Opinie o Rolsped Sp. z o.o. w Kołobrzeg

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rolsped Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rolsped Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rolsped Sp. z o.o. w Kołobrzeg

Czy Rolsped Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Czy Rolsped Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

do studenta Nowy wpis

odpuść sobie tamto miejsce serio

Agnieszka Nowy wpis

Pracowałam w Rolspedzie jakiś czas temu. Atmosfera bardzo przyjazna, praca przyjemna i bardzo ciekawa. Z kierowniczką zawsze dało się ze wszystkim dogadać, dziewczyny były zawsze pomocne, problemy rozwiązywaliśmy wspólnie. Gdyby nie to że zmieniłam całkowicie zawód myślę że pracowałabym tam nadal, bardzo miło wspominam ten okres.

Zbigniew

Firma bardzo dobra , szanuje pracowników ale jeśli sami nie dbamy o dobrą atmosferę to nie jest wina firmy!

Ags
@Zbigniew

nie rób auto reklamy.

Spedytor

Sama rekrutacja bardzo niekomfortowa. Zamiast rozmowy kwalifikacyjnej było przesłuchanie przed wszystkimi pracownikami. Plus głupie szepty i krzywe uśmieszki. Dodatkowo brak kontaktu ze strony firmy co do efektu procesu. No chyba że proces u nich trwa kilka lat ...

Część pytań powiązane z pracą - tu problemów z odpowiedziami nie było. Mam w tym trochę doświadczenia i wykształcenie kierunkowe. W pytaniach nazwijmy to poznawczych typu co lubię, hobby itp itp. Można było odnieść dziwne wrażenie czas po pracy ( prywatny ) trzeba poświęcić na spędzanie go z panią kierownik. Ale nie ważne. Podejrzewam że brak odzewu spowodowany jest moim wyglądem, taka dyskryminacja bo ktoś ma problemy ze zdrowiem. Napewno rekrutującym trzeba się jeszcze wiele nauczyć

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Czy w Rolsped Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Ags

Zdecydowanie nie

Aga

Pracowałam z nimi jakiś czas temu. Nie polecam naprawdę toksyczne dziewczyny. Na początku niby fajnie ale czym dalej w las ... A nie wierzę że mogły się zmienić. Pozdrawiam

Wiecie czy Rolsped Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Rolsped

Rolsped udostępnia wszelkie narzędzia niezbędne do pracy jeśli pracownicy z jakichś przyczyn wykonują pracę zdalnie.

Kamila

Nie polecam. Naprawdę szkoda czasu. (usunięte przez administratora) wieczny krzyk wyzwiska. I dwie siostrzyczki kreujące się na boginie życia.

@Kamila

Co to jest za opinia i jak może wystawiać opinie jakakolwiek osoba, która w Rolsped nigdy nie pracowała ? Chętnie zarządzający firmą skonfrontują się z Anonimowym wystawcą opinii. A Administratora proszę o to, aby o ewentualne wolne miejsca pracy pytał Zarząd lub Kołobrzesku Urząd Pracy a nie internautów, których zdanie jest często mocno oderwane od rzeczywistości.

Boginiżycia
@Kamila

Po nicku kompletnie nie znam kogoś, kto mógłby pracować w naszym zespole a co za tym idzie ten ktoś boi się konfrontacji z odbiorcą lub chce tylko i wyłącznie zniesławić dobre imię firmy. Z przyjemnością zaprosimy każdą chętną osobę do pracy z nami i zapoznania się z faktyczną atmosferą i kulturą pracy. Pozdrawiam złośliwego, zazdrosnego o czyjeś powodzenia, człowieka :) a każdą informację administrator powinien konfrontować z zainteresowanym :)

Jan
@Rolsped

a będzie płacz czy krzyk

Pomocny
@Jan

Jedyny płacz i krzyk to obserwuję jak dotychczas tylko w tych żałosnych komentarzach. Firma mała, a komentarze widać dodaje ktoś, kto sobie ją upodobał złośliwie a nie pracownicy na pewno. Na miejscu Rolsped wystąpiłbym o udostępnienie IP od administratora danych bo to zniesławianie dobrego imienia firmy.

Agnieszka

Potwierdzam firma nie godna polecenia ! @Kamila ma racje. Gołym okiem widać jak biedne siostry próbują się wybielić . Bardzo niski profesjonalizm

@Agnieszka

Nie godna polecenia ponieważ? O wszystkich i wszystkim można powiedzieć, że coś jest niegodne polecenia. Ile ludzi tyle opinii.

Jan
@pracownik

a jak możesz polecić kogoś kto nie widzi nic poza końcem własnego nosa ? Tak to jest w typowej (usunięte przez administratora)spedycji, tylko obciążyć i zabrać przewoźnikowi

@Jan

Zapraszamy wszystkich, którzy zostali przez Rolsped obciążeni (nie pamiętam żeby ktokolwiek był bezzasadnie) do kontaktu mailowego lub telefonicznego, lub najlepiej osobistego by wyjaśnić wszelkie zarzuty. Niesłuszne zresztą.

Tomek N

Do czego ten Internet zmierza hehe... firma spoko, jak komuś taka praca nie leży to można nie pracować tak jak ja... pracowałem tam ale stwierdziłem, że jednak nie chce być spedytorem i zrezygnowałem ale nie kumam czemu ktoś się wypowiada jak tam nie pracował ????

Wszystko na tak. Polecam

Jak wygląda oferta u nich w firmie Rolsped Sp. z o.o. w miejscowości Kołobrzeg? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Marta.U.

Nie zgadzam się z przedmówczynią. Pracuję w fimie Rolsped sp. z o.o. od miesiąca. Nie spotkałam się z sytuacją gdzie dziewczyny mogłyby się zachowywać jak zostały opisane przez @KAMILA . Jestem osobą bez doświadczenia w tym zawodzie, dziewczyny pomocne. Jak dla mnie pełen profesjonalizm. Odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku. Praca nie dla każdego, może ktoś po prostu się nie sprawdził i, a żeby się lepiej poczuć oczernił firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Rolsped Sp. z o.o. - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Rolsped Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rolsped Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rolsped Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rolsped Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rolsped Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rolsped Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Łopuskiego 27 lok. 09A/1
    78-100 Kołobrzeg