Dorel Polska Sp zoo

Chorzów

Opinie o Dorel Polska Sp zoo

Paulina

@zainteresowany, wcześniej też odnosiłam się do tego stanowiska i pytałam o warunki pracy ale niestety nikt się do tego nie odniósł. Może teraz skoro pytają już dwie osoby, ktoś odpisze i poda warunki proponowane przez Dorel Polska Sp zoo? Jaka jest podstawa, premie, auto, paliwo, itp.?

Zainteresowany

Uszanowanie, czy mógłby ktoś powiedzieć jakie warunki oferuje firma dla przedstawicieli handlowych? Dostałem zaproszenie na rozmowę. Fakt, dziwna trochę, bo kontakt mailowy, a nie telefoniczny, ale nie będę narzekał. Poproszę o szczegóły osoby, które znają konkrety. Dziękuję.

nick
@Zainteresowany 21.09.2017 10:08

to chyba dobrze że zaproszenie przyszło oficjalnie , emailem. wydaje mi się, że to bardziej profesjonalnie niż przez telefon, gdy nie zawsze jest możliwość rozmawiać spokojnie.

Paulina

Teraz są aktualne oferty na ph-owców w Dorel Polska Sp zoo, @jako, więc nie ma tutaj tylko stanowisk, w których wymagana jest tylko i wyłącznie praca fizyczna? Dodając opinię warto sprecyzować na jakim stanowisku odbywało się zatrudnienie, tak żeby każdy mógł wiedzieć, czy może znaleźć pracę dla siebie.

Jako

Tyle osób co tam pracowało a juz nie pracuje to ...pracę ręczne i tylko ręczne ,kręgosłup pęka w szwach od dźwigania,masz siły jak koń to spróbuj swoich sił! Zarobki bardzo słabe!

@qwerty, będziesz aplikował?

ylia

miki
@ylia 04.09.2016 19:57
Super, że jest wypłata terminowa, bo każdego cieszy to, że relacje odpowiednio przyczyniają się do sukcesu w firmie....

Ty masz chyba pokręcone w głowie , terminowa wypłata to nie przywilej pracownika , lecz obowiązek pracodawcy. Szanuj się trochę .

qwerty

Czy ktoś może powiedzieć jak wyglada praca w tej firmie na magazynie ??

Pampalini
@qwerty 29.06.2016 15:10
Czy ktoś może powiedzieć jak wyglada praca w tej firmie na magazynie ??

Firma przeprowadziła się do Sosnowca na nowoczesny magazyn, ludzie są w porządku jeśli pracujesz a nie ściemniasz.Zarobki są w porządku jak na magazyn. Z kierownictwem idzie się dogadać i idą człowiekowi na rękę w miarę możliwości.

max

dziwny pracodawca - albo źle szukam nie widzę strony internetowej a chciałbym zobaczyć czym handlują, czy będzie z czego prowizję ukręcić możecie coś podpowiedzieć?

tomi

1900 netto to naprawdę jest zarobek "super" jedź człowieku do byle kraju trochę na zachód i dostaniesz dużo więcej , zobacz jakie ceny są w Polsce i zobacz co za te 1900 kupisz. Zacznij tam pracować i za 1/2 roku napisz to samo , ja tam pracowałem i takiego bagna nie widziałem . Sam się przekonasz , a opinie typu Martynka to wsadź miedzy bajki to pomyłka przyrody - Martynka.

Bob

Dziś dostałem właśnie zaproszenie do pracy i mi to tak zaproponowano w sosnowcu - 1700 na okres bez uprawnien na wózek z uprawnieniami 1900 zł netto praca 8-16 bez nadgodzin i bez weekendów . Zapewniał mnie ktoś bo nawet nie wiem czy to był kierownik że nie pracuję się w święta itp.. . Nie jest to złą ofertą

poligoniok

No ciekawe opinie o firmie tylko czy są do końca prawdziwe. Byłem na rozmowie i wcale takiego wrażenia nie sprawia; po rozmowach z pracownikami (bez osoby z kierownictwa) nie widzę zasadności powyższych wpisów. Pensja lepsza niż u innych choć szału nie ma... mogło być lepiej

teuta

A Tobie Martynko pomyliły się fora, na tym piszemy opinie o pracodawcach, a nie kto jest czyją mamusią i w jakim sprzęcie wozi swojego Piotrusia.

Pollack

Martnka90, pomyliłaś chyba mobbing z hejtem. Mobbing dotyczy gnębienia pracowników moja droga. Strzeliłaś z tym tekstem i Piotrusiem jak łysa blondynka warkoczem o kant kuli.

staś

Kiepski pracodawca, słabe płace, brak możliwości rozwoju, częsty mobbing ze strony kierownictwa.

oczko

Bardzo słaby pracodawca, brak przepływu informacji, słabe płace, brak jakiegokolwiek socjalu, brak podwyżek bo podwyżki rzedu 10,00 zł to śmieszne. Zarządzanie bardzo słabe ( niekompetencja wszechobecna) . Z czym spotkamy się u tego pracodawcy - po pierwsze z wszechobecną głupotą , nieżyczliwością , utrudnianiem każdego działania , (usunięte przez administratora)

kora
@oczko 11.05.2014 22:57

To co napisano ,sama prawda , tyle niekompetencji co w tej firmie to mało gdzie, kierownik marketingu po podstawówce, itp

Zostaw opinię o Dorel Polska Sp zoo - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dorel Polska Sp zoo