Opinie o FedEx w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FedEx. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w FedEx o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FedEx w Katowice

Emilia

LUDZIE OMIJAJCIE Z DALEKA TE FIRME. ONI NIE POWINNI ZATRUDNIAĆ TYLKO POWINNI ZAMNKAC TE FIRMĘ. DLA LUDZI Z KATOWIC W DZIENNIKU KATOWICKIM W PRZYSZLA SRODE BEDZIE OBSZERNY ARTYKUŁ!! SAMA JESTEM OSZUKANA KLIENTKA, TO SIE ZA TO Z MEZEM ZABRALIŚMY. WYBIERAMY SIE TAM ( DO KATOWIC) W PONIEDZIAŁEK Z KAMERAMI PO NASZA PACZKE Z POWROTEM DO DOMU, BO WYSŁALIŚMY DO Opolskiego 26.06. i za nic w te wakacje to nie dotrze tam wolimy sami to zawieźć albo zamówić DHL. Jeśli się uda to może będzie też reportaż do Uwagi w TVN. JESZCZE RAZ! FIRMA FEDEX POLSKA TO PORAŻKA I KPINA. OMIJAJCIE Z DALEKA!!!!

Łukasz

KPINA!!! Przesyłki sobie leżą na magazynach tygodniami!!! To nie jest wasza własność że możecie sobie trzymać w nieskończoność!!! Straciłem pieniądze, klient zrezygnował z zakupu, DNO I WODOROSTY!!! NIE KUPIĘ OD NIKOGO KTO WYSYŁA FEDEXEM!!! I radze to innym!!!

epitek

Wspaniała firma. Pozwala cieszyć się nadejściem przesyłki już szósty dzień. To wspaniałem uczucie oczekiwania. Przesyłka już szósty dzień jest w rękach FedEx. Odległość pomiędzy miejscem wysyłki, a dostarczenia 30 km. Przesyłka drugiego dnia rano była w oddziale oddalonym od miejsca dostawy o 10 km. Kurier pobrał przesyłkę z magazynu i powoził cały dzień w samochodzie pozwalajac jej zwiedzać okolice, a następnie o 16:00 zwrócił do oddziału gdzie tkwi tam do teraz (już 5 dni). Polecam wszystkim.

Zenek

Najłatwiej jest krytykować, ale sądzę, że mało jest chętnych do takiej pracy!!

Zibi
@Zenek

6231267167036 tej przesyłki szukam u was już od 29 05 2018 a miał być ponoć priorytet

henry
@Zenek

Co mnie obchodzą problemy firmy, biorą kasę mają się wywiązać. Jak nie są w stanie to wypad do Afryki.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FedEx się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services
Xxxxxxxxxxxx

Nie dostarczają paczek i zwracają do nadawcy. Paczka nie wyjechała nawet z Katowic do mojego miasta i wróciła do nadawcy bez możliwości powrotu. Miałem szczęście że dałem płatność za pobraniem bo jeszcze po sądach bym musiał latać.

waldi

Firma z ustaloną pozycja na rynku. Gwarancja stabilnej pracy , fajni ludzie co więcej oczekiwać. Nie ma ideałów, ludzie szanujcie co macie.

Rozdrażniony
@waldi

Tak! szanujcie co macie bo możecie mieć gorzej np. możecie mieć przesyłkę w dwa dni a nie w dwa tygodnie. Zastanów się co piszesz. Oddział w Katowichach - Chorzowie to totalna porażka!!

Arek

Może firma nie jest idealna ale obrażanie innych nie jest oznaka dobrego wychowania!

DużyMisio
@Arek

Nie jest idealna??? Owszem, każdemu może zdarzyć się jakaś wpadka, ale tej firmie to zdarza się poprawne wykonywanie usługi. Natomiast jej zwyczajne funkcjonowanie to po pasmo wpadek, kłamstw i robienia klientów, przepraszam, petentów w konia

Michal
@Arek

Najlepsza firma kurierska już po 10 dniach może jakiś kurier łaskawie przywiezie Ci przesyłkę. Poniżej status ze strony dziś jest 01.06.2018 i właśnie się dowiedziałem że nadal jej nie będzie. 30-05-2018 09:43 Przesyłka w oddziale FedEx. KATOWICE 29-05-2018 09:36 Przesyłka w oddziale FedEx. KATOWICE 25-05-2018 09:10 Przesyłka w oddziale FedEx. KATOWICE 25-05-2018 06:08 Przesyłka w oddziale FedEx. KATOWICE 24-05-2018 12:55 Przesyłka przygotowana przez nadawcę do odbioru przez kuriera FedEx. WARSZAWA

maga
@Michal

mam identycznie przesylka z Katowicach od 2 czerwca utknela . . dziś 7 i nadal jej nie ma i nie będzie

Zawiedziona

Nie ma nic pozytywnego Banda nieudaczników i patalachow

Bartosz

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Lokomoloko

Nie polecam! Paczka kwitnie u nich od godzin porannych 09.05. Dzisiaj mamy 10.05. Brak daty doręczenia ( śledź paczkę krajową) mimo informacji w mailu, że będzie doręczona w dniu 9.05.2018. Po interwencji na infolinii skierowano mnie z reklamacją do nadawcy przesyłki. Bezczelność

