Mexx

Berlin

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 4 ocen.

Mexx
4 4 6 1

Opinie o Mexx

Kamil

Czy polecacie innym pracę w Mexx? Jakie korzyści z pracy dla tego przedsiębiorstwa zauważyliście? Warto wysłać do nich CV? Dajcie znać, co sądzicie na temat wysokości zarobków, atmosfery. To bardzo ważne dla osób, które obecnie szukają nowego miejsca pracy.

Administrator

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Mexx. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

tajson

bardzo dobra firma ,zero problemów z uk wysłali do Niemiec !! super zarobki szaf oki

Maja

NaciagacZe i kłamcy! Nie maja żadnej roboty tylko ludzi ładują w balona .

Aneta

Jestem zodowolona z uslug tej firmy. pracuje juz jakis czas i wszystko bez problemow. Wyplata zawsze na czas. POLECAM!!!

door13
@Aneta 24.10.2016 20:53

Potrzebuja tam ludzi jeszcze ?

Zostaw opinię o Mexx - Berlin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mexx