Opinie o IKEA Industry Group Orla w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IKEA Industry Group Orla. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IKEA Industry Group Orla o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKEA Industry Group Orla w Bielsk Podlaski

Jak długo trwa proces awansu w IKEA Industry Group Orla?

Ewa Braun

O żadnym awansie nie ma mowy. Jeśli zostałeś/zostałaś zatrudniony na danym stanowisku to trwasz na nim do końca. Można oczywiście dostać pseudo awans tzn. Dostać dodatkowe obowiązki do wykonania ale bez żadnych dodatkowych pieniędzy. Często młodzi pracownicy się na to łapią. Można też zdobyć awans poprzez podłożenie świń i swojemu przełożonymi. To jest formą lubiana przez szefa i dział RH, na pozbycie się kogoś kto jest niepokorny i myśli po swojemu A nie po korporacyjnemu. Relatywnie niedawno zrobił tak milbin z kc.

Esterka

Jakiego awansu??? ????????????

romaneska

W Rosji zawieszono Ikea . W Orli dalej działa dyr, z Rosji i zbiera motylki . Proponuje żeby zabrał ze sobą resztę tej hołoty babochłopów .

@romaneska

A ja też jestem za tym żeby wracał skąd przyszedł.

Ewa Braun

Go IKEA, Go Belarus. Przecież to taki fajny projekt z pokojowo nastawionym krajem. Przez dziesięć lat słuchałem jakim to Białoruś jest wspaniałym krajem. Nawet IWAY to potwierdzał...... Hipokryzja najwyższych lotów.....

Kola z Terespola

Szanowna redakcyjo , a mówią nam że w Polsce cenzury niet ! A gdzie zginął post 241 .

Firma IKEA Industry Group Orla poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Bielsk Podlaski
Anna Młynarczyk
Ewa Braun

Coś chyba źle się dzieje skoro dziś stoją tylko litewskie ciężarówki z drewnem ? Polscy przewoźnicy, którzy zwykle drewno z polskich lasów wozili do nas dziś to samo drewno wieźli w strpnę Białegostoku. A ostatnimi czasy kilkakrotnie słyszałem, że mamy najlepsze stosunki z lasami w historii. Czuję nierychłą zmianę na stanowisku, zwlaszcza też dlatego że te drobne grzeszki i kłamstewka zaczynają wypływać. I jeszcze jedno. Nasz Flagowy Babochłopie. Dzianie barci nie poprawia naszego wizerunku w oczach nadleśnictw, wręcz naraża nas na śmieszność.

@Ewa Braun

W sumie może to i dobrze. Niech wyciają litwińskie lasy a nasze niech wykorzystają nasi, lokalni przedsiębiorcy.

@Potop Szwedzki

Surowiec jedzie tam gdzie są lepsze ceny. Cała tajemnica

Potop Szwedzki

To bardzo powierzchowne potraktowanie tematu.

ciekawy

myślę czy tu pracowac - widziałem film na yt - słyszałem że warto ale nie znam nikogo bo niedawno wrocilem z uk, - ale czytam i nic nie rozumiem z waszych komentarzy. Ktoś tu się naparza indywidulanie na forum i jakieś żale - mam niesmak straszny - Może ktoś napisać konretnie czy warto tu pracować i sobie wogólne głowe zawracac?

ciekawy
@ciekawy

czy na produkcji - da sie zarobic? i jak załoga? jest ok?

realista
@ciekawy

Pracować zawsze warto , chociażby dla tego żeby mieć kasę na wegetację . Ważne co potrafisz i czym się do tej pory zajmowałeś ? Ważne też jest czego się oczekuje od pracodawcy i co on zaoferuje . Jeżeli znasz język angielski , to możesz zostać nawet menagerem pod warunkiem że starego (usunięte przez administratora) do centrali lub CBA. Ile kasy wywalczysz na starcie tyle będziesz mieć , bo na podwyżki i premie nie licz . Może przesadzam ale kiedyś miałem podwyżkę 2% i na święta dostałem paczkę żywnościową .

@ciekawy

Jeśli biegle posługujesz się angielskim, to droga kariery jest przed Tobą otwarta, nie musisz wtedy nawet znać się na tym co robisz. Dla przykładu, płetwonurek, wtedy jeszcze szef produkcji, stwierdził, że długość drewna ma wpływ na zawartość formaldehydu w płycie. I co ? On został wielkim derektorem a ten, który go publicznie wyśmiał za te brednie już z nami nie pracuje.

