Opinie o Xplan Sp. z o.o.

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

Widzieliście jak wygląda biuro firmy Xplan Sp. z o.o.? Możecie je odwiedzić oglądając film w zakładce "o nas" http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,893013,0,0,o_nas Jak Wam się podoba?

poldek
użytkownik zarejestrowany

Fit out Project Manager jest u ncih teraz potrzebny... zastnawiam się czy można tutaj zarobić troche wiecej, jak wiecie to djcie znać.

Kola
użytkownik zarejestrowany

Chyba coś czarujesz, bo jeśli miałeś rozmowę to czemu nie wiesz jak potraktowano Cię na rozmowie kwalifikacyjnej? Bardzo często ludzie, którzy nie mają nic do zaprezentowania oskarżają firmę o różne złe działania. Zawsze mówię, że dobra firma dobrymi pracownikami stoi.

Warszawiak

Pracowałem dwa lata, polecam.

inzy

Mi się opłaca, sory stary ale nie przywykłem pisać w necie o tym ile dokładnie zarabiam ;)

szukacz
@inzy 16.06.2016, 11:45

Przynajmniej podaj widełki na rozmowę rekrutacyjną - kier.projektów - nikt nie chce przestrzelić i w jedną i w drugą stronę..

inzy

Są cały czas nowe projekty, każdy pensję negocjuje indywidualnie, zalezy jakie masz doświadczeni, uprawnienia itd. Ja nie narzekam. Wszystkie projekty z grubsza dotyczą fit outów, chyba że jest jakiś większy kontrakt budowlany.

inzy

Pracuję w Xplan jako kierownik projektów. Rekrutacje toczą się cały czas ponieważ wchodzą nieustannie nowe projekty do roboty. Firma się bardzo szybko rozwija i dlatego stale potrzebuje pracowników. A warunki finansowe raczej nie są słabe...

sara
użytkownik zarejestrowany

własnie ja teraz chciałam do nich iśc jako Kierownik projektów fit out Katowice, bo wydaje mi się, ze warunki sa ok, nie rozumiem dlaczego piszesz, że są własnie słabe, o co chodzi dokładnie tutaj? bo z kasa chyba ok...

Byly kandydat

Bardzo słabe warunki , więc nikt się nie chce zgodzić...

inzy

Ja pracuję w Xplan już trzeci rok i nie narzekam. Dużo projektów, pieniądze zawsze mogłyby być wyższe ale ok. Do wyboru miałem działalność lub umowę o pracę, wybierasz to co bardziej Ci się opłaca.

Mały ale duży

Może mają parcie na szkło i trenują ?

wybierać rodzynki?

nie warto bo?

Szybka.riposta

Nie warto

aerator

Ogłaszają, że poszukują pracowników. Warto?

Zostaw opinię o Xplan Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xplan Sp. z o.o.