hr to jest możliwość lekcji angielskiego w firmie.

Tak1Nie1

Tak8Nie10

developer

Tak6Nie8
Worker

Fajni i inteligentni ludzie, którzy z przyjemnością dzielą się wiedzą. Podczas pracy spotkałem się z wieloma problemami, których nie miałbym okazji spotkać pracując w korpo i właśnie ta różnorodność wyzwań wpływa na rozwój. Zarządzanie procesami firmy jest ciągle udoskonalane. Oprócz pracy są planszówki i inne spontaniczne wspólne wypady z miłymi wspomnieniami.

Tak5Nie

r2-d2

Tak12Nie

Darek

Softnauts mówi samo za siebie. Soft to nie tylko software ale też miękkie lądowanie :) Wspominam bardzo miło czas spędzony w firmie we wspaniałej, życzliwej i pomocnej atmosferze.

Tak3Nie

Przede wszystkim - świetny zgrany zespół i dobra atmosfera pracy. Wszyscy są otwarci i chętni do pomocy. Na plus bardzo elastyczny czas pracy, praca zdalna i dość płaska struktura w firmie. Minusem są czasami krótkie projekty, choć ich duża różnorodność sprzyja rozwojowi - można spróbować różnych rzeczy.

Stażysta

Jako były stażysta, mogę powiedzieć, że największym plusem pracy w Softnauts jest atmosfera i ludzie. Litry wypitej kawy, setki rozmów w kuchni i dużo śmiechów i żartów w czasie pracy. Jestem bardzo zadowolony z odbytego stażu. Jeśli lubicie mieć bat nad sobą to nie jest to miejsce dla was. Oczywiście bat w postacie deadline'ów jest, ale poza tym nie ma suszenia głowy. Pozdrawiam ekipę z Softnauts!

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Softnauts - Kraków