Opinie o E LECLERC w Szczecin Rostocka 15

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy E LECLERC. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E LECLERC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E LECLERC w Szczecin Rostocka 15

Jestem

Jak to wszystko czytam to... ręce opadają ;) Dajcie spokuj ludzie i zacznijcie szanować prace !!! Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... A na " nierobów " nie ma rady zawsze cos im będzie przeszkadzało !!! Praca jest ok !!! Ja nie narzekam !!!

Witja

Co tak ucichło, dawajcie dalej.

lokaloka

socjal? hahah :D ciagle psujaca sie mikrofala, wiecznie spalony czajnik elektryczny i sterta brudnych garow w zlewie bo kazdemu po sobie ciezko umyc. umyc woda, bo plynu czy mydla tez wiecznie nie ma. praca tam to zenada (usunięte przez administratora) kontrolowany z okien "bogow". ilosc negatywnych opinii sama swiadczy o tym jakie warunki tam panuja. wystarczy podejsc do jakiegokolwiek pracownika jeszcze tam pracujacego a kazdy wyrazi swoja opinie. brak pochlebstw dla tego pracodawcy na tym forum daje do myslenia, ale tylko tym ktorzy mysla! pozdro

@lokaloka

O jej mikrofale się biedulce psuła. Widocznie nie umiałaś jej obsługiwać.

@lokaloka

Mydła nie było - dobrze, że uciekłaś bo skoro to (usunięte przez administratora)

Zewica
@lokaloka

Brudne gary są raczej "zasługą" tego, że ludzie to brudasy, a nie dlatego, że zakład pracy jest taki, czy owaki. Gdzie byś nie poszedł, to będą ludzie, którzy nie potrafią po sobie posprzątać, a także ci, którym będzie to przeszkadzać, ale miejsce pracy nie ma tutaj nic do rzeczy, więc ten argument "przeciw", jak dla mnie, jest po prostu inwalidą. A skoro już mowa o tym, że można podejść do każdego pracownika, żeby mógł wyrazić swoje zdanie, to moje, póki co, jest niezmienne. Pracuję tam jako kasjerka. Pensja nie jest może jakaś mega zachwycająca- mało, ale obowiązki, na tym dziale akurat, nie są też jakieś porażające- nie przesadzajmy. Użeranie się z klientami, którzy niekiedy potrafią być upierdliwi? Tak naprawdę większość z nas, kiedy wchodzi do sklepu, pewnie nie jest lepsza.

Do Sympatyczny: Napisz coś więcej o socjalu.

logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
pfff

Ok. Konczymy wszyscy ze zlymi opiniami. To tez bezsensu w koncu tam pracowalismy. Przykre diswyadczenia ale moze cos sie tam zmieni na lepsze.ja nikogo nie obrazam nie podaje sie chyba tutaj nazwisk nikogo jak na innych forach. Chodzilo mi o ogol.

kris

BYŁY PRACOWNIKU i PFFF, wolność słowa wolnością słowa, ale obrażacie ludzi, a to jest karalne. Jak zapłacicie po 5 tyś. na cele charytatywne to może to do was dotrze.

sympatyczny

pracuje tu juz kilka miesięcy,na praca nie narzekam.jak dla mnie warunki ok fajny socjal,ludzie przyjażni zawsze pomogą.Jesli kogoś razi dostosowanie sie do regulaminu pracy firmy to wypisuje takie rzeczy.Widocznie wolałeś sciemniać i nic nie robic skoro az takie rzeczy teraz wypisujesz.praca=pieniądze,więć weź sie do pracy a nie tylko narzekania i oczernianie.

Witja

Ale się rozpisałeś . Zamiast rozpaczać, że cię w markecie nie chcieli zostań pisarzem, bo z taką wyobraźnią masz szansę.

DANA1204

bylam na rozmowie- na poczatek umowa zlecenie 3 miesiace i stawka 5 ZŁ ZA H! paranoja... i robisz wszystko, jak cie potrzebuja na jakis dzial to tam idziesz, mimo ze zatrudniaja jako kasjera. wole w zabce pracowac niz w takich warunkach. za ta prace podziekowalam, bo to jest wykorzystywanie tylko ludzi...

