Opinie o Pośrednictwo Pracy Soberka w Olesno

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie. Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pośrednictwo Pracy Soberka, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pośrednictwo Pracy Soberka o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Pracy Soberka w Olesno

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Pośrednictwo Pracy Soberka?

Kandydat

Dzień dobry chciałbym zapytać czy jest możliwość podjęcia pracy przez wasze biuro bez znajomości języka z doświadczeniem 12 letnimi na stanowisku operatora CNC

Administrator Nowy wpis

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Pośrednictwo Pracy Soberka na stanowisko Spawacz? Podziel się swoją opinią.

czlowiek
Kandydat

jak wygladaja warunki mieszka ?

@czlowiek

Dzień dobry. Firma dokłada wszelkich starań aby warunki mieszkaniowe o które Pan pyta były jak najbardziej komfortowe i tak też jest, jeżeli natomiast pracownik ma jakieś zastrzeżenia co do miejsca zakwaterowania wystarczy fakt ten zgłosić w biurze i jest szukana inna kwatera.

Kamila

Firma ma sporo ofert pracy, nawet bardzo sporo. Jest tak wiele roboty za granicą czy nie ma chętnych do wyjazdów? jechał ktos we dwoje do pracy, jest szansa na wspólne mieszkanie wtedy ?

@Kamila

Witam Panią. Faktycznie mamy sporo ofert pracy, a to z uwagi na różne lokalizacje. Chętni do wyjazdu są, ale nie zawsze spełniają wymagania stawiane przez niemieckiego pracodawcę, chociażby znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym. Mieszkania jakie oferuje firma są przeznaczone dla pracownika ,choć mieliśmy już sytuacje gdzie pracownik chciał ściągnąć do siebie swoją rodzinę i firma w tym przypadku również była pomocna.

ciekawy
Kandydat

jakie sa warunki mieszkalne dla operatorów cnc ?

@ciekawy

Wszystkie mieszkania jakie oferuje firma dla swoich pracowników są z pokojami jednoosobowymi, kuchnią, toaletą, internetem itd, nie są to hotele pracownicze. Mieszkania są albo firmowe lub wynajmowane kwatery prywatne z pełnym wyposażeniem.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pośrednictwo Pracy Soberka na stanowisko Tokarz CNC Niemcy - Niemiecka umowa bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy KIEROWCA ZAWODOWY C+E Transport Międzynarodowy
Olesno
Citronex Trans Energy Sp. z o.o.
(9 opinii)
Caverion Poland S.A.
(73 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Kandydat

Co to za praca na CNC przez abakus w rotenburg am Fulda ?

Kamil
@Damian

Chodzi ci o operatora CNC tokarz frezer? Z tego co widziałem w ogłoszeniu to nieźle płacą. Chcesz jechać?

Tak

@Kamil

Raczej tak. Nie wiem co to za firma tam jest dam radę

Ciekawy

Nieźle? Ile?

Pośrednictwo Pracy Soberka poszukuje kandydatów na stanowisko Automatyk. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

Pośrednictwo Pracy Soberka szukała niedawno pracowników w mieście Schweinfurt. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Adam
@Pytanie

Doberman nie zatrudnia tylko kieruje do innego pośrednika jakim jest Abakus, pracowałem i nie polecam, traktowano mnie jak gł.....upka, odpowiedzi na moje pytania były obrażające, nie wywiązują się z obowiązku ubrań roboczych, comiesięcznych rozliczeń i pełnej umowy na piśmie, niestety częściowo jest na gębę. Uważajcie też na zatrudnionego tam tłumacza "pana Brzózkę" nic Polakom nie pomoże, chętnie też będzie mataczył faktami. Lepiej szukajcie uczciwszego pośrednika.

