TI Automotive

Bielsko-Biała

Opinie o TI Automotive

buź

a ja sie z tym nie zgdazam @kumu. W wielu firmach - nie mówie ze w tej, bo tu nie pracowałam - jest cięzka atmosfera i nie da sie pracować. Wiec naprawde nie jest to prawda co mówiuz @kumu. Chyba że po prostu zawsze tak wietnie trafiałeś może dlatego tak mówisz

MŁODA OSOBA

PRACUJĘ W TYM ZAKŁADZIE JUZ 2 LATA. PRACA MOZE NIE JEST IDEALNA GDYZ OBOWIAZUJE NAS NORMA ALE TO JAK WSZEDZIE MINUSEM JEST TO ZE 8 H NA STOJACO, ZAKLAD BARDZO CZYSTY. CZEPKI NIEBIESKIE FARTUSZKI.

ktoś

[usunięte przez moderatora] .nie zycze nikomu zeby tam wyladowal

Zostaw opinię o TI Automotive - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TI Automotive