PPT Sp. z o.o.

Opinie o PPT Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie PPT Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Laborant Chemiczny?

Czy rotacja pracowników w PPT Sp. z o.o. na Pracownik Produkcji jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 28 września na Lento.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

A o które ogłoszenie Pan/Pani pyta? Prowadzimy rekrutację na stanowisko "Pracownik produkcji" na kilkanaście różnych ofert w całej Polsce:)

Pracownik Nowy wpis

Dzień dobry. Pytanie o które dokładnie ogłoszenie chodzi?:) Poszukujemy wielu pracowników produkcji na kilka naszych projektów w różnych miejscach Polski (mamy kilka oddziałów). A zapotrzebowanie niestety nie zależy od nas, ale od decyzji i potrzeb naszych Klientów. Zapraszam do kontaktu bezpośrednio w siedzibie na POW 12B w Piotrkowie lub na kontakt@ppt-personel.pl. Pozdrawiamy!

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Karolina Jastrząb

Pracownik firmy - Prezes Zarządu

29.11.2023 01:11

Czym zajmuje się Państwa firma?

Karolina Jastrząbikona wywiad

Axxia/PPT/PPTJOB sp. z o.o. tworzą grupę firm świadczących usługi pracy tymczasowej i doradztwa personalnego. Jesteśmy ogromną pomocą dla Klientów w realizacji ich celów krótko i długoterminowych, w tych niepewnych gospodarczo czasach. Od ponad 16 lat oferujemy usługi dla naszych Klientów w całej Polsce. Zaufało nam już ponad 100 firm. Oferujemy wsparcie dla naszych Klientów w obszarach: praca tymczasowa, rekrutacje stałe, headhunting, outsourcing, kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa, a także doradztwo w zakresie legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców. Dbamy o to, aby wybrany Kandydat spełniał wszystkie wymogi naszego Klienta i sprawdził się na oferowanym stanowisku pracy. Przeprowadzamy dla Klienta cały proces rekrutacyjny: kompletujemy dokumenty związane z kadrami i płacami, wyliczamy wynagrodzenia, urlopy itp. Począwszy od procesu legalizacji zatrudnienia na najwcześniejszym etapie, po wyrabianie wszystkich dokumentów i zezwoleń na pracę, zakwaterowanie dla pracowników, a także wspieranie pracowników z innych krajów w nadawaniu numeru PESEL i zakładaniu konta bankowego. To ogromna oszczędność czasu i pieniędzy naszych Klientów. Zajmujemy się tym zawodowo – znając procedury, jesteśmy w stanie przeprowadzić taki proces dużo szybciej i sprawniej. Nasi rekruterzy mówią w różnych językach, co znacznie ułatwia proces rekrutacyjny oraz onboarding pracownika.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Karolina Jastrząbikona wywiad

Nasza Agencja świadczy usługi rekrutacyjne dla wielu branż, w szczególności dla: produkcji, logistyki, RTV/AGD, automotive, farmaceutyki, rolnictwa, sadownictwa i e-commerce. Jednak nie zamykamy się na żaden profil działalności – naszym zadaniem jest skuteczna rekrutacja i zadowolenie naszych Klientów i Pracowników.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Karolina Jastrząbikona wywiad

Nasza firma ma główną siedzibę w Piotrkowie Trybunalskim, a także oddziały w Katowicach, Gorzowie Wielkopolskim i Łodzi. Jednocześnie realizujemy projekty on-site w całej Polsce. Zatrudniamy kilkunastu rekruterów i konsultantów, którzy dbają o prawidłowy proces rekrutacji. W siedzibie głównej w Piotrkowie mieści się również nasz Dział Kadrowo-Płacowy. Tworzymy zgrany zespół pasjonatów, który wie, jak osiągnąć sukces.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Karolina Jastrząbikona wywiad

Za rekrutację w naszej firmie odpowiada Dział Rekrutacji: zespół profesjonalnych rekruterów, którzy sprawnie potrafią znaleźć odpowiedniego Kandydata na każde stanowisko. Pierwszym etapem rekrutacji jest rozmowa kwalifikacyjna z naszym rekruterem. Osoba, która pozytywnie przejdzie ten etap, w niektórych projektach od razu otrzymuje zatrudnienie. Bywa też, że kandydat potrzebuje jeszcze przejść wstępną weryfikację u Klienta i wówczas może rozpocząć pracę.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Karolina Jastrząbikona wywiad

Każdy nasz pracownik może być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby proces wdrożenia przebiegał pomyślnie. Nasz zespół doświadczonych konsultantów opiekuje się nowym pracownikiem od momentu przyjęcia oferty. I to nie tylko do czasu podpisania umowy, ale również w trakcie całego przebiegu zatrudnienia. Pomagamy w wypełnieniu wszystkich dokumentów, zajmujemy się zezwoleniami dla obcokrajowców, koordynujemy proces otrzymania numeru PESEL, organizujemy kwaterę dla pracownika i jesteśmy w stałym kontakcie z każdym z naszych pracowników.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w najbliższym czasie?

