counter
3 29 15 5 1
jula Nowy wpis

Teraz to bedzie sie tam działo zreszta jak co roku co sezon. Wiec teraz beda miec prawdziwy kociol wsrod odwiedzin klientow i podjerzewam, ze moga też kogoś szukac na stanwoisko kelnerki pewnie goscie siedza do ostantniego klienta.

alicja Nowy wpis

Myśle że sytem rekrutacji mają dość prostu @retop89 także nie ma się czym przejmować. Przecież Bar Colorado w Okunince to lokal który otwierany jest jako pierwszy i zamykany jako ostatni w mieście. Także pewnie oczekują wytrwałości od pracowników i dobrego zorganizowania. Słyszałam że w takich barach to najczęściej jest muzyka na żywo więc to zawsze dodatkowe umilenie roboty

retop89 Nowy wpis

jak wyglada system rekrutacji nowych osób, a dokładnie z ilu części się składa. Rozmowa rekrutacyjna to zazwyczaj bardzo stresujący moment, dlatego potrzebuje rady na ten temat czy istnije mozliwosc rozwoju zawodowego i czy zatrudniaja na umowe o prace z góry dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam serdecznie....

monika Nowy wpis

Witam , czy znacie może nr telefonu albo jakiś kontakt do baru Colorado ? 16.08 ok. godz 13:00 prawdopodobnie w barze Colorado na stoliku został zagubiony granatowy portfel męski Reebok'a. W środku znajdowały się dokumenty. Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje. GG: 8478081

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

huzar

okuninka byłaby ciekawym pomysłem do pracy na wakacje. Jak nie tam to może w innym punkcie gastronomicznym

xxx

To lepiej wpisywać "Bar Colorado Okuninka" ;)

xxx

Ja mam dużo kontaktów do Artura...wiem praktycznie wszystko...ale dopóki się nie dowiem w jakiej sprawie ktoś pisze to nie podam :P

Masz moze jakis namiar do colorado albo jego rodziny?

Pilnie potrzebuje numeru do Artura pracujacego na stoisku z pizza w barze colorado!!

właściciel innego baru

zgadzam się z panem,nie ma takiej możliwości żeby podłaczyć wodę do piwa,to jakiś staty mit.Faktem jest że piwo z beczki gorzej smakuje ale jest tańsze,coś za coś

Zgadzam się z opiniami innych osób, higiena pozostawia wiele do zyczenia, oszukuja na jedzeniu i piwie (dolewają wody), oszuści, dorabiaja się na pracy innych, nigdy więcej do Colorado!!!!!!

Pracodawca nieuczciwy. Nie płaci pieniędzy w terminie. Higiena ma wiele do życzenia. Pracownicy często pracują za miejsce do spanie i jedzenie. [usunięte przez admina]

m

zgadzam sie WYZYSK I NIC WIECEJ a[usunięte przez admina]

:-(

Na str. Urzedu Pracy we Włodawie znalazłam ogłoszenie o pacy w COLORADO. Zadzowniłam, umówiłam się na rozmowę. Przyjechałam Na umówiony już termin do pracy. Byłam od rana do nocy, mieli zapłacić na koniec każdego dnia. Odjechałam z niczym bo dowiedziałam się że trzeba miec doświadczenie, a jak raz coś pokazali to zbyt wielkiej filozofii w tworzeniu hod doga czy hamburgera nie było. SZEF JEST NIEUCZCIWY, NA JEDZENIU OSZUKUJĄ!!! Byłam świadkiem, jak ktoś zamówił dorsza a zjadł pangę bo nie było innej ryby, a różnica cenowa jes. Flaki i rosoły są 3dniowe- a lato upał sami wiecie. NIE POLECAM PRACY W TYM MIEJSCU

Słowa kojarzące się z Bar Colorado (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Bar Colorado: Najbardziej nie podobało mi się w Bar Colorado: wyzysk i wyczerpująca praca

Zostaw merytoryczną opinię o Bar Colorado - Okuninka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Bar Colorado
3/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • VII lok. 4