Opinie o E LECLERC w Szczecin Rostocka 15

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy E LECLERC. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E LECLERC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E LECLERC w Szczecin Rostocka 15

Max

ale w Leclercu nie ma kierownika regionalnego hahaha

PCHA

Byłam tam dziś na rozmowie (Szczecin), Pani opowiedziała o baaaaardzo odpowiedzialnej pracy (w BOKU) i zapytałam o wynagrodzenie za tą jakże bardzo odpowiedzialną prace, jak usłyszałam 2 tys brutto plus EWENTUALNE premie jak się ktoś stara i praca w takich godzinach to podziękowałam. W tej chwili pracuje w sklepie X w którym mam tyle samo, nie mam szefa nad głową i mam lepsze warunki. Spodziewałam się ze za taka ważną pracę mają troszkę lepszą kasę. Jak ktoś coś to szukam do pracy :P szczecin2@pcha.pl

rar
@PCHA

Bardzo dobrze zrobiłaś PCHA, nawet nie wiesz jak dobrą decyzję podjęłaś...brawo TY :) Wiem co piszę...

gilu
@rar

brawo ty? co to ? slogan z reklamy biegunki???

nie polecam

nie polecam pracy w tym sklepie , ponieważ nie warto marnować tam sobie życia. Pozory zgranego zespołu , a tak naprawde niezrównoważeni psychicznie pracownicy i kierownictwo zniechęcają do pracy , wynagrodzenie spoko klienci spoko ale pracownicy to koszmar.no i grafik nie pozwala sie nigdy normalnie najeb.. napic. przynajmniej w smutnym szczecinie POLECAM WYTRWAŁYM NIE TAK JAK JA PASJONATOM ZAPĘTLONEJ MUZYKI MARKETU XD

abcde

Witam, czy mogę otrzymać jakąś "normalną" opinię na temat tego sklepu? Również poszukuję pracy, mam blisko. Z tego co wiem to jest forum dla osób poszukujących pracy, a nie "Klientka" sklepu wypowiadająca się o obsłudze w zawistny sposób. Ja jako klient nie przychodziłbym do sklepu w którym jest tak strasznie jak opisujesz.. A oszczerstwa z tego co wiem są karalne. Dziwne jest też Twoje zaangażowanie w zniekształcanie obrazu sklepu, mi by się nie chciało, ale jak widać niektórzy albo maja za dużo czasu, albo są byłymi pracownikami którym coś nie poszło...

barman
@abcde

no widzisz ciężko otrzymać normalną opinię bo jakaś była pracownica zaśmieca to forum (ta od kartonów) swoimi żalami. Praca jak praca, ja już mam swoje lata i pracuje tam od dłuższego czasu, nie wiem ile masz lat bo jest dużo młodych którzy za pracę w sklepie chcieliby dostawać co najmniej 4000 najlepiej nie robiąc nic, no niestety tyle nie zarabiam, przychodzi dużo leserów i szybko odchodzą. Jak chcesz pracować będziesz pracował czy tu czy gdzie indziej. W porównaniu z poprzednim pracodawcą który cykał mi ratami raz mniej raz więcej i to na czarno to tu jest wielka poprawa, biało na czarnym co za co i za ile ale w dużej firmie nie może być inaczej a najlepsze jest to że mam blisko, Przyzwyczaiłem się i można powiedzieć że jest okej. Może kiedyś się zmieni że i my będziemy dostawać więcej, zmieniła się władza to jest szansa. P.S. do tej całej klientki, obrażasz mnie kobieto i moją pracę o smrodzie i brudzie. Robię tam i jeszcze nigdy nie było tam brudno i nie śmierdziało, chyba że na twoim stanowisku tak było to teraz nie dziw się że już tu nie pracujesz, na pewno jak znajdziesz nową pracę to też cię szybko wyleją.

Kalinka
@barman

Ona wszystkich nas obraża, ale z tego co wiem już poszło zawiadomienie do Prokuratury.

logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Klientka

@sojm i go zwolnili? Jak każdego prawie... Duża rotacja tam to standard. Będąc studentem można znaleźć o wiele lepsza i cieplejsza posadkę. Do @klient (ambitniejszego nicku nie było?) nigdy tam nie pracowałam, nie zamierzam. Mam większe ambicje i wykształcenie niz by siedzieć w 10stopniach i w kurtce w pracy, bo francuzik tnie po kosztach. Jestem tam pare razy w tygodniu, wiec widzę co sie dzieje. Syf, smród to codzienność na tym sklepie, a ludzie są jak wchodzi nowa gazetka, pózniej są pustki. A kierownicy grzeją dupy na gorze i piszą zachwalające komentarze hehe

abc
@Klientka

Akurat byłem w sklepie w tym dniu i słyszałem jak jeden kasjer który zszedł z kasy powiedział,że nie będzie siedział w takich warunkach bo było poniżej 10 stopni.A sklep powinni zamknąć skoro nie było warunków do pracy,

Klientkaaa

Wkurza mnie taka starsza kasjerka czarne włosy okulary stanie u niej w kolejce to jest tragedia,wiecznie wydzwania po kierownictwo aby przyszli coś wycofali nie wiem po co trzymają taką osobę, omijam tą kobietę szeroko jak jestem na zakupach.

