Gastropersonal

Lubeka

Opinie o Gastropersonal

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Czy firma pomaga przy organizacji samego wyjazdu do pracy poza granicami kraju? Czasami pomoc w organizacji dojazdu i pierwszego zakwaterowania jest niezbędna - szcegolnie w przypadku osób, które w danym miejscu jeszcze nigdy nie były.

gizmo
użytkownik zarejestrowany

cześć @nxki poszukują w tej chwili różnych pracowników ale musisz wejść na ich stronę. Mnie zainteresował barman w 5 gwiazdkowym hotelu w Nadrenii Północnej Westfalii. Płaca powyżej średniej i można skorzystać z mieszkania dla pracowników

Agnieszka

Dobry kontakt, miły personel mówiący zarówno po polsku jak i po niemiecku, wszystko odbywa się naprawdę profesjonalnie. Szczerze polecam, a już trochę doświadczenia z tego typu firmami mam :)

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Gastropersonal - Lubeka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gastropersonal