Alab Laboratoria Sp. z o.o. Laboratoria Analiz Lekarskich

Brzeziny

Alab Laboratoria Sp. z o.o. Laboratoria Analiz Lekarskich

Opinie o Alab Laboratoria Sp. z o.o. Laboratoria Analiz Lekarskich

Małgosia.

.... W firmie ALAB laboratoria pracuję 16 lat (szybko zleciało :) ). Praca, którą wykonuję zawsze przynosiła mi dużo satysfakcji i nadal tak jest. Firma stawia na rozwój pracowników. Ja uwielbiam się uczyć nowych rzeczy . Jeśli ktoś chce uczciwie pracować myślę, że odnajdziesz swoje miejsce w tej firmie. Ja jestem zadowolona... każdy dzień w pracy jest inny i przynosi nowe wyzwania co akurat lubię : ) Bardzo polecam pracę w tej firmie : )

Pracowałeś już w firmie Alab Laboratoria Sp. z o.o. Laboratoria Analiz Lekarskich? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Alab Laboratoria Sp. z o.o. Laboratoria Analiz Lekarskich - Brzeziny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alab Laboratoria Sp. z o.o. Laboratoria Analiz Lekarskich