Rewop

Wola Ducka

Opinie o Rewop

kumka

z tego co widzę to istnieją nadal. ciekawe czy produkcja podeszew PU, TR i PCV oraz obcasów, ozdób i pasków jest opłacalna teraz

TRS

Praca dosyć ciężka zależy jeszcze co się robi! Atmosfera panująca w zakładzie jest żenująca (BURACTWO) Rozmowy na temat wykopek albo sianokłosów czy jakoś tak albo kto ile wypił w weekend! ZERO AMBICJI Brak rozwoju. A pieniądze czasem dobre, a czasem to ręce opadały!

Słowa kojarzące się z Rewop (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ograniczona Atmosfera i ludzie tam pracujący są na wysokim poziomie Od jakiej stawki można negocjować pensję?każdy indywidulnie Najbardziej podobało mi się w Rewop:atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Rewop:brak możliwości awansu i rowoju

Zostaw opinię o Rewop - Wola Ducka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rewop