Klientkaa

Może stoją kartony bo nie ma komu rozkładać?! więc może się zatrudnij i wtedy nie będziesz marudziła na to :) a pro po cen to ludzie jak bydło nie patrzą pod jaką cenówką jest towar ;] mięso jest jak najbardziej świeże! i najtańsze w całym szczecinie.

kalib
@Klientkaa

to prawda, mięso mają 1-klasa, ceny też bardzo konkurencyjne, nie wiem jak to robią ale niech tak robią dalej

klient
@Klientkaa

ona jest coś za bardzo negatywnie nastawiona, coś wspomina o jakichś donosach do jakiegoś POKu(?), coś jej ze świeżością nie pasuje, a to o kartony się potyka,... podejrzewam, że może tam pracowała i jej podziękowali bo nie chciało jej się kartonów rozkładać i teraz jest bardzo aktywna na forum ;)

@klient

hehehe, może tak być, teraz ma uraz do kartonów. Kto wie, może śnią się jej po nocach:)))

Noooow

Pracuję tam i śmiać mi się chce jak czytam te wasze pożal się boże opinie.Od samego początku bardzo fajnie mnie przyjęto do grona pracowników. Kierownicy bardzo fajni,atmosfera bardzo fajna.Nie polecam tej pracy dla typowych nierobów co by tylko chcieli kasę za nic nie robienie!!

remik

całkowicie zgadzam się z tą opinią,wszyscy traktowani są jak podgatunek...a pseudo kierowniczki...obozowe kapo,szkoda o nich pisać

yyy

ten sklep to jeden wieki koszmar. nie polecam, lepiej byc bez pracy niz tyrac i byc traktowany jak smiec za zadne pieniadze!!!! niech Pan prezesz sam zapier......!!!

wxxw

Ludzie piszą prawdę praca w E.Leclerc to prawdziwy (usunięte przez administratora) bez poszanowania kierowników czy prezesów najlepiej siedzieć od rana do wieczora w pracy i dalej źle .Pracownik ma 15 minut przerwy a kierownik godzinę i dodatkowo dziesięć razy papieros .Odradzam pracy szkoda czasu na tą firmę

rychu

poleczka, załóż stronę skrzywdzeni.pl hrhehehehehehehhehe

srychu
@rychu

jak nie masz nic wiecej do powiedzenia to polecam idioci. pl lub inne tego typu strony bo jestes zalosny. pl nie znajac nie zycia eklera :P

zawiedziony

AŻ PRZYKRO PISAĆ JAK W TEJ PRACY TRAKTUJE SIĘ PRACOWNIKÓW,POPROSTĄ SĄ PIONKAMI DO PRZESUWANIA NIE MOGĄ NIC POWIEDZIEĆ Z DZIAŁU TRZEBA LATAĆ NA KASĘ NIE TAJ BÓG ŻEBY ZACHOROWAĆ GDYŻ JAK PÓJDZIE SIĘ NA ZWOLNIENIE TO PO POWROCIE MOŻNA OCZEKIWAĆ WYPOWIEDZENIA BEZ UZASADNIENIA.KIEROWNICY BEZ WYKSZTAŁCENIA TRAKTUJĄ LUDZI JAK .... A SAMI NIC NIE POTRAFIĄ ZADZIERAJĄ NOSA DO GÓRY.TO JEST PO PROSTU (usunięte przez administratora)

Bell

Z przykroscia musze to powiedziec ale wszystkie te negatywne opinie to prawda.Mobbing trzeba siasc na kase a pozniej trzeba by bylo zostac po godz.zeby nadrobic bo sie nie wyrobilo.Smieszne to wszystko ale taka prawda wymagania wielkie za najnisza krajowa.Zero szacunku do pracownikow.Rob swoje i siedz cicho bo cie zwolnia.Żal Żal i jeszcze raz Żal.Masakra co tam sie wyprawia.

