BISMULTISERWIS

Opinie o BISMULTISERWIS

ARTUR

Ja pracowalem w Bisie i bardzo dobrze wspominam ta firme i ludzi z ktorymi pracowalem.Wielka mocna empresa i wspaniali ludzie. Artur Mikolajczyk. artekm28@interia.pl.

bruma
@ARTUR 27.05.2014 10:33

skoro w BISMULTISERWIS było tak dobrze, to czemu odszedłeś? kasa była niewystarczająca w pewnym momencie?

Zostaw opinię o BISMULTISERWIS - Głogów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BISMULTISERWIS