Opinie o Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa w Warszawa

przewoznik

Bardzo dobrze funkcjonuja, szybkie płatnosci i karty paliwowe dla podwykonawcow !! Polecam !! Płaca za każdy km !!

Top-Trans Team
@przewoznik

Dziękujemy za pozytywną opinię.

coca;-cola

w domu jesteś max 12h jak się wykłocisz po 4 tygodniach , masz wolne od piątku od 18.00 ale musisz dojechać np. do warszawy do domu a następnie musisz wrócić do auta i w poniedziałek być o 8 rano na rozładunku np w biłgoraju

coca;-cola

specjaliści w top transie robią koło4000km w 3tygodnie na magnesie jak się to komuś podoba to zapraszam wtedy można zarrobić

he magnes musisz zakupić na swój koszt. a firma w razie wpadki ciebie obciąża he he

Kierowca

JAKIEJ REKRUTACJI MOWA? ONI BYLI I SA W TAKIEJ POTRZEBIE Z OBSADA KIEROWCÓW ZE OHOHOOO W SUMIE TO O NIC NIE PYTALI PO PROSTU WIEDZIELI ZE JAK PYTAM O PRACĘ TO MUSZE MIEĆ UPRAWNIENIA TAK SE MYŚLĘ

ZAPYTALI MNIE TYLKO CZY MOGĘ ZACZĄĆ JUZ OD ZARAZ , WIDAĆ PILNIE IM BYŁ POTRZEBNY KIEROWCA POTEM DOŚWIADCZYŁEM TO NA WŁASNEJ SKÓRZE DLACZEGO TAK PILNIE BYŁ IM POTRZEBNY KIERO ,

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
mustang

5-6 koła ale na magnesie

kurpiel

napisałem wiele opini na temat tej firmy i nadal zjawiają się kierowcy co szukają pracy nic się nie zrobi cały czas będą działać do puki będą przychodzić nowi kierowcy a oni tylko szukają (usunięte przez administratora)co będą dla nich jeżdzić

koy

skonczylem w marcu, teraz tylko na skoczka wskakuje, do domu zjezdzasz w teorii co dwa tyg, w praktyce, co trzy, max 4 dni w domu

koy

jezdzilem 5 lat, kasa w terminie, tylko krotkie zjazdy do domu

belfegor

w tej firmie to normalne że nie przestrzega się powszechnie przyjętych norm tu się liczy tylko zysk dla firmy jeśli chcecie podjąć pracę u tych szalbierzy to musicie mieć tego świadomość

iwona

TRAGEDIA Z NIMI NIE PŁACĄ ZA WYKONANĄ PRACĘ FIRMA [usunięte przez administratora], UWAGA JAK KTOŚ CHCE Z NIMI PRACOWAĆ!!!!!!!!!

wqrzony szofer

w zeszlym roku telefonicznie zostalem namowiony bym dla tej firmy wykonal kurs gdyz ich kierowca zlamal noge w niemczech,obiecali polowe podstawy oraz .0,4 plz za km.ten kurs, to droga przez meke brak w aucie kart platniczych oraz zmuszanie mnie do korzystania z mojej karty bankomatowej na ktore konto przelewali mi pewne kwoty na koniec podsuniecie umowy na 25 slownie dwadziescia piec stron formatu A4 umowy wedlug ktorej to ja mialbym im jeszcze doplacic za moja prace bo stwierdzali ze byly opuznienia w dostawie towaru ,nie moglem takiej umowy podpisac ,do dzis nie zaplacili mi za ten kurs,szukam osoby z warszawy ktora pomoze odzyskac mi te pieniadze na dowod mojej pracy posiadam wydruki z tacha kontakt: sztyfcik@o2.pl