Obserwator
@Potop Szwedzki

Wiedza może być przeszkodą, z tym to ostrożnie

@ciekawy

Negocjacje zmiany płacy na 2022. Tym żyje zakład. Maszyna losująca nagrodę dla najwierniejszego trola poszła w ruch.

Zgodnie z ustawą tym zarabiającym ponad 12500 zł muszą zabrać, a tym z najniższą dołożyć , tak jak Janosik , bogatym zabierał a biednym dawał:)

Ewa Braun

Moim zdaniem na czele kojejki po ten zaszczytny tytuł są wszystkie trzy babochłopy.

@Ewa Braun

(usunięte przez administratora) Dawno mnie tu nie było . Babochłopy to rozdają tu karty i tym co to niniejszym donoszę - to damy a tamtym - to nie damy . Ta zasada obowiązuje od chwili powstania Ikeły w Orli i nie ważne czy Ty jesteś fachowiec w swojej specjalności i czy robisz to dobrze , ważne żebyś właził w (usunięte przez administratora) jak najgłębiej menagerkom od siedmiu boleści. Gdyby to był normalny zakład to dawno by został (usunięte przez administratora), a że służy do generowania strat( w takim wielkim korpo) , to nikt nie zwraca uwagi na niegospodarność jaka tutaj panuje . Podwykonawcy też tu są po to by pogłębiać straty i jest to dobry sposób na upadłość a i syndyk ma mniej majątku do sprzedaży . Chora sprawa ale tak tu jest .

Kola z Terespola

Hej ikeła co z Wami ? Miała być nowa krew , że tak powiem zasieki mieli robić a tu dobrowolnie ludzie od Was (usunięte przez administratora), czyżby zatrudnili nowego menagera od siedmiu boleśni , czy te stare próbują zachować swoje stołki. ? Dla czego te po macieżyńskim nie wracają do pracy , Czekacie na następne zaciążenie .(usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Ewa Braun

Czy ktoś w przystępny sposób potrafi wytłumaczyć co u licha wyprawia się na produkcji ? Czy ktoś nad tym jeszcze panuje ?

Hmm

Czy po przeczytaniu opinii o firmie ktoś wysyła do niej swoje CV?? Pewnie jest dużo chętnych LOL..

@Hmm

Chętni walą drzwiami i oknami. Firma zadecydowała o budowie płotu z drutu kolczastego. Dodatkowo wstępu będą bronić firmowei terytorialsi z managerem od niewiadomo czego na czele.

@Ewa Braun

To nic do obrony firmy śpieszą czołgi i działa przeciwlotnicze , ostatnio widziane w okolicach Zambrowa . Obronimy firmę przed napływem tutejszej zarazy . hi hi,

Usługodawca

Czy można dostać zlecenie na jakiekolwiek usługi lub dostawy dla fabryk IKEA bez płacenia łapówek? Podobno 10% wartości zlecenia to standard.

Kobieta
@Usługodawca

Hmmm, kolejny szukający poparcia koleś. Skąd Wy to wszystko bierzecie? Skoro to taki standard, to się z nami podziel, kto, gdzie, kiedy, za co? Normalnie masakra.

Potop Szwedzki

Powiedzmy wyraźne "nie" firmom, które pod przykrywką działalności biznesowej wspierają reżim za naszą wschodnią granicą.

Kola

Ostatnio jak się spodziewałem zostałem usunięty z tej strony bo poprosiłem o tą skrzynkę w Szwecji gdzie można się wyżalić i pozostać anonimowym , ale nie przejmujcie się tym bo ona cały czas zajęta Na guglach znajdziecie adres gdzie możecie to wysłać drogą pisemną , broń Boże nie róbcie tego elektronicznie. Nasza Pani administrator czuwa i też boi się o swój stołek . Menagery możecie spać spokojnie ja się nie zniżę do Waszego poziomu i nie pójdę przekładać płyty w białych spodniach.Szkoda tylko że przez takie osobowości upadnie ikea , bo wy przyszliście tu zarobić a nie pomnażać dobro ikey , szkoda że tego nie widzi Gogleniów i pryncypał ze Szwecji. Wy nawet nie dbacie o wizerunek firmy tylko o swoje aspiracje zawodowe , a w eter to idzie .

@Kola

Pryncypał że Szwecji nie zrobi nic dopóki z Orli będą na jego konto wpływać Eurosy. A na pewno nasi pożałowania godni managerowie nie ruszą palcem. Siedzą cicho, biorą kasę i modlą się żeby przypadkiem nikt nic od nich nie chciał.

