Opinie o PTW Uran w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PTW Uran. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PTW Uran o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PTW Uran w Mysłowice

Adaś

A to ciekawostka ponoć byli niezastąpieni a tu upadłość wielki Uran trzeba szukać innej roboty firma padła 0 kasy idę do Budkopu tam dobrze płacą to koniec amen +

Nelson
@Adaś

Adaś masz rację idziemy do Budkopu rozmawiałem z chłopakami z przodka potrzeba brygady przodkowie

Benek

To ważne info są przyjęcia do PRS Lublin robią na Pniówku inne firmy teź przyjmują dzięki za info poza tym pod Pniówkiem wiszą kartki źe Uran splajtował i ogłosił upadłość

Kokolin@onet.pl

Koniec Uranu ogłosili UPADŁOŚĆ chłopy szukamy innej roboty Pniówek moźemy się przenosić do innych firm to samo Wesoła inne firmy czekają na pełne brygady przodkowie gdzie będzie zarobek

PTW

Pracuje tam dość długi czas i zgadzam się z tymi, którzy mówią, że jest tam źle. Zero szacunku dla pracowników, oskarżanie o nieprawdziwe rzeczy, po to tylko żeby mieć uzasadnienie do obniżenia i tak niewysokich zarobków. Każdy urlop, szkolenie powoduje automatyczne obniżenie wypłaty. Premie przyznawane za donosicielstwo i podlizywanie się. Są osoby wartościowe w dozorze, które znają się na rzeczy, ale są blokowane przez pomysły DT, czyli osobę, która uważa się za Boga. Wypłaty płacone na dwie umowy w dwóch terminach. Kiedy się zwalniasz tracisz drugą część. Wypłata to 1700 zł z czego 500 zł to tzw ekwiwalent za pranie (nie można korzystac z pralni na kopalni) więc śmiech na sali!! Życze powodzenia wszystkim, którzy jeszcze tam pracują i mówie wam...uważajcie co się w firmie dzieje. Pozdro

Aplikowałeś do firmy PTW Uran? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy SPAWACZ
Konko S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
Kris

Na Pniówku wypłata jest zawsze na czas tak jak na umowie i każdy dostaje premie w zależności od tego co robi - ogólnie dość wysokie zarobki w porównaniu z innymi firmami. Do tego dokładają ekwiwalent za pranie- na miesiąc pare stówek. Mają dużo robót na tej kopalni więc umowy przedłużają wszystkim pracownikom, chyba że siedzisz cała szychte na pyle to nie ma sie co dziwic, bo nikt nie chce z takimi pracować. Pracuje już kilka miesięcy i nie mam zamiaru się zwalniać bo jest dobrze, a reszta brygady też nie narzeka.

kilof
@Kris

Twoim zdaniem ekwiwalent za pranie to super sprawa? Skąd żeś się urwał niech kupią każdemu pralkę, a wtedy ekwiwalent za pranie to ma sens, sztuczne nakręcanie zarobku, a bony sześć złotych to wedle ciebie dużo? Umowa o pracę na najniższej krajowej to znaczy 1700 na rękę (dla strzałowego, przy wykonywaniu robót strzałowych, to znaczy najniebezpieczniejszych robót na dole kopalni) to dużo, a baza do opłat ZUS 1950 to dużo. Jakaś dziwna umowa zlecenie żeby ciąć koszty to dużo, czy masz pojęcie i świadomość o czym piszesz? W ogóle dziwię się strzałowym którzy idą na taki układ, że się dają zniewolić. Tak dodam wszyscy STRZAŁOWI pracujący pod tak zwanymi firmami powinni się zrzeszyć i pewne wartości związane z płacami ustalić i stawiać warunki, nie podoba się niech strzela KPP. Bowiem nie może być tak że na tej samej robocie pod kopalnią zarabia się dwa tysiące więcej, "Państwo prawa" akceptuje takie draństwo. O cześć wam panowie magnaci...............i biali na swoim murzyni za osobistym przyzwoleniem. pozdrawiam noszących mózg

xd

No dobra, ale jakich średnich zarobków można sie spodziewać? Na pewno są odpowiednie benefity socjalne, które urozmaicają zatrudnienie. Dzięki za odpowiedź

Albin

Pracowałem w tej firmie rok czasu , katastrofa jeśli chodzi dozór , maja swoich kapusiów którzy wymyślają rzeczy które nie nastąpiły żeby tylko dostać kasę przy premii, dostają po 600, 800 złotych a inni po 300 , 200 czy w ogóle nie dostają, choćbyś się zarżnął i tak więcej nie dostaniesz bo miałeś np. 2 dni L-4 i 3 dni urlopu taki mają pretekst żeby cię oskubać i wręczyć SWOIM ,nie wiem czy prezes o tym wie czy nie ale ogólnie jest nie ciekawie pod tym względem, ludzie uciekają za pieniędzmi do innych firm , choć wcale by nie musieli.

ewelina

Do Uranu lepiej się nie przyjmuj ze względu na niewidoczne pieniądze , ot taki talent posiadają osoby dozoru z kierownikiem włącznie którzy przy podziale premii oskubią cię do gołego obdarowując kasą swoje wazeliny. Pracowałem tam 3 lata i wiem co się dzieje .

