BrowseLabs

Kraków

Opinie o BrowseLabs

Alicja

Dokładnie precyzujcie swoje wypowiedzi, szczególnie jak firma BrowseLabs ma szeroką rekrutację na wiele stanowisk pracy: http://browselabs.com/jobs/ i sporo osób może być zainteresowane warunkami jakie firma oferuje. Może ktoś się wypowiedzieć?

Alicja

@44, o jakim stanowisku piszesz? Sprecyzuj swoją wypowiedź. Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy różnią się w zależności od piastowanego stanowiska. Czekamy na Twoją opinię.

@gebik wiadomo ze na takim stanowisku to calkiem sporo mozna zarobic wiec nie zdziwie sie gdyby to prawda byla

Zostaw opinię o BrowseLabs - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BrowseLabs