IQInstal Sp. z o.o.

Żory

Opinie o IQInstal Sp. z o.o.

Obcokrajowiec

Dzięki firmie poznałem połowę Żor! Pracuję w IQ pożyć na fajki!

Joanna

Czy firma jeszcze istnieje? Poprzednie wpisy wskazują na złą sytuację finansową IQInstal Sp. z o.o., jednak w rejestrze KRS jeszcze widnieje. Może ktoś z was posiada aktualne informacje o firmie? Pomoże to osobom zainteresowanym potencjalnymi ofertami pracy oraz administratorom forum.

@Joanna 17.08.2017 18:53

Firma jako tako istnieje bo to spółka z o. o. więc ma osobowość prawną i sama nie zniknie. Natomiast ta firma nie działa, nie zatrudnia i nic nie robi tylko istnieje nic więcej. Nie znam się na tym nie wiem jak to sąd rozwiąże w każdym razie o pracy tam nie ma mowy

Robol

Co słychać ciekawego u naszych kochanych oszustów? Pieniądze odzyskaliście

Tropiciel

CAIRNS

ew

Czy odzyskaliście już swoje pieniądze ?

Życzliwy

Koniec koniec. Budynek sprzedany, a emdeemsy według najnowszych doniesień poszukujących ich organów przebywaja w okolicy Brisbane w stanie Queensland w Australii.

redder

Czy firma jest na wodzisławskiej czy to już koniec firmy?

redder

Czy firma jest na wodzisławskiej czy to już koniec firmy?

Adwokat

Jakiekolwiek roboty były to należności z nich wynikające najpewniej zagarnal. Spakowal manatki żeby uciec od odpowiedzialności do Australii.

kilu
@Adwokat 18.11.2016 06:46

Do Australii? Okraść kangury :)))

NICK

Czy ktoś wie, gdzie IQINSTAL wykonywał lub wykonuje jakieś prace?

romek

Na takim wykonawstwie kutych ogrodzeń metalowych dobrze się sprawują, bo ich usługi są doceniane nie tylko przez klientów podejmującymi z nimi z współpracę, ale również przez pracowników, skoro normalnie się u nich utrzymują. Ale jaka jest wypłata? Dzięki

goandziago

IQ nie ma - a reszta to bzdury! @andzia idź się leczyć. albo zmień informatora. albo poczytaj kodeks spółek - zamiast pisać bzdury. wstyd. zamknij się w piwnicy i nie wychodź, bo mój śmiech cię zmiecie

don't go andzia
@goandziago 31.08.2016 15:38

Widzę, że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] złodzieja broni . Prawdą jest, że firma ma zaległości finansowe w stosunku do firm z którymi współpracowali, a także w stosunku do pracowników, których zatrudniali. Wypłaty nie były płacone na czas, a bardzo często były w kopercie. Rotacja ludzi bardzo duża, pracowali tam nawet niepełnosprawni umysłowo i ruchowo, bo nikt zdrowy już nie chciał tam pracować:)

go

IQ nie ma - a reszta to bzdury! @andzia idź się leczyć. albo zmień informatora.

andzia

padli padli tak ze dziurę jeszcze będą łysego wnuki zasypywać a on sam wybył żeby jak to stwierdził od prezesowania musi odpocząć

fred
@andzia 19.08.2016 22:27
padli padli tak ze dziurę jeszcze będą łysego wnuki zasypywać a on sam wybył żeby jak to stwierdził od prezesowania musi odpocz...

Andzia a prowadzą jakąś działalność czy uciekli za granice?

der

To prawda, na korfatnego są garnitury a koło policji nic nie ma. Chyba, że się gdzieś przenieśli, ale samochodów z logiem iq też nie widać

wasew

Jechałem ostatnio przez Korfatnego i widziałem, że firmy nie ma, podobnie omegi koło policji. Zbankrutowali oszuści? Ktoś coś wie?

Weroniczka pierwsza i jedyna miłość łysego

opóźnienia kilku miesięczne do dzisiaj łysy nie popłacił pracowników bo na waciki musiał azorowi dać , a firmę sprzedał koledze żorskiej firmie na elt w nazwie ale w sumie to za długi bo przyjacielowi by nie oddał co razem tego samego azora na spacer wyprowadzali.

der
@Weroniczka pierwsza i jedyna miłość łysego 07.07.2016 16:07

O jakiego azora chodzi :)

BS

kilkutygodniowe się zdarzały :)

BS

A stare wypłaty popłacili? Pieniążki w kopertach? Jeżeli tak to nic się nie zminiło

Automatyk

Podobno budują wille w Orzeszu

kil

Iq instal jeszcze instnieje? Pracuje tam ktoś ze starej gwardii?

Malutka

Konta nie usunęła tylko zmieniła nazwę wpisz sobie Do MA

kil

Szefostwo usunęło konto na facebooku:) Chyba ktoś się ludzi boi...

Iwonka
@kil 27.06.2016 14:18
Szefostwo usunęło konto na facebooku:) Chyba ktoś się ludzi boi...

Dog nie wiedziała jak zmienić status związku na Facebooku i się jej konto usunęło. Ciekawe ile osób im złożyło życzenia na nowej drodze życia:)

kleks

czy ktoś wie, gdzie wykonywali, albo wykonują jakieś prace?

vons

Śmieszna firma, Państwo M. o ile są jeszcze razem to para krętaczy i oszustów. Praca bez umowy, niepłatne nadgodziny, śmieszne wypłaty płacone ratami, a Państwo sobie willę kosztem frajerów budują, nie polecam

Malgorzatka

Premie byly zawsze ale tylko slowne zmiana firanek w burdelu nic nie pomoże

Anonimouse

Ooo. Widzę,że się Łysy obudził i do pracy zszedł. Jak zwykle złote góry obiecuje bo CV nie spływają

elektronik

Tak dokładnie tam gdzie IQ czyli Wodzisławska 225. Tylko tam się nie dostaniesz raczej. Zawsze wszystko pozamykane i AZOR pilnuje. A niedługo to pewnie jeszcze zasieki postawią. Słyszałem, że szanowny Pan Prezes symuluje niedowład nogi żeby rentę z ZUS-u wyszarpać bo krucho z kasą.

SZCZERY
@elektronik 15.04.2016 18:41

Wejście do firmy jest ale od tyłu tylko trzeba uważać aby nie przewrócić się o sterty blach i desek, które są na całej posesji. Azorów nie ma - Pan Łysy jest zbyt wygodny i oszczędny aby dbać i karmić psy ( przy jego podejściu bidule pewnie by zdechły z głodu ).

En88888

czy biuro IQ było tam gdzie obecnie jest Agemo ? mnie sa winni ogromne pieniądze i nie pozostaje mnie nic innego jak prokuratura

elektronik

Agemo wystawiło kilka ofert np na NUZLE. Ma ktoś pomysł jak ludzi przestrzec przed tymi krętaczami?

elektronik

Nie działa jako IQ ale powstała nowa spółka AGEMO, która próbuje znaleźć kolejnych jeleni. Nie ma jej w bazie przedsiębiorców więc nie można o niej ostrzegać ludzi. Tu nie chodzi o to żeby komuś na złość robić czy coś takiego. Trzeba zadbać o to żeby już nikogo nie oszukali. Wszystko co tu jest napisane o tej firmie i prezesie jest prawdą niestety. To smutne ale tak jest. Ja nie wiem jak tacy ludzie mogą patrzeć w lustro. No ale cóż żyje się dalej. Pamiętajcie!!! Nie pozwólmy żeby Mariusz dalej oszukiwał ludzi!!!

En88888

a czy IQ jeszcze działa, zatrudnia ?

nick1

a może zajmiecie się robotą, bo z tego co widzę, to niektórzy piszą w godzinach pracy. chyba że bezrobotni - sfrustrowani. no to co tu robić... zamiast szukać pracy lepiej pisać bzdury na necie, trzeba się jakoś podnieś na duchu... patałachy

Łukasz1

może trzeba zająć się tym, co uciekł z firmy i leczy się u psychiatry, bo nie dał sobie rady z krecią robotą

Agusia

Mariuszku nie oszukuj sie nikomu nigdy nie dales 5tys na miesiac zarobic nawet z polowa tego bylo ciezko a nie mowiac o uczciwych umowach. Ale naszczescie pracownicy sobie poradzili jak ich bez kasy na swieta zostawiles a teraz sie dziwisz ze oni ciebie zostawili

Kochanka

Naszczescie zycie zamo zweryfikowalo pseudo prezesa jego umowy na najnizsza nie placone zusy od tych umow i jego dwie prawe rece do roboty wiec teraz widac te jego umiejetnosci zarzadzania i pracy jak firma preznie idzie do przodu. A wakacje joz nie dlugo ciekawe za co teraz pseudo prezes poleci do usa jak nie ma joz tylu pracownikow do oszukania

Andres

"Jak jesteś taki bohater" - dobry wieczór panie prezesie!a pan czemu nie podpisał się z imienia i nazwiska? Druga sprawa..wypłata 5 tyś. Zł to wg pana 9 tyś. Zł? Patrze na pita kturego dostałem od pana i nie wiem jak pan to liczy? Bo mi pan wyplacal najniższa krajowa ma umowie a reszte pod stołem albo "delegacją".

