Kenia Sp.z.o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Kenia Sp.z.o.o.

qwerty

Witam. Jeśli wypowiadać się o pracy w Kenii to trzeba podkreślić, że na produkcji panuje naprawdę fajna atmosfera. Ludzie są przyjaźni. Piekarze, cukiernicy, fakturzystki- naprawdę fajni ludzie. Wspaniali kierownicy, którzy praktycznie własnymi rękami tworzyli tą firmę ponad 20lat temu. Także atmosfera pracy jak najbardziej super! Minusów jest niestety więcej, ale prawda jest taka, że nigdzie nie jest idealnie. Pani L. nie ma złych zamiarów. Chce wprowadzić do firmy nowe, świeże standardy. I to nie jest złe. Złe natomiast jest to (i najgorsze), że nie ma tutaj mowy o szacunku do pracownika. Najlepszych, doświadczonych ludzi, zwalnia się z dnia na dzień w bardzo nieprzyjemny sposób. Nie docenia się starań, rozwoju i chęci. Kwestia zarobkowa nie jest lepsza. Są to naprawdę marne pieniądze za to jaka praca zostaje wykonywana. Propozycje zmian w etatach na 1/4 na przykład. A ile godzin sie pracuje naprawdę chyba nie muszę dodawać...

Zostaw opinię o Kenia Sp.z.o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kenia Sp.z.o.o.