Bell

dziewczynka

Ja tam pracuje i jak narazie nie narzekam.A prawda jest taka wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Najwidocznie wcześniej nie mieliście do czynienia z innymi pracodawcami.Tu przynajmniej pracuje tylko po 8 godz. a nie po 11-12 godz. jak pracowalam u poprzedniego pracodawcy.Tam to dopiero byl wyzysk pracownika.Praca byla po 3-4 dni w tygodniu po 12 godz. i tylko jeden dzień wolnego i nawet nie dostaleś niejniższej krajowej na ręke.Tu robie swoje i po 8 godz. wychodze do domu.Jak ktoś chce pracować i zależy mu na pracy to będzie pracowal a nie narzekał.Ale to tylko moja opinia i każy ma prawo do swojej.

rufus

"pracownik" czytasz bzdury? Za jakis czas jak cie zwolnia bedziesz pisal to samo co wszyscy powyzej. wiadomo, ze idzie sie do pracy wiec nie rob tu z ludzi leni, owszem byli tacy co przychodzili i patrzyli sie na polki, ale ich od razu po probnym okresie zwalniali. Duuuuuza faja ekipa odeszla bo miala dosc bycia pomiatanym i traktowanym jak G. widocznie jestes swiezak i nie wiesz co cie tam jeszcze czeka. a moze jestes jednym z 10 "prezesow"? jak czlowiek ma do siebie jakis szacunek to szybko dojrzy do decyzji by stamtad uciec jak najdalej sie da. czestotliwosc dawania ogloszen na portalach na wszystkie mozliwe stanowiska po kolei i jak tylko czesto sie da swiadczy chyba o czyms? rotacja ogromna, ciagle szukaja jeleni. pojdziesz na zwolnienie lekarskie to po 2 dniach otrzymujesz wypowiedzenie oczywiscie za porozumieniem stron, i papier, ze nie bedziesz dochodzil swoich praw w sadzie. wrecz jestes do tego zmuszony. czy tak postepuje pracodawca godny polecenia? tak sie traktuje tylko szmaty. pozdro dla wszystkich starych pracownikow!

pracownik/były

pracowniku chodzi o normalne kontakty miedzy =ludzkie czyli pracownik szef. Dla rzetelnych milych pracownikow ktorzy klienci lubili nie bylo tego typu relacji. Niestety nie polecam pracy w tym miejscu.Wiele osob rezygnowalo na wejsciu nie dlatego ze byla mega ciezka praca bo szczerze zbytnio sie tam nikt nie meczyl nie robil na akord,przyczyna rezygnacji bylo traktowanie.Na poczatku bylo ok nawet mnie chwalono pozniej po pewnej zmianie doświadczyłam takiego traktowania ze z kazdym dniem nie chcialam isc do pracy z kazdym dniem coraz gorzej i to o byle co i to przy klientach az klienci sie burzyli i dziwili pseudo kierownikom. a co do umowy dają na 3 lata po 4 msc zwalniaja bez pwoodu jak pionka bo inny ktos musi wejsc na miejsce za mniejsza pensje....szkoda gadac jednym slowem NIE polecam osobom poszukującym pracy.Każda praca jest na jakis sposob ciezka ale w tym miejscu pracy jest kiepsko naprawe kiepsko.A ci co twierdza inaczej hmmm....piątki z nimi nie przybije.

Tak czytam te Wasze bzdury i nie mogę wyjść z szoku! Ja tam pracuję, więc proszę mnie nie obrażać!!!!! Nie narzekam, robię swoje, nikt na mnie nie wrzeszczy i nie traktują mnie jak szmatę. Normalna, ciężka praca. Jak się nie chce pracować, zawsze się wini pracodawcę. A co? Na kawkę chcecie tam przychodzić? Ploteczki? Ludzie, jakimi Wy musieliście być kiepskimi pracownikami, że Was zwolnili.... Teraz pyski wydzieracie? Trzeba było się postawić, jak pracowaliście! Anonimowi Pracownicy Miesiąca się znaleźli. Biedni, bo ktoś w końcu Im prawdę powiedział. ŻENADA!!!! P.S. Jak ktoś chce pracować - będzie. Amen :)

Anonimowy pogromca
@pracownik

Mamuśka z nabiału jest najlepsza... eka z niej amen. W czuła się jak bu to jej był sklep a uuuja jest jej. I nie zna się na tym wgl smile3

!!!!!!

Powiem tak byloby ok gdyby bylo poszanowanie dla pracownika. Pracownik jest dobry, sa rozne zdarzenia losowe to jest wyrzucany z dnia na dzien z pracy pyrajac sie czemu nie dostaje odpiwiedzi. Skoro dustaje sie umowe na 3 lata to powinni powiedziec chociaz to albo uprzedzic...

Zostaw merytoryczną opinię o E LECLERC - Szczecin

• Jak się pracuje w E LECLERC?

Zobacz opinie na temat firmy E LECLERC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E LECLERC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E LECLERC?

Kandydaci do pracy w E LECLERC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E LECLERC