Opinie o Ada Granit Dariusz Kusiak w Strzegom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ada Granit Dariusz Kusiak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ada Granit Dariusz Kusiak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ada Granit Dariusz Kusiak w Strzegom

Przemek

Siema! W związku z przeprowadzką szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Przypuszczam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Strzegomia. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Ada Granit? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest w firmie stołówka z tanimi obiadami pracowniczymi? Pozdrawiam Przemek

Siemko
@Przemek

Nie startuj tam.Źle traktuje pracowników. Są wypadki. Potrafi wywalić i nie wypłacić ostatniej należnej wypłaty .

Ewa Nowy wpis
@Przemek

Dzień dobry Przemku. Pracowałam tam i już nie pracuję, to mówi samo za siebie. W temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to rekomenduję firmę Verpa Folie z Wróblowic. Pracownicy (wiem to od koleżanki, która jest tam zatrudniona) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są dość smaczne a ich cena na każdą kieszeń. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Ewa.

Robert Nowy wpis
@Ewa

Witam Pani Ewo. Przyglądam się rozmowie pomiędzy Państwem i czuję że powinienem dołączyć. Firma Verpa Folie, której nazwę Pani wspomina zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Wiele firm postanowiło zainwestować w dożywianie pracowników bo wpływa to na zadowolenie załogi. Pozdrawiam Robert

Art Nowy wpis
@Ewa

Jako wieloletni pracownik w tej firmie chce przekazać tylko, że nie pracowała tam nigdy żadna osoba o tym imieniu a wiec opinia nieadekwatna do sytuacji.

Wojtek Nowy wpis
@Przemek

Jedna z niewielu firm w Strzegomiu utrzymująca pracowników również przez zimę. Zarobki adekwatne do przepracowanych godzin.

Aneta

Jakie pracownicy maja relacje z kadrą kierowniczą?

Dobra firma, może dużo pracy ale zarobki adekwatne do tego. Pieniądze na czas, praca cały rok ! Pozdrawiam wszystkich tych co tak narzekaj na Kusiaka a potem chcą wracać bo widzą co na mieście się dzieje jaki DOBROBYT! !

ktoś
@Paweł

Do Paweł. Nie kłam Paweł bo na pewno jesteś kimś z rodziny albo piszesz jako sam właściciel.

@Paweł

Chyba jesteś jedyny który otrzymuje pieniadze na czas.Bo reszta ma odmienne zdanie.

Ha,Ha,Ha

PAN(usunięte przez administratora) MYSLI ZE PRACOWNICY TO MURZYNI NAJLEPIEJ ZEBY PRACOWALI ZA DARMO .ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKOW.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ada Granit Dariusz Kusiak. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Pavlo

Brak poszanowania do ludzi polecam omijać szerokim łukiem ten zakład jak. Się. Ktoś ceni

Krzys

Nie płaci pracownikom kasy miesiąc na miesiąc zachodzi z wypłatą i nie polecam

ktoś

Pracowałem u kamieniarzy i wiem że każdy kamieniarz to wyzyskiwacz i oszust bo taki kamieniarz patrzy tylko żeby dla siebie zarobić. U kamieniarzy ciężko, brud i wyzyskiwanie pracownika. Kamieniarze nie przestrzegają przepisów bhp, patrzą tylko żeby zarobić dla siebie, nie patrzą na pracowników których wykorzystują. Obecnie pracuję na strefie i jestem bardzo zadowolony z tej pracy. Na strefie jest czysto, dobre warunki socjalne, dbają o pracownika, pieniądze zawsze na czas i wysokie zarobki.

krukus

...wypłaca ludzią/pracowniką a usługodawców ma za śmieci/dziadów...

bomba

...[usunięte przez admina] tzn. duży przemiał-dużo pracy-pieniędzy brak...

Zostaw merytoryczną opinię o Ada Granit Dariusz Kusiak - Strzegom

• Jak się pracuje w Ada Granit Dariusz Kusiak?

Zobacz opinie na temat firmy Ada Granit Dariusz Kusiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ada Granit Dariusz Kusiak
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Olszowa 81
    58-150 Strzegom