Lolek

Co to za beznadziejna firma Lepiej jak by sobie nazwę zmienili na (usunięte przez administratora) i Patałachy Jesteście beznadziejni

NIGDY - PRZENIGDY nie nadawajcie przesyłek FEDEX-em. Czekam na paczkę od 27-04-2018 , kurier kłamie , infolinia bawi się informacją ze w systemie jest status do doręczenia - a na stronie śledzenia przesyłki piszą zwrot do nadawcy. ŻENADA, ŻENADAM ŻENADA.

ela
@Andrzej

Witam ja też czekam na paczkę dość długo jestem załamana pierwszy raz zadarzyła się taka sytuacja

andrzej

Witam ! Paczka za pobraniem wysłana 27-04-2018 roku do dzisiaj tj. 08-05-2018 nie dostarczona, ponadto kurier umieścił adnotację o braku pieniędzy na opłatę przez odbiorcę i zwrócił paczkę na magazyn. Totalna porażka: - kurier nie był pod wskazanym adresem bo zawsze ktoś był w domu -nie skorzystał z podanego telefonu do odbiorcy -fałszywie oskarża odbiorcę o brak należności -telefony do Fedex-u nikt nie odbiera przez długie minuty -zero poszanowania klienta -jeżeli paczka kiedykolwiek dojdzie do mnie i trzeba będzie uiścić opłatę za doręczenie to oddam ich do Sądu i będę domagał się zwrotu kwoty doręczenia wraz z odsetkami - nigdy ale to nigdy nie polecę nikomu tej firmy kurierskiej - dziwne, że w dzisiejszych czasach taka firma jeszcze istnieje -piszmy jak najwięcej takich opinii aby się opamiętali albo znikli z rynku !!!

Gral

Krótko i na temat . Czekam na paczkę , zakupy na Allegro. Mail - dziś paczka. Cały dzień siedzę w domu. O 15 .00 sprawdzam pocztę i zdziwko FedEx Witaj, W dniu 2018-05-04 kurier FedEx próbował doręczyć Twoją przesyłkę o numerze XXXXXXXXXXXXXXX od XXXX, ale nie zastał nikogo pod wskazanym adresem doręczenia. Kto tu robi kogo w konia? Po dwudziestu minutach czekania na konsultanta -odpuszczam. Sprzedawcy w internecie - jeżeli przeczytam ,że wysyłacie FedEx -em nie kupuję i będę odradzał wszystkim znajomym.

Bolek

Banda patalachow i nieudaczników Nikomu nie polecam tej firmy Powinni się nazywać Firma Przewozowa Do (usunięte przez administratora)

Lolek

Beznadziejna firma Po prostu firma do (usunięte przez administratora) juz tydzień jest po terminie i przesyłki dalej nie ma Wciskają mi kity ze uszkodzona i z dnia na dzień ze juz jadą Nie polecam Banda oszustów i patalachow

bjd

A już myślałem, że takie badziewie nie ma obecnie szans na utrzymanie się na rynku. 6.03 wysłałem przesyłkę. 7.03 otrzymałem info o dostarczeniu. Myślę wow! Suuper. A tu 13.03 odbiorca się pyta: gdzie przesyłka? Odbiorca nie odsyłał, a moja przesyłka wraca (!) do mnie. I żeby to z jakąś informacją, wyjaśnieniem... a skąd. Podrzucono, pod moją nieobecność, paczkę sąsiadom! I to paczkę uszkodzoną! Błąd sąsiadów, że przesyłkę odebrali i w dodatku w takim stanie. Czym jednak nazwać działanie Fedex-u ? Jedynie nasuwają mi się niecenzuralne określenia. Ale to nie wszystko! Ja nie mogę reklamować "tego" bezpośrednio. Wysyłkę opłaciłem poprzez Epaka. I ta firma może jedynie reklamować! I znów nasuwają cię niecenzuralne określenia na temat fedex-u (pisownia celowa). Pieniądze wzięli, a paczkę przewieźli: tam i z powrotem. Nigdy więcej fe... !

Natalia

Opinie pracowników o FedEx były wcześniej raczej pozytywne - a jak obecnie wygląda sytuacja w tej firmie? Komentarze magazynierów i kurierów opisujące pracę byłyby bardzo cenne dla innych, potencjalnych pracowników w tej firmie.

Nie po to płacę za przesyłkę kurierską żeby czekać na paczkę 3 dni i odebrać ją w pobliskim sklepie... Najgorsza firma kurierska

Gucio

Niestety jakość doręczeń spada! Czekam na paczkę już 3 dzien! Samowolne zmiany terminów doręczeń! Nikt nic nie wie! Inna paczka wogóle sie zgubiła! Porazka!!!

Janina
@Gucio

dokladnie taka sama sytuacja! samowolna zmiana terminu doreczen i 3 dzien a paczki jak nie bylo tak nie ma! A na infolinii oczywiscie nikt telefonu nie odbiera

Zostaw merytoryczną opinię o FedEx - Katowice

• Jak się pracuje w FedEx?

Zobacz opinie na temat firmy FedEx tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FedEx?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FedEx