Point Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Point Sp. z o.o.

Paulina

Jakie macie doświadczenie z firmą Point Sp. z o.o.? Podzielcie się swoją oceną.

namana

tyhc ogłoszeń jest naprawdę dużo więcej, ja bedę aplikowała na stanowisko pracy Key Account Manager może bo Warszawa, fundusz socjalny i elastyczne godziny pracy, lepszej oferty w stolicy nie znajdę na razie

Point Sp. z o.o. - Warszawa

Witam serdecznie, proszę zwrócić uwagę jaka firma szuka pracowników (POINT - Warszawa), a na jakim profilu firmy umieszczone są powyższe posty (Point Poznań). Te firmy zajmują się zupełnie innymi rzeczami, i nie mają ze sobą nic wspólnego.

Roman

Witam, czy możemy sprecyzować o który Point Sp. z o.o. chodzi, powyżej padają opinie o firmie zajmującej się bezpieczeństwem IT, ale również (głównie) o firmie zajmującej się pośrednictwem pracy?

kozmik

Zastanawiam sie w takim razie jaki kandydat jest najbardziej odpowiedni dla pointa? Kazda jedna firma wymaga doswiadczenia, ale je ciezko zdobyc gdziekolwiek! Mam nadzieje, ze potrafia zaufac czlowiekowi i praca jest oparta na wzajemnej ufnosci... powiedzcie prosze kto i w jaki sposob sprawdza kandydatow i jakie stawki na start sa oferowane?

Neo_2

Pierwszy test właśnie oblałeś, pytasz o firmę Point (Usługi IT Warszawa) na profilu innej firmy (Poznań) ;-)

Oferty Pracy

Praca przy taśmie, sortowanie cebulek kwiatowych Point Sp. z o.o. 2014-10-27 Żródło: Gowork.pl okolice Zwolle ( )   Praca przy taśmie, sortowanie cebulek kwiatowych Miejsce pracy: Holandia Obowiązki: - sortowanie cebulek - praca przy taśmie      Wymagania: - dyspozycyjność - komunikatywny język angielski - motywacja i chęć do pracy - mile widziane osoby w wieku studenckim - odpowiedzialność - doświadczenie przy sortowaniu cebulek będzie dodatkowym atutem     Oferujemy: - zakwat

Tomwik

Co to zafirma jak nawet telefonu nie ma

okszukana

no wasnie na tym polega zadanie firmy , podpisana jest z nimi umowa wiec oni sa zobowiazani do wyplat wynagrodzenia , a jak sa opoznienia mieseczne to cos nie tak z firma jest ....

franek

widzę, że jakaś poważna firma to jest, wiecie jak wygląda u nich rekrutacja? ofet mają całkiem sporo, więc moze i ja coś sla siebie znajde, bo troche doświadczenia już mam i chciałbym się sprawdzić, skoro mają ugruntowaną pozycje na rynku

Zostaw opinię o Point Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Point Sp. z o.o.