@Adam

Witamy ponownie szanowny Panie Adamie K. Widzimy iż pomimo, że został Pan zwolniony w 2017 r. (gdzie mamy już 2020 rok) z oczywistych względów opisanych zresztą wcześniej (ordynarne i wulgarne zachowanie do pracowników firmy, nieposzanowania zakwaterowania, składowania części motocyklowych w wynajmowanym mieszkaniu itd, można by jeszcze wiele wymieniać...) to nadal Pan nie odpuszcza wpisów w postaci przeinaczania pewnych faktów. W dalszym ciągu posiadamy maile z Pana aroganckimi treściami oraz maila w którym również obraża Pan swojego poprzedniego pracodawcę (z Hamburga). Przykro nam, że uważa Pan iż cały świat jest przeciwko Panu, ale być może warto czasami podejść do sprawy z chłodną głową, szacunkiem czy też pokorą i zastanowić się nad pewnymi rzeczami. Jest Pan chyba jedynym człowiekiem jakiego znamy , który potrafi tylko obrażać i szkalować innych , nie wspomniawszy o Pana kulturze osobistej. Proszę liczyć się ze słowami , bo nikt z nas nie jest dla Pana żadnym Dobermanem, jak Pan to określa. Oczywiście nie pozostaje nam nic innego jak ponownie Panu przypomnieć, że kwestię Pańskich rozliczeń wyjaśnialiśmy już Panu dawno temu i jak się wtedy okazało, po rozmowie z oddziałem w którym był Pan zatrudniony, dokładnie w czwartek 25 stycznia 2018 o godz. 9:39 otrzymał Pan PONOWNIE maila z firmy z Pańskimi rozliczeniami za miesiąc wrzesień 2017, październik 2017 i listopad 2017. Zapraszaliśmy Pana do naszego biura w Oleśnie na dobrą kawę i rozmowę, jednak Pan nie skorzystał (Zaproszenie jest w dalszym ciągu aktualne) Pozdrawiamy i zalecamy zmienić dotychczasowe hobby

Adam
@Pośrednictwo Pracy

Panie "Brzózka" dlaczego podszywa się pan pod Soberkę. Dlaczego pan nie napisze prawdy że Abakus nie zapewnił mi nawet rękawic roboczych, dlaczego nie napisze pan że umowa jest pół na "gębę", dlaczego nie napisze pan że Thomas mnie obrażał, dlaczego nie napisze pan że mówiłem panu że nie chcę by Thomas ze mną się kontaktował w jakiejkolwiek sprawie i dlaczego mojego żądania odsunięcia go ode mnie pan nie przekazał. Dlaczego okłamywał mnie pan że jak sobie kupię rękawice i okulary robocze to firma mi zwróci, do dzisiaj nie widzę zwrotu. Dlaczego nie napisze pan prawdy że rozliczenia firma ma obowiązek wydać niezwłocznie, dlaczego nie napisze pan że rozliczenia wysłane na e-mail po kilku miesiącach to złamanie obowiązujących w Niemczech przepisów. Dlaczego nie napisze pan że pracownicy Abakusa traktowali mnie jak głu....ka (włącznie z panem). Pracodawca z Hamburga okradł mnie i byłem zmuszony spotkać się z nim w sądzie, do was przyjechałem prosto z Hamburga, myślałem że będę uczciwie potraktowany, niestety bardzo się pomyliłem - w stosunku do pana najbardziej. Panie "Brzózka" proszę jeszcze dodać że Polacy w Abakusie traktowani są jak dziady, gdy wszyscy pośrednicy oferują po 500 EUR premie za polecenie kolegi to Abakus oferuje 200 EUR traktując ich jak żebraków. Panie "Brzózka" już na samym początku w Fuldzie mówiono że w Abakusie ma pan tyle do gadania co pewna grupa wyznaniowa w czasie wojny, czy to dlatego na tym forum nadrabia pan tą niemoc w Abakusie ? Panie "Brzózka" ja do dzisiaj posiadam nagranie na dyktafonie rozmowy podczas której zwracałem brak ludzkiego mnie traktowania że strony Abakusa a w szczególności Thomasa i co, nic nie zostało w tej sprawie zrobione. Na nagraniu mam też zapis z rozmowy z panem gdy tłumaczyłem że nie chcę by kontaktował się ze mną Thomas - nic pan z tym nie zrobił. Na e-mailu mam zapis że oczekiwałem pewnego rozwiązania spraw w związku z rozliczeniami, zapewniał mnie pan że to będzie załatwione, i co, po długim czasie nic nie zostało załatwione a pan rżnie g..... mówiac - ja nic nie wiem, ja byłem na urlopie. Zawsze tak było że jak czegoś się od pana oczekuję to: ja nic nie wiem. Tylko tu na forum udaje pan ważniaka. Nie polecam nikomu Abakusa a jak na siłę ktoś chce tam pracować to niech 3 miesiące wcześniej wykupi sobie ubezpieczenie prawne i w ten sam dzień co podpisze z Abakusem umowę niech idzie okazać ją adwokatowi. P.S. Kalendarze które Abakus wysłał na kolejny rok do firmy w której pracowałem zmarnowały się bo ja im wyjaśniłem jak ludzi Abakus traktuje i ta firma nigdy już od Abakusa nie weźmie żadnego pracownika, ten który doszedł do mnie niebawem po moim odejściu został zwolniony. Ha, ha, ha ha !! Ponownie pytam panie "Brzózka" dlaczego pan się podaje za Soberkę ? Ten kto przychodzi do banku w kominiarce na pewno nie ma uczciwych zamiarów !!!!!!

