UNITECH-MOTORYZACJA Sp.z o.o.KIELCE

Kielce

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 30 ocen.

UNITECH-MOTORYZACJA Sp.z o.o.KIELCE
3 30 6 1

Opinie o UNITECH-MOTORYZACJA Sp.z o.o.KIELCE

Lidia

@u o p, rozwiń swoją wypowiedź. Powiedz co masz na myśli mówiąc o tym, że dla jednych mało a dla drugich dużo? Umowa o pracę to jest ważna kwestia dla pracowników. Napisz proszę, jak wyglądał proces rekrutacji do UNITECH-MOTORYZACJA KIELCE i dalsze kwestie zatrudnienia, jak okres próbny czy umowa.

u o p

no niestety tak to wygląda, co dla jednego mało, dla innego dużo, ale zarobki są godne i ważne, że dostaje się u. o pracę

admin

Znacie firmę UNITECH-MOTORYZACJA Sp.z o.o.KIELCE od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o UNITECH-MOTORYZACJA Sp.z o.o.KIELCE - Kielce

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNITECH-MOTORYZACJA Sp.z o.o.KIELCE