Karolina Jastrząbikona wywiad

Nowy rok, to nowe wyzwania. Również dla naszej firmy. Jesteśmy na etapie planowania strategii biznesowej na nadchodzący 2024 rok. Głównie będzie to rozwój związany ze zwiększonym zatrudnieniem w branży produkcyjnej, szczególnie na stanowiskach takich jak: magazynier, monter, pracownik produkcji etc.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Karolina Jastrząbikona wywiad

Skupiamy się przede wszystkim na rozwoju. Mamy nową główną siedzibę – serdecznie zapraszamy potencjalnych pracowników, aby mogli porozmawiać z naszymi konsultantami, dopytać o szczegóły wszystkich ofert. Będziemy rozbudowywać nasze Działy Rekrutacji – inwestować w rozwój naszych pracowników, głównie pod kątem szkoleń językowych i przeprowadzania procesów rekrutacji. Cały czas również doszkalamy się w tematach związanych z legalizacją pobytu cudzoziemców. Otworzyliśmy się również na rynek azjatycki, tu dostrzegamy ogromne szanse na nowych pracowników – zarówno fizycznych, jak i specjalistów. W planach mamy również podjęcie współpracy z organizacjami non-profit w zakresie aktywizowania zawodowego grup wykluczonych dotychczas zawodowo z różnych przyczyn. Rok 2024, to przede wszystkim nowy intensywny sezon dla naszej Agencji. Jesteśmy na niego gotowi.

Na jakie wsparcie w PPT Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPT Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Czynności pomocnicze na stanowisku pracownik produkcji bezp.?
Natalia

@Pracodawca Dzień dobry, po jakim czasie od internetowego złożenia CV można uzyskać informacje zwrotną? Pozdrawiam

@Natalia

Dzień dobry, Jeśli kandydat pozytywnie przejdzie wstępną weryfikację, oddzwaniamy w ciągu jednego dnia (dotyczy to głównie pracy tymczasowej). Na każde zgłoszenie/CV odpowiadamy na bieżąco, w ciągu kilku dni - w przypadku rekrutacji stałej, i również pozytywnej weryfikacji. Jeśli kandydat nie spełnia podanych wymagań - wówczas wysyłamy informację zwrotną. Pozdrawiam

admin

Byłeś na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Agencja Pracy Tymczasowej PPT Sp.z o.o. ? Jak wygląda proces rekrutacyjny, czy atmosfera spotkania była dobra?

ji

atmosfera była beznadziejna.

Franciszek
@ji

Wybrałeś się na rozmowę kwalifikacyjną, może powiesz w takim razie jakich pytań można tam oczekiwać oraz czego wymaga pracodawca od kandydata? Każdy taki wpis jest niezwykle cenny dla osób poszukujących tu takich informacji.

@admin

Dokładamy wszelkich starań, aby każda rozmowa rekrutacyjna była przeprowadzona profesjonalnie. Zapraszamy do sprawdzania naszych aktualnych ofert i odwiedzenia naszej nowej siedziby na POW 12b w Piotrkowie Trybunalskim.

@ji

Prosimy o sprecyzowanie czy to było na rozmowie w naszej Agencji, czy już u Klienta/Pracodawcy? Będziemy wdzięczni za każdą uwagę. Naszym zadaniem jest profesjonalna rekrutacja, a zdanie kandydatów/pracowników jest dla nasz szczególnie ważne.

AAA
@admin

U mnie spoko, szybko ogarnęli papiery, wypisałem dokumenty i wieczorem byłem już w pracy.

Agencja w porządku, szybko znalazłem tam pracę. Teraz są w nowym miejscu na POW.

Załatwili mi dobrą pracę. Polecam

damian

w ofercie pracy sa podane cztery numery a gdy dzwonie mowi nie ma takiego numeru moze macie jakis inny numer?

@damian

Zapraszamy również do naszej nowej siedziby na ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12b w Piotrkowie Trybunalskim:) Mamy dużo nowych ofert pracy. Pozdrawiam

TikTak

Firma ok, jak na agencję pracy nie mam zastrzeżeń.

Podobno pracując jako Magazynier można liczyć na 3600 na rękę. Czy to prawda?

PPT

Takich informacji udzielamy przed podpisaniem umowy i to zależy od Pracodawcy, dla którego będzie się świadczyło pracę. Zapraszamy do kontaktu, poszukujemy aktualnie dla jednego z naszych Klientów pracowników na magazyn.

Jak wygląda sprawa grafiku w PPT Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

PPT

Wszystko zależy od umowy i Pracodawcy. Tego nie ustala Agencja PPT tylko Klient.

PPT

Dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań , aby Państwo byli zadowoleni z Naszych usług.

Zostaw merytoryczną opinię o PPT Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w PPT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPT Sp. z o.o.?

PPT Sp. z o.o.