Opinie o IQInstal Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy IQInstal Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IQInstal Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IQInstal Sp. z o.o. w Żory

Damian

Wielka szkoda, że Państwo polskie pozwala funkcjonować takim takim firmą,a raczej pozwala zarządzać ludziom takim jak wspomniany niejednokrotnie powyżej Łysy i jego hmm nawet nie wiem jak ją nazwać, zostańmy przy takim określeniu - Glisda bleee. Poszkodowanych jest wielu byłych pracowników etatowych, którzy na święta Bożego Narodzenia zamiast kupić karpia za ciężko zapracowane pieniądze to jedli zdjęcie ryby z gazetki promocyjnej tesco, a dzieciom tłumaczyli, że tak wszyscy mają, że to jest NORMALNE. Podwykonawcy? Ci, którym udało się uzyskać zapłatę za wykonana prace, powinni się czuć jakby trafili 6tkę w lotka. Prawdopodobieństwo zapłaty jak 1:39 564 021. O innych dziwnych praktykach i historiach nie wspominam. Informacji wystarczyłby na "przepiękną" biografie firmy IQInstal. Odradzam!!

Były instalator

Ha ha ha!!! Kto by te stara raszple chcioł?

Kolezanka z szkolenia

A stara go zaraz posci raz tak zrobila to i drugi raz zrobi kwestia czasu az mu sie kasa skonczy i bedzie sie sypać z nastepnym pseudo prezesem a ten znów zostanie sam i bedzie szukal winnych puszczalstwa swej lubej i jego niepowodzeń

Johny

Po pierwsze Łysy nie ma pieniędzy, czyli wam nie zapłaci, a jeśli już ma to jeździ do DISNEJLENDU lub Białki na Termy. Po drugie jak już całkowicie nie ma to naciąga zus, pefron i fundusz świadczeń Gwarantowanych. Po trzecie system 500+ się przy nich załamie, bo jak głupi pyknie to od razu jest dziecko. A tak wogóle to Łysy wcale nie jest gruby tylko całą kasę trzyma pod sfetrem. Poza tym Łysy wie co robi że nie inwestuje w starą, bo jak nie widać różnicy to po co przepłacać.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie IQInstal Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
IQ oszust

"Branżowy" zgadzam się z tobą we wszystkim. Mnie wiszą 13 tyś od grudnia za jedno zlecenie w listopadzie. Jeżdżenie tam i słuchanie ich bajek i tej ściemy zakrawa o kpinę. Łysy i ta cwaniaczka która ciągle pisze historyjki że nie ma prezesa i umowa nieważna bo nie mam protokołu odbioru. Sk.... Daleko od nich. A propos pracy i współpracy to ciągły (usunięte przez administratora) i robienie kaszany bo tak trzeba. Niestety niema na takich w prawie paragrafu i tak się stacza nasza Ojczyzna. Pozdrawiam

Branżowy

Tak się składa, że mi wiszą kilkadziesiąt tysięcy...

Łukasz1

To po co, P....cie tam trzy lata siedziałeś, jak było Ci tam tak źle!?!?

Branżowy

Firma niewypłacalna, wystarczy sprawdzić w KRD lub poszukać na internecie można kupić ich dług.

SOS

Odradzam jakąkolwiek współpracę z firmą, która jest typowym geszeftem. Na kasę czekałem kilka miesięcy. Właściciele to zwykli bałaganiarze, wystarczy spojrzeć na plac wokół firmy przypomina wysypisko śmieci i skład odpadów. No ale czego wymagać od Państwa Właścicieli skoro podobny bałagan panuje w samej firmie.

Kochanka Z Dzierżoniowa

Firma nie płaci pracownikom bo takie jest widzi mi się zarządu spółek którymi kieruje MM. i DMD. teraz zatrudniają ludzi na umowy śmieciowe lub bez tak jak ostatnio szukali praktykantki do biura żeby pracować za darmo.

Znajomy

Nie polecam i przestrzegam wszystkich uciekajcie od tej pseudo firmy na pieniadze czekalismy i ze zgryzota dostalismy po jakims czasie bogacze za 5 groszy a tak ogolem to orew i wykonczyl i oczywiscie tombud od tomka nasetpna sciema

Serwisant

Agemo. Bsk. Helper24. To jeden twór zarządu Iqinstal. Firma jest nie wypłacalna i w upadłości

Automatyk

Wszystkie obrończe wypowiedzi pachną mi niezastąpioną i jakże światłą i wszechstronnie uzdolnioną Panią szanowną D.M.D. Pozdrawiam.

As

Chcialem w tej firmie zatrudnic sie ale jak zobaczylem balagan na posesji i wokol firmy zwyczajnie zwatpilem. Uwaga na szefa kawal cwaniaka. Potwierdzam firma krzak ktora nie chce podpisac umowy o prace.

zyczliwy

Aż dziw bierze, że takie firmy mogą funkcjonować na rynku i że dzieje się to za przyzwoleniem fiskusa i pipu. Zarząd tej firmy czy kolejnych nowych tworów pt. Sp. z o.o. to zwyczajne gbury i buraki myślące, że jedyny sposób na życie to nabijanie innych w butelkę. Wszystko w tej firmie jest nieterminowe, nieprofesjonalne, nielegalne, nijakie. To najbardziej życzliwe słowa jakie na tą chwile mogę użyć - przestrzegam i odradzam zatrudniania się w firmie widmo która dzisiaj jest zaś jutro jej nigdzie nie znajdziecie!!!.

Kipman

Znowu bajeczki o szefostwie? - to już takie bywały? Złożyli wniosek upadłosciowy - jeśli to prawda to o rekrutacji nie ma mowy. Czytanie ze zrozumieniem ;)

automatyk

Co się dzieje z tą firmą pytasz? Już ci odpowiadam :):). Został zgłoszony do sądu wniosek upadłościowy. Ale szanowny Pan "łysy" zdążył już "spłodzić" dwie inne spółki "ZOO", do których teleportował się majątek IQ. Teraz pewnie szukają nowych "jeleni" do pracy no i oczywiście kogoś do zarządu żeby uwalić kolejnych ludzi. A potem co?... nowe spółki się założy...Tak to szanowny Pan "łysy" szef ślizga się i unika odpowiedzialności. Ale spokojnie sprawiedliwość go dosięgnie.

Donek

Z nikim nie współpracuje i nic nie robi! Ta firma to ściema! jeden prezes pojechał do stanów na wakacje..z drugim nie ma kontaktu..pieniędzy na wypłaty nie ma-juz od listopada!! omijać szerokim łukiem!

Zwiń

A czy ktoś z was się orientuje dla jakich firm bądź instytucji firma wykonywała w w ostatnim czasie jakieś zlecenia lub z kim na stałe współpracuje?

wiedziałem

Klient końcowy nie dba o jakość liczy się cena więc takich IQ macie jak grzyby po deszczu!

Zostaw merytoryczną opinię o IQInstal Sp. z o.o. - Żory

IQInstal Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Wodzisławska 225
    44-245 Żory