Jackos

Witam nie polecam nikomu tego sklepu ,najniższa krajowa , pełen wyzysk i zero poszanowania pracownika , godziny pracy nie są przestrzegane , nadgodziny nie wypłacane tylko zamieniane na wolne które ciężko odebrać

sialla`

w koncu ktos sie odwazyl powiedziec prawde! w tym miejscu "pracy" jestes nikim... takie realia, rotacja pracownikow od poczatku istnienia (pol roku) jest niesamowita! jak mozna zwalniac minimum 1 pracownika co tydzien?? ludzie za minimalna pensje, bez zadnych dodatkow i upustow tyraja bo maja "umowe o prace", tyko co im po tym jak w ciagu 5 min szefostwo znajdzie byle jaki powod by cie zwolnic? jestem bylym pracownikiem, jakby ktos mial jakies pytania chetnie odpowiem na nie. ale z glebi serca nie polecam, bo traktowanie ludzi za przeproszeniem jak szmaty przez tepych kierownikow po zawodowce jest niesympatyczne i nie buduje atmosfery, tylko obrzydza prace. nie bojmy sie mowic o tym glosno, to moze ktos sie tym w koncu zainteresuje i zajmie!!!!

kiziamizia32
@sialla`

Widziałam ofertę pracy i myślę czy nie wysłać CV. Jestem trochę w potrzebie niestety :/ Na jakich działach miałeś/aś problemy? Może na innym będzie lepiej?? Albo chociaż gdzie najgorzej...

xyz

Najgorszy zaklad w ktorym przyszlo mi pracowac zayrydniaja zwalnyaja i tak w kolko szkoda ze gora sie nie zmienia. Zwolnienia bez powodu no ale zapamietajcie takie gowno omijac szerokim lukiem. Dobrze ze na uboczu ten sklep sie znajduje.

śmieszne te opinie nieudaczników, którzy jak widać nawet do marketu się nie nadają. Jak mniemam prosta praca wyładować towar i dbać żeby był na półkach to jak dla was za mocne na wasze "moce obliczeniowe" waszych garów i jak wy myślicie o bardziej skomplikowanej pracy to mogę tylko współczuć waszym rozdmuchanym ambicją, lepiej zapiszcie się po jakiś stały zasiłek, bo nie wróżę dobrze waszym dalszym "karierą". Szukałem gazetki, trafiłem na to i tak mnie to zaciekawiło, że przeczytałem całość, dobre było o tych co chciały by przychodzić na kawę i ploteczki do pracy. Zapomnijcie, te czasy już minęły, swego czasu też szukałem pracowników do mojego zakładu i po wielu miesiącach w końcu mam stałą załogę a przewinęło się wielu wygibusów którzy straszyli sądami a sami mieli za uszami tyle że głowa mała. Pozdrawiam wszystkich i dzięki za parę chwil rozrywki czytania tych żali maluczkich:)

poleczka
@ja

Ciekawe, który kierownik a może bossska prezesowa to pisała? Pracowałam rok, poszłam na zwolnienie bo już nie dałam rady wytrzymać siedzieć kolejnych dni z gorączka i pudelkiem chusteczek. I co? zwolnienie z pracy po 2 dniach. Człowiek nie jest maszyną i choruje. Nawiasem mówiąc maszyny też padają. Nieudacznicy też byli, ale pracowali po kilka dni i uciekali. Czasami nie "ambicjĘ" ale potrzeba zarobienia pieniędzy zmuszają człowieka do pracy w takich marketach. Więc nie obrażaj ludzi marna istoto. Nie róbz ludzi (usunięte przez administratora) bo wpisując w google "gazetka e leclerc" ta strona z opiniami się nie pojawia, więc celowo tutaj wszedłeś. Czas na ploteczki jest 15 min podczas przerwy, więc nie rozumiem do czego pijesz? Ploteczki to robią sobie kierownicy i ich asystenci, jeśli zasłużą. Szkoda, że już nie ma tej restauracyjki, to byś sam zobaczył ich ploteczki. Przerwa kierowników sięgała nawet godzinę. Chadzali jak wielcy państwo. Gdy widzieli zwykłych pracowników na jadalni, to głośno mówili, że wolą zjesć u siebie. Dlaczego? Bo tam nie ma kamer i mogą siedzieć do woli. "ŻALI MALUCZCY" co to za określenie? Przydała by się tu komuś szkoła. Ludzie piszą prawdę, bo człowiek ma swój honor i godność i nie pozwoli się w ten sposób traktować. Ciebie to widocznie boli, bo być może nie wiesz co to znaczy. Każdego swojego znajomego i pytającego o pracę tam przestrzegam. Chyba, że lubi być pomiatanym i traktowanym jak (usunięte przez administratora) od podłogi. Tak jak ktoś tam wyżej pisał, przyjmują ludzi bo wielu stamtąd odchodzi. Ogłoszenia nie biorą się byle skąd. A przez 1.5 roku czasu można znaleźć świetną ekipę. Co miesiąc nowe osoby, z wielkimi obietnicami od księżniczki Agnieszki czy Mileny. Zapytaj jakiegokolwiek pracownika jak długo tam pracuje to Ci powie. Ludzie! szanujcie siebie! Wyrazy głebokiego współczucia obecnym pracownikom. Byli pracownicy świetnie was rozumieją i życzą powodzenia w znalezieniu lepszej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o E LECLERC - Szczecin

• Jak się pracuje w E LECLERC?

Zobacz opinie na temat firmy E LECLERC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E LECLERC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E LECLERC?

Kandydaci do pracy w E LECLERC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E LECLERC