Opinie o Ciechbud Dzierzęcki Sławomir sp.j. w Ciechanów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ciechbud Dzierzęcki Sławomir sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ciechbud Dzierzęcki Sławomir sp.j. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciechbud Dzierzęcki Sławomir sp.j. w Ciechanów

Klient Nowy wpis

1. Sprawdzaj dokładnie każdą rzecz przed odbiorem, podpisaniem. 2. Zanim cokolwiek podpiszesz poproś o komplet kluczy, zrobią świństwo po podpisaniu i jeszcze się wyprą, bo podpisałeś - zostawią w reklamówce własne odchody - jakie wykonanie taka pieczątka/podpis. 3 Skrzynki, pocztowe, piwnice brudne z gruzem po budowie. Drzwi oblepione długo przylepioną zaprawą cementową, która uszkodziła zewnętrzne pokrycie drzwi. Odpowiedź - działanie osób trzecich - powiedzieliby, że umyją i będzie Ok. Nie sprawdziłam i okazało się, że piwnica była ostatnią w szeregu piwnic i zostało to zrobione przez osoby trzecie. Oni myli i niczego takiego nie stwierdzili. Laik wiedziałby od czego. 4. Niczego nie podpisuj dopóki nie sprawdzisz, choćby to miało trwać 2 dni. 5. Stwierdzisz usterki to bądź w czasie ich usuwania. 6. Pan Kierownik usterki/uwagi nazywa "Polską normą", a jak uważasz, że coś nie tak to pokaż, zaznacz, opisz i napraw sam. 7. Pilnuj się szczególnie, gdy widzisz, że inwestor słabo reaguje na Twoje uwagi wobec firmy Ciechbud.

Michał Nowy wpis

W sieci była wcześniej rekrutacja dla inżyniera instalacji sanitarnych. Kasa nawet do 10 tys brutto. Do tego dochodzą jeszcze jakieś premie czy to już ostateczna stawka?

Y Nowy wpis
@Michał

Nie nastawiaj się na premie.

Czytam wasze komentarze i zastanawiam się, o którym ciechbudzie mówicie. Macie na myśli Ciechbud z biurem na Modzelewskiego czy ciechbud działdowo? Chciałem aplikować do ciechbudu zarejestrowanego na morawskiej 11 i z biurem na modzelewskiego, i szukam opinii na temat pracodawcy, ale z tego co widzę to wiele opinii tutaj odnosi się do drugiej firmy. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wyglada praca w Ciechbudzie na modzelewskeigo? Plusy, minusy, jak oceniacie szefostwo?

Blaszka Nowy wpis
@Andrzej

Gwoli jasności, ale ta kwestia dotyczy ciechbud Działdowo

Anżej

@Blaszka ojj to nieciekawie, a myślałam że może tu normalnie płacą.. To potwierdzone?

Blaszka
@Anżej

Tak potwierdzone. Całe moje życie, od założenia tej firmy przepracowałem w niej. Żadnej kariery nie zrobiłem! A zwalniając się, za porozumieniem dostałem dyscyplinarkę! Powód między innymi tak jak wyżej i obietnice od kierownika budowy(nie wspomnę imienia ani nazwiska, bo cholernie zawiódł mnie), że skieruje mnie na kurs operatora dźwigu! Ucz się ucz to jego słowa, a ja głupi wszystkie testy UDT wykułem na blachę. Teraz to mnie może cmoknąć w rurę, a nie (usunięte przez administratora) mi zawracać taka ściemą! Z moich najnowszych informacji to nadal tak płacą!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ciechbud Dzierzęcki Sławomir sp.j..
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Blaszka

Nurtujące pytanie. Czy nadal, wypłata do 10-tego każdego miesiąca wypłacana jest na konto i w kopercie czy tylko na konto? Płacąc w ten sposób, to jawne (usunięte przez administratora)Was i fiskusa, który zresztą przez całe życie gnębił (usunięte przez administratora)a ten przez 25lat jest na dorobku.

Darek

Dobrze oceniana firma w branży, do tego dobrze się pracuje, więc generalnie polecam.

Stefan

Poznałem Pana (usunięte przez administratora), uważam, że nie (usunięte przez administratora) facet,w ekipie bywają mocni pracownicy,to się liczy...

Lidia

Czy jest jakiś powód dla którego tak mało jest komentarzy na forum o firmie Ciechbud? Podzielicie się opinią czy warto się u nich zatrudnić?

Yoda

Szefostwo firmy niesłowne, obiecują góry. Gdy przychodzi co do czego, zaczyna się odwijanie kota ogonem. Jeśli masz możliwość pracy gdzieś indziej - zachęcam idź, gdzieś indziej i nie ryzykuj swoich nerwów. No chyba, że chcesz nabrać wstrętu do zawodu.

stanisław

Witam serdecznie Nie wiem, jak wyglądają zarobki w tej firmie, ale widziałem domy przez nich wybudowane - mi osobiście się podobają i są dobrej jakości. pozdrawiam

dżony

Kolejna wypłata w Ciechbudzia,a raczej w Dziadbudzie.1300zł. w Warszawie i 200złotych w (usunięte przez administratora).Brak mi słów.Mam 3 dzieci,oplaty,a żyć trzeba!(usunięte przez administratora)Szlag mnie trafia i trafia każdego z nas mając do czynienia z taką sytuacją.Ludzie obudżcie się !Na terenie Działdowa jest tyle zakładów a wy przychodzicie pytać się o pracę.Pozdrawiam cdn.

Zostaw merytoryczną opinię o Ciechbud Dzierzęcki Sławomir sp.j. - Ciechanów

• Jak się pracuje w Ciechbud Dzierzęcki Sławomir sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Ciechbud Dzierzęcki Sławomir sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ciechbud Dzierzęcki Sławomir sp.j.

Ciechbud Dzierzęcki Sławomir sp.j.