Koka
@Kola

(usunięte przez administratora) To bardzo nieładnie szydzić z osób, które poprawiają niedociągnięcia spowodowane nieudolnością prowadzonego przez ciebie działu. I uważaj, żeby ktoś rzeczywiście nie zadzwonił na tę linię telefoniczną o której piszesz i wyjaśnił co się dzieje z tym twoim kociołkiem. Sciemnianianie dla dyrekcji też tylko do czasu. No chyba, że to twój sposób aby szefa wyrzucić z siodła i wskoczyć na jego miejsce.

@Koka

Dobre!, szefa i jego motylki to Wy menagerowie sami wysadzicie , kończy się rok finansowy i macie prawo czuć się zagrożone .Dzięki za tą sugestię ,że niby ja wystartuje w wyborach , chora sprawa tak jak te babskie menagery .

Kola z Terespola

No co tam nic nie piszą ? Boją się czy co ? Dajcie wodze swojej wiedzy i napiszcie co tam w trawie piszczy ?

Jakie są warunki zatrudnienia w IKEA Industry Group Orla?

Żenia

Ogólnie nie jest źle. Porównując inne zakłady pracy w okolicy to akurat Ikea pod względem warunków wypada przyzwoicie. Wiadomo, mogliby płacić więcej :-) ale zarobki nie są poniżej średniej niż w innych zakładach produkcyjnych tego typu.

Kola

Warunki zatrudnienie są tutaj takie : renówka w lizing a morda w kubeł . Metoda jest taka : pkt. 1 . Szef ma zawsze racje . pkt 2. Jeżeli szef nie ma racji to patrz pkt. 1 . Jeżeli masz jakąś wybitną specjalizację to żądaj kasy z górnej półki i dadzą Ci, bo mają nóż na gardle , ale po pół roku pracy będziesz musiał(ła) wyszkolić sobie następców a będą tłumaczyć to " no a jak zachorujesz , to ktoś musi za Ciebie umieć to zrobić " Prawda jest taka że już na Ciebie zastawiają sidła .Jak uznają że wyszkoliłeś swoich następców to Pani menager rozdzieli Twoje zadania dla podwładnych , a Ty dostaniesz kopa w zadnicu . Jako że mamy bezrobocie, potulne ciemniaczki przyjmą dodatkowe obowiązki i nawet nic nie wspomną o jakiejś dodatkowej kasie , bo wiedzą co ich czeka . I tak do granic wytrzymałości . Zenia jeżeli mówi o poborach, to mówi o tych wschodnich , bo ja np. na podobnym stanowisku w Polsce Centralnej miałem propozycję 2 razy wyższą niż w Ikeły , ale dla mnie pieniądze nie są najważniejsze , z tych co tutaj zarabiałem też dało się wyżyć .

Nowa

Zatrudnienie???/ a w ogóle to jak dokumenty zdać bo tu nie biorą a tam przepustke trzeba a skąd ją wziąść jak nikt telefonu nie odbiera.

Kola z Terespola

To nie wypali , bo swój ze swoim zawsze się dogada . hi hi

Kola z Terespola

Dla mnie osobiście to nie jest przekręt jeżeli się jechało i po drodze kogoś zabrało .Terytorialisty mundur nie chroni , bo przypomnijcie co zrobili z Radziem ( też terrorysta ) , trzeba było znaleźć ofiarę , no to hopaj siup . Nie jest też przekrętem ten co sprzedał 1 litr oleju dla ikeły i zarobił 2 zł. Przyjrzyjcie się tym dwóm różom , co to potrafią zdołować człowieka w mig , a przykład ostatni Kubusia , nic Wam nie mówi. Pozostaje pytanie , po co to robią , ano pokazać dla googleniowa że one tu reformują , tak na prawdę dobre wrażenie do chorej psychy . Jeżeli nie powstaną silne związki to dalej będzie brakowało ludzi i to na wszystkich stanowiskach , ba w rankingu zaufanych firm to ikeła urla daleko. Niech ktoś mi wytłumaczy jak z księgowego zrobić menagera ? Ten fenomen to widziałem tylko w Ikea, a trochę tych firm zaliczyłem .