Damian

Wielka szkoda, że Państwo polskie pozwala funkcjonować takim takim firmą,a raczej pozwala zarządzać ludziom takim jak wspomniany niejednokrotnie powyżej Łysy i jego hmm nawet nie wiem jak ją nazwać, zostańmy przy takim określeniu - Glisda bleee. Poszkodowanych jest wielu byłych pracowników etatowych, którzy na święta Bożego Narodzenia zamiast kupić karpia za ciężko zapracowane pieniądze to jedli zdjęcie ryby z gazetki promocyjnej tesco, a dzieciom tłumaczyli, że tak wszyscy mają, że to jest NORMALNE. Podwykonawcy? Ci, którym udało się uzyskać zapłatę za wykonana prace, powinni się czuć jakby trafili 6tkę w lotka. Prawdopodobieństwo zapłaty jak 1:39 564 021. O innych dziwnych praktykach i historiach nie wspominam. Informacji wystarczyłby na "przepiękną" biografie firmy IQInstal. Odradzam!!

Były instalator

Ha ha ha!!! Kto by te stara raszple chcioł?

Kolezanka z szkolenia

A stara go zaraz posci raz tak zrobila to i drugi raz zrobi kwestia czasu az mu sie kasa skonczy i bedzie sie sypać z nastepnym pseudo prezesem a ten znów zostanie sam i bedzie szukal winnych puszczalstwa swej lubej i jego niepowodzeń

Johny

Po pierwsze Łysy nie ma pieniędzy, czyli wam nie zapłaci, a jeśli już ma to jeździ do DISNEJLENDU lub Białki na Termy. Po drugie jak już całkowicie nie ma to naciąga zus, pefron i fundusz świadczeń Gwarantowanych. Po trzecie system 500+ się przy nich załamie, bo jak głupi pyknie to od razu jest dziecko. A tak wogóle to Łysy wcale nie jest gruby tylko całą kasę trzyma pod sfetrem. Poza tym Łysy wie co robi że nie inwestuje w starą, bo jak nie widać różnicy to po co przepłacać.

IQ oszust

"Branżowy" zgadzam się z tobą we wszystkim. Mnie wiszą 13 tyś od grudnia za jedno zlecenie w listopadzie. Jeżdżenie tam i słuchanie ich bajek i tej ściemy zakrawa o kpinę. Łysy i ta cwaniaczka która ciągle pisze historyjki że nie ma prezesa i umowa nieważna bo nie mam protokołu odbioru. Sk.... Daleko od nich. A propos pracy i współpracy to ciągły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i robienie kaszany bo tak trzeba. Niestety niema na takich w prawie paragrafu i tak się stacza nasza Ojczyzna. Pozdrawiam

Branżowy

Tak się składa, że mi wiszą kilkadziesiąt tysięcy...

Łukasz1

To po co, P....cie tam trzy lata siedziałeś, jak było Ci tam tak źle!?!?

Branżowy

Firma niewypłacalna, wystarczy sprawdzić w KRD lub poszukać na internecie można kupić ich dług.

SOS

Odradzam jakąkolwiek współpracę z firmą, która jest typowym geszeftem. Na kasę czekałem kilka miesięcy. Właściciele to zwykli bałaganiarze, wystarczy spojrzeć na plac wokół firmy przypomina wysypisko śmieci i skład odpadów. No ale czego wymagać od Państwa Właścicieli skoro podobny bałagan panuje w samej firmie.

Kochanka Z Dzierżoniowa

Firma nie płaci pracownikom bo takie jest widzi mi się zarządu spółek którymi kieruje MM. i DMD. teraz zatrudniają ludzi na umowy śmieciowe lub bez tak jak ostatnio szukali praktykantki do biura żeby pracować za darmo.

Znajomy

Nie polecam i przestrzegam wszystkich uciekajcie od tej pseudo firmy na pieniadze czekalismy i ze zgryzota dostalismy po jakims czasie bogacze za 5 groszy a tak ogolem to orew i wykonczyl i oczywiscie tombud od tomka nasetpna sciema

Serwisant

Agemo. Bsk. Helper24. To jeden twór zarządu Iqinstal. Firma jest nie wypłacalna i w upadłości

Automatyk

Wszystkie obrończe wypowiedzi pachną mi niezastąpioną i jakże światłą i wszechstronnie uzdolnioną Panią szanowną D.M.D. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o IQInstal Sp. z o.o. - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IQInstal Sp. z o.o.