Profi-Parkiet

Rumia

Opinie o Profi-Parkiet

pani ilonka

@anka47 proszę wyjaśnij co masz na myśli pisząc o dziwnym systemie pracy. typowy komentarz z internetu, zero konkretów i argumentacji swojej opinii, żal... napisz prosze na jakie stanowisko wyjechał też twój mąż. ja chcę skorzystać z oferty pracy na parkieciarza w Maizn ale nie wiem czy kobiety też zatrudniają więc niech ktoś błagam da znać

anka47

Z TEGO CO WIEM TO FIRMA PROWADZI DZIWNY SYSTEM PRACY W TAMTYM ROKU MĄŻ WYJECHAŁ OD NICH DO NIEMIEC NA TYDZIEŃ I NA TYM SKOŃCZYŁA SIE PRACA A NA DODATEK ZALEGAJĄ JESZCZE PIENIĄŻKI

Zostaw opinię o Profi-Parkiet - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profi-Parkiet