Lisek

Szukamy kierowców w transporcie międzynarodowym 1. Podstawa 2000 (niestety na razie brutto... ale będziemy się starać żeby było netto) 2. Dieta dzienna 22 + dieta rozłąkowa liczona od kg żony x 2 - przykładowo żona 55 kg + dieta 110. Opłaca się hodować żonę na masę.. 3. Po przepracowanym pełnym roku karnet na panny leśne do wykorzystania 2000 impulsów/miesiąc. 1 impuls=3 ruchy frykcyjne. Karnet zamienny na misie żelowe, lub landrynki. 4. Płatne od km (zgodnie z prawem - firma jest zarejestrowana na Madagaskarze) 0, 50. 5. Ekwiwalent za noc w kabinie 200. 6. Płatne hotele 3 i 4 gwiazdkowe - własny dowóz do i z hotelu autem osobowym z kierowcą. Wzywa się smsem auto na parking, rano odwozimy. 7. Miła sympatyczna atmosfera w młodym i prężnym zespole. Zatrudniamy same spedytorki -nimfomanki, samotne, do 25 lat, uwielbiające flirt i seks. 8. Auto dla siebie wybiera kierowca - cena zakupowa nie gra roli - najważniejsze jest wrażenie jakie wywołuje na twarzach kierowców z innych firm. 9. Rezerwowane miejsca postojowe na parkingach przy stałych trasach, oraz stolik w restauracji - menu przesyłane dzień wcześniej na laptop (prezent od firmy), możliwość wyboru dań spoza karty. 10. Ubezpieczenie kierowcy i rodziny - pełne i od wszystkiego. 11. Chodaki co roku nowe. 12. Dla samotnych do wybory dmuchana lalka, dmuchany chłopak, kot, chomik, rybki. Co kto lubi. 13. Po 3 latach pracy kierowca zostaje kierownikiem zestawu i dostaje własnego kierowcę do prowadzenia - sam nadzoruje jego pracę. Oczywiście dodatek funkcyjny - 1000 miesięcznie. Chętnych prosimy o składanie podań. Zdajemy sobie sprawę że nasz oferta może być niezbyt konkurencyjna, ale prosimy o zrozumienie - firma się dorabia dopiero. Podobno Kiedyś była taka umowa w TOPie , teraz widać z ocen Troszki podupadli ....

Joanna Ł.

Pracowałam w tej firmie co prawda niedługo, ale moge powiedzieć same pozytywne rzeczy. Kasa na czas, atmosfera na plus. Szefostwo super, pozdrowienia dla[usunięte przez administratora]. Jeśli chodzi o moj staż, to nie był bogaty, ale z tego co zauważyłam nie ma tam rotacji pracowników. Wszyscy, których zastałam pracują od kilku lat. Pozdrowienia[usunięte przez administratora].

Top Trans

Przestrzegam przed współpracą z ta firma wszystkich którzy maja cos wspólnego z transportem

tadek

Skoro większość z was jest taka ponad wszystkich i tylko krytykować potrafi to czemu jeszcze jesteś pracownikami a nie pracodawcami? najmądrzejszych odsyłam do słownika języka polskiego ! Nie pasuje... Fora ze dwora... Za własną fajerę siadać i zbijać kokosy. A po roku zobaczymy jak będzie się powodzić cwaniaczki ![usunięte przez administratora]

xxx

jesli chcesz jezdzic to napewno lepiej nie trafisz ale jesli chcesz uczciwie zarobic to trafiles w bagno

revers

jak chcesz jezdzic i zarabiac godziwe pieniadze, lepiej nie trafisz. jak szukasz kasy w bakach, a "roboty" na parkingach przy butelce, to bedziesz mial duzo powodow, zeby pisac bdury na necie. szefostwo mimo, ze mlode, to kasy pilnuje. i swojej i twojej. bardzo dobra robota, pod warunkiem, ze lubisz jazde i chcesz zarobic uczciwie. 14000 km legalnie na tacho miesiac w miesiac , co 2 tydzien w domu. i tak od 2 lat

w top transie nikt nie pracuje od lat.Chyba cie sie cos pomyliło.

szofer

ja pracuja w top transie od lat i kase mam zawsze na czas a i zaliczka jak potrzeba tez jest, wezta sie lamusy do roboty anie brednia wypisujesz

Kasa w terminie, z pewnością NIE W TEJ FIRMIE!!

Zostaw merytoryczną opinię o Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa - Warszawa

• Jak się pracuje w Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa?

Zobacz opinie na temat firmy Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa?

Kandydaci do pracy w Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa