Ewros Sp. z o.o.

Piastów

Opinie o Ewros Sp. z o.o.

Master

Do @Sejm chyba jesteś jednym z członków zarządu skoro tak to oceniłeś bo na pewno nie zwyklym pracownikiem. Gdyby nie Ukraińcy teraz tam pracujący to nie było by komu robić Polacy omijają te firmę z daleka

Sejmo
użytkownik zarejestrowany

No przymknie na to oko, bo dzięki nadgodzinom może nieźle sobie do pensji dorobić @tatun. Ogólnie to firma jest w porządku, wiem, że atmosfera jest dobra, podobno z kierownictwem nie ma problemu w Piastowie. Szukali kiedyś kogoś do działu techniczno=planistycznego i dawali ubezpieczenie.

Prędki Krzysztof
@Sejmo 21.04.2016, 21:28

Podobno ktoś, kiedyś, gdzieś widział jakiś, jakoś nie daleko obok tam co nikt i nigdzie, nikogo i niczego. Ani razem ani osobno nie wiadomo z kim i z czym, kiedy i o której. Tak w skrócie można opisać firmę Ewros z Piastowa.

woju
@Prędki Krzysztof 02.08.2017, 18:01

kude w punkt podsumowal.

Gizbern

Pracowałem w tej firmie jakiś czas. 8 godzin dziennie to jakbyś w pracy nie był według tej firmy. Standardem jest tam 9-10h dziennie. Oczywiści nie za wszystkie godziny dostaniesz pieniądze. Za urlop częściowy ekwiwalent bo nigdzie nie pojedziesz. A jak już się uprzesz na urlop to Cie zwolnią. Wyzysk i mobbing.

Szukasz pracy?

gosc

Właściciel nie płaci całości wynagrodzenia,każe pracować po nocach,w niedziele i swięta.wyzyskiwacz i cham.

michał żak

dominika1990 - 2010-12-06 14:18:50 odpowiedz | cytuj Witam Was, Ewros Sp. z o.o. jest nawet bardzo solidną firmą. Współpraca z tą firmą jest nawet pozytywna. Szybki kontakt idużo ciekawych ludzi. Mogę z całym przekonaniem polecić Ewros Sp. z o.o..Pozdrawiam wsz Pierwsza podstawowa sprawa - NIGDY w życiu nie pracowała żadna Dominika w firmie Ewros Sp.j.Sp. z.o.o. [usunięte przez moderatora]. A ten zakład przymusowej pracy powinien być dawno zamknięty rezem z właścicielem i kierownictwem Sp.j. Sp.z.o.o.

Zostaw opinię o Ewros Sp. z o.o. - Piastów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewros Sp. z o.o.