Multimedia Polska - Centrum S.A.

Kutno

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Multimedia Polska - Centrum S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multimedia Polska - Centrum S.A.

nigdy

Nigdy nie pracowałem i pewnie nie chciałbym, mam tylko jedno pytanie: kiedy w końcu włączycie sygnał tv cyfrowej, chyba nikt w promieniu 1000 km nie ma tylu awarii co wy, najpierw była godz. 15.00, później 17.00, 18.00 a teraz 23.00. Może komuś z zarządu tej tzw. telewizji cyfrowo-kablowej odetnijcie sygnał na sobotę i niedziele i pewnie będą goście sikać z radości. Tak sobie myślę czy może nie skorzystać z oferty TOYA, poczekam na koniec umowy i zobaczę ile razy w ciągu kilkunastu dni znowu nie będzie sygnału - nie pozdrawiam

Zostaw opinię o Multimedia Polska - Centrum S.A. - Kutno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multimedia Polska - Centrum S.A.