Mexx

Opinie o Mexx

Kamil

Czy polecacie innym pracę w Mexx? Jakie korzyści z pracy dla tego przedsiębiorstwa zauważyliście? Warto wysłać do nich CV? Dajcie znać, co sądzicie na temat wysokości zarobków, atmosfery. To bardzo ważne dla osób, które obecnie szukają nowego miejsca pracy.

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Mexx. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

tajson

bardzo dobra firma ,zero problemów z uk wysłali do Niemiec !! super zarobki szaf oki

Maja

NaciagacZe i kłamcy! Nie maja żadnej roboty tylko ludzi ładują w balona .

Aneta

Jestem zodowolona z uslug tej firmy. pracuje juz jakis czas i wszystko bez problemow. Wyplata zawsze na czas. POLECAM!!!

door13
@Aneta 24.10.2016 20:53

Potrzebuja tam ludzi jeszcze ?

Zostaw opinię o Mexx - Berlin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mexx