Protecta Polska Sp.Z.O.O

Kalisz

Opinie o Protecta Polska Sp.Z.O.O

lolek

chcę się upewnić - to jest ta firma która jest członkiem grupy kapitałowej DSA Financial Group SA.? napiszcie

ZYgmunt S

Protecta jest również we Włocławku, to zupełnie inna firma, też z branży finansowej ale o zupełnie innym profilu klienta (głównie przedsiębiorstwa i osoby ze świata sportu).

klon

jesli komus podoba sie [usunięte przez moderatora] ludzi na pseudo najlepsze rozwiazania finansowe na rynku to moze cos zarobic. najpierw przekrecasz swoich znajomych i bierzesz kontakty do znajomych znajomych i ich tez przekrecasz wmawiajac im ze masz swietnbe rozwiazania finansowe. praca dla bardzo komunikatywnych osob i pewnych siebie. wiekszosc znajomych sie odwroci po tym jak dojdzie do tego, ze wcisneliscie im nie najlepszy produkt finansowy zastanowcie sie czy warto tracic dobrych znajomych

daro

Firma niezbyt znana, ale dobrze rozwijająca się. Zarobki z tego co słyszałem od znajomego są na bardzo przyzwoitym poziomie. Chłopak chce się rozwijać i ma to udostępnione.

Zostaw opinię o Protecta Polska Sp.Z.O.O - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Protecta Polska Sp.Z.O.O