RS-STAL Zakład Prefabrykacji Stali Zbrojeniowej

Katowice

RS-STAL Zakład Prefabrykacji Stali Zbrojeniowej

Opinie o RS-STAL Zakład Prefabrykacji Stali Zbrojeniowej

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w RS-STAL Zakład Prefabrykacji Stali Zbrojeniowej? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

maken

pracodawca ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi płaci kiedy chce mało tego pracownicy nie dostaja ubrań i sa po prostu wykorzystywani czyty wyzysk

@maken 07.10.2016 00:07

Pracowalem w tej firmie, placone bylo zawsze bez wyjatku. Pracodawca mily uprzejmy, nigdy nie dzialal na korzysc pracownikow. Jezeli nie umiesz zadbac o ubranie robocze i oczekujesz nowych butow co tydzien to nie dziwi twoje niezadowolenie.

kasztan
@Pracownik 27.12.2017 14:35

Marek nie pie..dol głupot pracowałem w tym (usunięte przez administratora) rok i nigdy nie dostałem ubrań roboczych jak i wypłaty na czas

Michał

Firma jeszcze wgl istnieje w Bytomiu czy przenieśli się do Sosnowca?

Wiodący

Proszę o opinie na temat RS-STAL Zakład Prefabrykacji Stali Zbrojeniowej w Katowicach?

Zostaw opinię o RS-STAL Zakład Prefabrykacji Stali Zbrojeniowej - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RS-STAL Zakład Prefabrykacji Stali Zbrojeniowej