Restauracja U Gawła

Gliwice

Restauracja U Gawła

Opinie o Restauracja U Gawła

Anonim

Daje przykład dzisiejszego dnia czyli 31 lipca. Wypłata miała być 10 lipca i dotej pory nikt jeszcze nie dostał całości. Dać sobie spokój z takim pracodawcą. Nie wiem co Adi ma do powiedzenia w temacie atmosfery jak tam same kobiety pracują. Chyba że pisze pod pseudonimem. Pozdrawiam.

Dorota

@Adi, czy są obecnie przyjęcia pracowników do restauracji? Potrzebni są kucharze lub kelnerki? Czy na sezon wakacyjny jest zwiększane zatrudnienie? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane w firmie? Zlecenie, czy na czas określony? Czy atmosfera miedzy pracownikami w restauracji jest dobra i jesteś z niej zadowolony?

Dorota

@Anonim, piszesz o stanowisku kelnerki? Czy przed upływem roku podpisywana jest umowa zlecenie? Piszesz, że atmosfera w pracy nie jest najlepsza. Co na nią wpływa? Jak wyglądają relacje z właścicielem restauracji? Grafik pracy jest elastyczny i można go ułożyć według własnych potrzeb? Szczegóły zatrudnienia pomogą osobom poszukującym pracy.

Adi
@Dorota 15.07.2018 16:38

Jak dla mnie atmosfera jest dobra, fakt ciezko sie wybic dlatego starsi pracownicy odchodza.

Dorota

@Klient, jesteś pracownikiem restauracji, czy piszesz z punktu widzenia klienta? Czy obecni pracownicy odwiedzający to forum mogliby podzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi zatrudnienia? Jakiego rodzaju umowy o pracę zawiera pracodawca? Zlecenie, czy na czas określony? Praca jest sezonowa, czy można liczyć na zatrudnienie przez cały rok? Są obecnie przyjęcia na stanowisko kelnerki? Doświadczenie jest wymagane, czy pracodawca na miejscu oferuje szkolenia nowego pracownika? Czekam na Wasze opinie.

Anonim
@Dorota 06.07.2018 16:14

Doświadczenie nie jest potrzebne, prowizorycznie Cię przeszkolą. Można liczyć na umowę po roku ale nie wiem czy chciałabyś tam pracować.Tam nawet starych pracowników się nie szanuje i zostają zwalniani nie mówiąc o nowych a robotę najlepiej robić za wszystkich i tak jest źle. Lepiej dwa razy się zastanowić.

Klient

Nie wiem dlaczego ten pracodawca regularnie pozbywa się najlepszych pracowników. Szkoda.

Dorota

Ostatnimi czasy widziałam ofertę pracy, jako kelnerka w fimie restauracja u gawła w Gliwicach, czy może ktoś nam podpowiedzieć, jaka jest aktualnie atmosfera w tej restauracji? Co z poziomem płacy dla kelnerki, napiwki są w miarę dobre? Dzień wolnego to nie problem? Zapraszam was do pisania najnowszych opinii w tym wątku, będą one bardzo pomocne dla innych.

Jak na ten moment wygląda sytuacja w restauracja u gawła? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami newsami?

alia

ja też, ale jaki macie system rozliczania się z napiwków?

magda

moze i atmosfera miedzy kucharzami i kelnerkami jest super, miedzy samymi kelnerkami tez dopoki nie pojawia sie pani W.

Marti

Bardzo sympatyczna atmosfera,polecam;)

młoda

nie polecam tego pracodawcy szkoda gadać.

JOLA

ALE ONI NIE MAJĄ ROZUMU IW TYM PROBLEM PONEWAZ NIE SZANUJĄ PRACOWNIKA

jola

też tam pracowałam ta kierowniczka jakas nie normalna równiez nie polecam zgroza smieciowe wynagrodzenie a wymagania wielkie masakra niech sobie sami robią smiechu warte

ola

najgorszy pracodawca nie polecam a ta kierowniczka jeszcze gorsza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od niego ale ręce niech sobie podadzą bardzo zli ludzie nie polecam tam pracy.

Zostaw opinię o Restauracja U Gawła - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja U Gawła