Katarzyna Zdarta praca biurowa

Katarzyna Zdarta praca biurowa
0 0

Opinie o Katarzyna Zdarta praca biurowa

aga

Do wszystkich którzy wysłali odpowiedź na ogłoszenie: Poszukuję osób z Gniezna i okolic do pracy w biurze przy wypełnianiu i sprawdzaniu dokumentów , prac kadrowych i personalnych. W Firmie w Gnieznie.Pracę traktować można jako dodatkową lub stałą. Gwarantujemy: - możliwość rozwoju zawodowego - atrakcyjne wynagrodzenie - pomoc kadry kierowniczej na każdym etapie pracy Wymagania: - ukończone 22 lata - minimum średnie wykształcenie - mile widziani emeryci i renciści - komunikatywność na wysokim poziomie W skrócie, to czego dziś byłam światkiem zdecydowanie nadaje się do upublicznienia i poinformowania wszystkich zainteresowanych. Byłam dziś na danej rozmowie, przed drzwiami znajdowało się ok 20osób, a co chwilę dochodziły nowe, tak samo zdziwione jak i my kiedy przychodziliśmy ("wszyscy na rozmowę") do środka wchodzi 6osób, tekst w stylu: "proszę mi się sprzedać" "proszę przekonać mnie że to Panią/Pana mam zatrudnić". Wspomnę że w trakcie rozmowy z innymi okazało się że nie jest to pierwszy taki dzień, tak samo było w poprzednim, i w zeszłym tygodniu, widzę że ogłoszenie cały czas jest odświeżane. Powiem tak, nie jest to normalna rozmowa kwalifikacyjna zwłaszcza na jedną posadę "pracownika do wypełniania dokumentów". Poszperałam w internecie, identyczne oferty oferują i innych miastach. Zadzwoniłam więc do kilku znajomych którzy mają doświadczenie w prowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych, odpowiedź była jednoznaczna "dziwna sprawa" jednogłośnie stwierdzili żebym wogólę nie podejmowała się z nimi jakiejkolwiek współpracy, normalni pracodawcy tak nie postępują, jest to zapewne chwyt na sprzedawcę od wszystkiego, biorą osoby z gadaną, zapraszają cię na szkolenie (tu się zdziwiłam, faktycznie szkolenie w piątek) i każą sprzedać ci "x" produkt. Piszę orientacyjnie, są to nasze przypuszczenia i nikogo nie osądzam, ale pod mailem na zaproszenie na rekrutację nie było też żadnych danych czy nazwisk. Może zadzwońcie zanim się zdecydujecie, numer telefonu podają pod ogłoszeniem i zapytajcie jaka to faktycznie robota. Może doświadczeni również się wypowiedzą, po ilości osób jakie widziałam nie powinno ich brakować.

Zostaw opinię o Katarzyna Zdarta praca biurowa - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Katarzyna Zdarta praca biurowa