Fhu Bar Alf Marek Kosicki

Okuninka

Fhu Bar Alf Marek Kosicki

Opinie o Fhu Bar Alf Marek Kosicki

Zachęcam do publikowania opinii na temat pracodawcy Bar ALF, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Zadowolony

Powyższe opinie są kłamstwem. Pracowałem w tym barze dwa lata temu i mogę powiedzieć jak jest. Atmosfera w pracy bardzo przyjemna, kontakt z szefostwem również bardzo dobry. Z wypłatą nigdy nie było problemów, regularne wypłaty adekwatne do ilości pracy. Nie rozumiem tych komentarzy, ponieważ nigdy nie spotkałem się z podobnymi sytuacjami. Szczerze polecam ten bar dla klienta oraz pracownika.

XYZ

Popieram opinię wyżej. O wypłatę trzeba się dopominać bo czasem "zapominają", ciągłe narzekanie, zawsze robisz coś źle, a zamiast szczerze porozmawiać to obgadywanie za plecami. Fałszywi ludzie - wszystko ładnie i pięknie tylko na pierwszej rozmowie, później jakby się człowiek nie starał to i tak jest źle..

młody

Bar polecam - jedzenie dobre, czysto. Praca - odradzam! Jak wszędzie nad Białym wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk, przynajmniej było tak kilka sezonów temu (ale wątpię, że coś się zmieniło). Praca po 16 godzin dziennie za 50 zł. To kpina, policzcie sami jak to stawka godzinowa. Zapierdziela się wszędzie, nie ważne na jakie stanowisko Cię przyjmą. Atmosfera straszna, fałszywi ludzie i nie docenianie pracownika. Jedyny plus to wypłata na czas.

Zostaw opinię o Fhu Bar Alf Marek Kosicki - Okuninka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fhu Bar Alf Marek Kosicki