Ewa Braun

A czy auto o nr ....HR.. stało się może pojazdem wojskowym ? Częściej je widzę przy jednostce wojskowej niż pod firmą. Kiedyś jeździło jako ble, ble car, (usunięte przez administratora)

Kola

handlowców chwalił się że proponowano mu łapówkę ale uczciwek odmówił , i co sam na siebie zarzucił sidła do których wpadł , ba nawet (usunięte przez administratora)na zebraniu go pochwalił . Normalny dyrektor to (usunięte przez administratora) powinien zwolnić , bo kto wie czy jutro nie (usunięte przez administratora) tegoż dyrektora , ja znam masę takich przypadków . Dziwi mnie tylko ta Wasza bezduszność bo jak kogoś zwalniają to dobrze , oby nie mnie . Podgrzewacie stare kotlety , a te nowości które dzieją się na Waszych oczach przem Wam groziilczacie i zamiatacie pod dywan , a tematów jest bez liku , magazyn , tartak , biuro , transport , itd .Nie bójcie się tej władzy jej dni są policzone , jeżeli nie trafią do Tworek czy Choroszczy to sami się powyżerają , a dbajcie o siebie i o swoje zdrowie. Piniądze to nie wszystko , ale bez pi nędzy też (usunięte przez administratora).Jeżeli chcecie dalej pracować w Ikeły, to wybierzcie silne związki zawodowe , ale to na prawdę muszą być silne i wtedy będziecie mogli pokazać tą niegospodarność i przekręty obecnej władzy . Bez zmian oddolnych w pojedynkę nic nie zrobicie . Szkoda byłoby żeby taki zakład ogłosił upadłość , to przy takim zarządzaniu . Kola z Terespola

@Kola

To prawda, kotlet został mocno odgrzany, co nie zmienia faktu, że sprawa jest istotna bo stała się tragedią dla kilku osób. I to nie są puste słowa. A my cieszmy się, bo nie mnie to dotknęło.... ale pamiętajmy, że jeśli chce się uderzyć psa to kij zawsze się znajdzie. Odnoszę wrażenie, że w firmie istnieje dyżurna grupa, która na skinienie palcem szefa sfinguje dowody mogące utopić każdego. Każdy wie cp to za krąg osób. Karierowicze, pseudo fachowcy, szczerze gardzę takimi ludźmi. Jak my, uczciwie pracujący mamy się czuć przechodząc obok tych ludzi i wiedząc że pracują tu tylko dzięki wątpliwej moralnie układowi z szefem. Ale......co to w ich rozumieniu jest moralność. Czy np. Wiecie jakiego oleju najczęściej używają pracujący na nasze zlecenie. Nie będę robił reklamy ale nazwa jest łudząco podobna do nazwy płatków śniadaniowych. Zresztą temat zna Pan czarny alfa. Pokopał swego czasu trochę piłkę z Szypkim Śviętopełkiem i teraz ten co nie tyka. Natomiast alfa jest źródłem wątpliwych informacji. A związki zawodowe, odnoszę wrażenie, że powstały tylko po to aby chronić tyłki osobom będących w ich zarządzie. Panie, Panowie zachęcam do szerszej dyskusji.

Potop Szwedzki

Dziś będzie poradnik o tym jak się nie ptzemęczać w pracy i jednocześnie nie zostać zwolnionym. Otórz okazuje się, że nie ma nic prostszego, wystarczy wstąpić w szeregi terytorialsów. Okazuje się, że pracodawca terytorialsa może zwolnić tylko dyscyplinarnie A do zwolnienia dyscyplinarnego potrzebne są naprawdę mocne zarzuty. To , że szefowi wydaje się, że słabo pracujesz nie jest podstawą do zwolnienia dyscyplinarnego. Myślicie, że to niemożliwe ? Wystarczy wziąć przykład menagera dyndakiewicza. Nikt nie wie czym on się zajmuje, sam pewnie nie do końca to wie, ma menagerską pensję, auto. W pracy bywa okazjonalnie bo przecież ojczyzna go potrzebuje. Wypłatę bierze podwójną za fabrykę i wojsko. Miał już z roboty polecieć parę lat temu za aferę ale wykupił się donosicielstwem i książeczką wojskową. W rezultacie poleciał ten , który miał słabszą psychikę. Tak więc towarzysze.....do broni, ojczyzna wzywa.

Ewa Braun

Nie wierzę, tartak nie ma drewna ??? A gdzie teraz są Ci wszyscy specjaliści od drewna, którzy jeszcze parę miesięcy temu krzyczeli na spotkaniach, że drewno będzie....Ryża, sklejka, prąciecki, Pan alfa do dzieła. Wytłukliście konkuręcję to teraz pokażcie co potraficie. Otóż nic nie potraficie, waszą wartość stanowili ludzie, których lekką ręką się pozbyliście.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Group Orla - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w IKEA Industry Group Orla?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Group Orla tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Group Orla?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 0 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IKEA Industry Group Orla