Sew

ta firma robię na Kopalni

syn mariana

kierownik guja ma swoich pupili ale firma padnie do 3 miesiecy Ci co maja (usunięte przez administratora) w to smieszne kierownictwo juz odchodza,niech marian dwie szychty jebie i robi w biurze lodziki dalej pozdro ;)

były pracownik GPW

pozdrawiam nadsztygara janka czerwińskiego, niech mu sie dobrze wiedzie w uranie niech dalej ludzi oszukuje, niech dupią za `1500 plus pranie ! wisła daleko !

wera

Brednie. Firma Uran to jedna z niewielu firm która płaci regularnie, wydają bony żywieniowe wartości 6 złotych za przepracowany dzień. Dozór w tej firmie to sami kretyni którzy nic nie wiedzą o węglu albowiem są albo z wentylacji albo z pyłowego albo z transportu, możesz im wcisnąć każdy kit, łykają jak pelikany, dyscypliny pracy zero , dozór sam ucieka na wcześniejsze wyjazdy pozostawiając dyskietkę swoim ulubieńcom do odbicia pozostawiając załogę samą sobie,istnieje takie coś jak premia ale tylko dla swoich , sąsiadów, koleżków z byłej pracy donosicieli i leni co powoduje że ci pracowici olewają zaangażowanie bo i tak nie dostana tej premii.Prezes nawet nie wie że zrobili sobie firmę w firmie za jego pieniądze.Największymi leniami są ślusarze i elektrycy oraz cała ranna zmiana tzw. Dzieci Kierownika nie do ruszenia, to oni dostają wysokie premie choć wkład pracy równy prawie zeru.Przyjdź zobacz uśmiejesz się do łez.

gudi

Siema chłopcy przyjmuja sie do uranu na guido powiedzcie mi jak z zarobkami ?

to sem jo

dzięki kolego za info

milicja

Bredzisz chłopie, każdy ma taką sama stawkę. Możesz zrobić kupe w gacie na robocie i tak dostaniesz 1750, no chyba że emeryt to kasa dla takich jest. Kumasz ???

to sem jo

Witam wszystkich z naszej branży mam pytanko dla osób które pracowaly badz pracują w uranie właśnie myślałem o tej firmie powie mi ktos życzliwy jakie są naprawde zarobki pozdrawiam

Kudłacz
@to sem jo

Inka - Uran zwalnia pracownikow a potem przyjmuje ludzi z urzędu pracy bo za każdego takiego z urzędu prezesik ma dodatkową kase. I tak jest caly czas. W grudniu 2015 Uran zwolnił (nie przedłużyl umów) ok.30 pracownikom (ludzie pracowali tam ok 3 lat), po czym przejął 25 fizoli z firmy Remagum na umowe.... zlecenie ! Sztygary to despoci w tej firmie - wiecznie mało - robisz do zajechania, kartki zawsze spoznione. Pan prezes nie rozliczyl sie ze zwolnionymi pracownikami, więc sprawa do PIPu trafila. Wyplaty oszukane, zero jakości wykonywaych robot, w przodach-przebudowach pracują nowoprzyjęci, pomoce dołowe, na szychtach szkoleniowych. Firma zeszla na psy odkad zabraklo Pan Krawca.

dzony

Z kasą terminowo było, ale poprzyjmowali ludzi na 2 miesiące i nie przedłuzyli umów, bez uprzedenia, bez podania przyczyn. Kartek nie dali i nie potrafili sie okreslic kiedy bedą i czy wogóle bedą.

bartek

Witam Nie polecam tej firmy umowa na okres probny na 2 miesiace a potem nie przedluzaja... tak bylo teraz w wakacje przyjeli kolo 50 osob i wszyscy polecieli. Zarobki na umowie 1750 i tyle dostaniesz na reke. Dniowki szkoleniowe a do przodka wysylaja, niektorzy sztygarzy ostro poprzewracane w glowie maja. Pozdrawiam i nie polecam.

bart-nowy

Witam czy sa przyjęcia do uranu? bardzo ciężko jest u nich?

Pablo

Dołączam się do pytania ile tam płacą bo widzę że szukają ludzi?

xxx
@Pablo

Jż nie szukają.

Zostaw merytoryczną opinię o PTW Uran - Mysłowice

• Jak się pracuje w PTW Uran?

Zobacz opinie na temat firmy PTW Uran tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PTW Uran
2.8/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Krasińskiego 29
    40-019 Mysłowice