Hotel Alpinum

Treffen

Opinie o Hotel Alpinum

zajączek

Witam, czy ktoś ostatnio pracował w Hotel Alpinum w Treffen, Austria? Będę wdzięczna za wszelkie informacje - czy jest umowa, jakie zarobki itd. Dziękuję.

dana

dwa razy zastanów się!jedziesz do biura a pracujesz jako sprzątaczka na pokojach i pierzesz ,i maglujesz, kucharz-gotujesz +sprzatanie pokoi,marne zarobki,[usunięte przez moderatora]na urlopach-co innego w umowie ,co innego w realu.wielkie obiecanki i wielka improwizacja....dosłownie

Zostaw opinię o Hotel Alpinum - Treffen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Alpinum