Pti Sp. z o.o.

Radom

Opinie o Pti Sp. z o.o.

Zxc

Proponuję poczytać opinie na temat OEX.

wrogPTI

jest duzo bo pti [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po kolei wszystkie firmy zajmujace sie prowadzeniem salonow

Moj

No w tym momencie to któryś z Was miał rzeczywiście rację, ogłoszeń jest naprawde sporo i większość na specjalistów do sieci plus, głównie na takich sprzedazy do salonu, ogólnie pensje są naprawdę okej

ja

Polecam bardzo! Super firma, super koordynatorzy. Do dziś żałuje odejścia.

pierwszy

Chyba na zlecenia jest wyżej zamieszczona recenzja. Pracodawca to typowy "chłopiec do bicia" Polkomtela: obcinanie premii z byle powodu, wymyślanie niemożłiwych do relaizacji planów sprzedażoowych i ogólne [usunięte przez moderatora] " ze wogóle cię coś dostaje. Nie polecam. W firmie ogólny bałagan. Nie polecam

Zostaw opinię o Pti Sp. z o.o. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pti Sp. z o.o.