restauracja u gawła

Gliwice

restauracja u gawła

Opinie o restauracja u gawła

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dorota

Ostatnimi czasy widziałam ofertę pracy, jako kelnerka w fimie restauracja u gawła w Gliwicach, czy może ktoś nam podpowiedzieć, jaka jest aktualnie atmosfera w tej restauracji? Co z poziomem płacy dla kelnerki, napiwki są w miarę dobre? Dzień wolnego to nie problem? Zapraszam was do pisania najnowszych opinii w tym wątku, będą one bardzo pomocne dla innych.

Jak na ten moment wygląda sytuacja w restauracja u gawła? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami newsami?

alia

ja też, ale jaki macie system rozliczania się z napiwków?

magda

moze i atmosfera miedzy kucharzami i kelnerkami jest super, miedzy samymi kelnerkami tez dopoki nie pojawia sie pani W.

Marti

Bardzo sympatyczna atmosfera,polecam;)

młoda

nie polecam tego pracodawcy szkoda gadać.

JOLA

ALE ONI NIE MAJĄ ROZUMU IW TYM PROBLEM PONEWAZ NIE SZANUJĄ PRACOWNIKA

jola

też tam pracowałam ta kierowniczka jakas nie normalna równiez nie polecam zgroza smieciowe wynagrodzenie a wymagania wielkie masakra niech sobie sami robią smiechu warte

ola

najgorszy pracodawca nie polecam a ta kierowniczka jeszcze gorsza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od niego ale ręce niech sobie podadzą bardzo zli ludzie nie polecam tam pracy.

Zostaw opinię o restauracja u gawła - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie restauracja u gawła