Karol P
@Adam

Tak sobie czytam i czytam i czytam i stwierdzam że jakiś mega dziwny z Ciebie gość. Długi czas pracuje przez Pośrednictwo Pracy Soberka w firmie Abakus i jakoś wszystko jest ok, zresztą nie tylko u mnie ale i u wielu innych osób które tutaj wydały swoje opinie. Ciągle drążysz jeden i ten sam temat co zbiera tak na prawdę na wym...Oni Ci wyjaśniają ciągle to samo jesteś tak zadumany w sobie że tego nie widzisz? Stwierdzam jedno jesteś osobą wysoko problematyczną. Nie wiem czy wiesz ale Abakus ma swoje konto tutaj i wątpię aby ktokolwiek mógł się podszywać pod konto Soberki na którym mają swoje ogłoszenia, tym bardziej że zapraszają Cię do siebie... Oni są w porządku i są pomocni stwierdzam to na swoim przykładzie bo zawsze każdą prośbę załatwiali tak więc po co robić niepotrzebny smród na ich forum skoro możesz na forum Abakusa. Weź się lepiej za robotę jak każdy normalny mężczyzna no chyba, że z kolejnych firm też zostałeś wysiudany Panie kozaku zza monitora. Jak coś do nich masz to jedź i to wyjaśnij...w końcu Cię zapraszali...

patrzący prosto!
@Pośrednictwo Pracy

Warto mieć garść pokory w sobie to pomaga i mobilizuje. Pracowałem 10 lat w różnych firmach w Niemczech, spotkałem straszną po drodze patologie jak ze strony firmy tak i pracowników. Przetrwałem dzięki garści pokory, sumienia, wytrwałości i pracowitości. Czasami trzeba zacisnąć zęby i iść dalej, chlanie wykluczone to początki patologicznego myślenia i ziomkowanie się z (usunięte przez administratora) Prawda jest taka, piętami bić się w (usunięte przez administratora) a kokosy same przyjdą.

Pośrednictwo Pracy Soberka rekrutowała niedawno na stanowisko Stolarz. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Fred
Kandydat

Mam pytanie, czy osoba ubiegająca się o pracę jako operator CNC że dobra znajomością języka angielskiego i z 3,5 letnim doświadczeniem może starać się o pracę, bo szczerze nie napotkałem żadnej oferty z językiem angielskim . Dziękuję za odpowiedzi.

Pracodawca
@Fred

Witamy, na chwilę obecną nie posiadamy niestety ofert bez znajomości języka niemieckiego. Tak czy inaczej warto jest przesłać do nas swoją aplikację ponieważ w momencie, gdy wymagania odnośnie języka uległy by zmianie lub otrzymalibyśmy ofertę ze znajomością języka angielskiego to wtedy będziemy mogli coś Panu zaproponować. Pozdrawiamy Pośrednictwo Pracy Soberka

Zenek
@Pośrednictwo Pracy

Standardowa formułka byle złapać gościa. Gruszki na wierzbie.

@Zainteresowany

Witamy. Niestety na chwilę obecną jednym z wymogów jaki stawia pracodawca jest znajomość języka niemieckiego w stopniu ponadpodstawowym bez tego pomimo szczerych chęci mamy związane ręce. Być może wymóg dotyczący znajomości języka ulegnie zmianie przy kolejnych ofertach, dlatego też najlepszym sposobem jest przesłanie do nas swojego CV aby w razie otrzymania oferty, w której nie będzie wymagana znajomość języka niemieckiego mieć kontakt do Pana. Pozdrawiamy Pośrednictwo Pracy Soberka

gieno
Klient
@Pośrednictwo Pracy Soberka

jak ktoś zna biegle niemiecki to sam sobie znajdzie prace

Pracodawca
@gieno

Witamy, nie wymagamy biegłej znajomości języka niemieckiego natomiast znajomość ta powinna być na poziomie chociażby ponadpodstawowym. Praca jest pośród osób niemiecko-języcznych tak więc znajomość ta umożliwia porozumiewanie się w miejscu pracy. Zresztą zawsze chętnie udzielimy wszelkich informacji również telefonicznie tak więc zapraszamy do kontaktu z nami. Pozdrawiamy Pośrednictwo Pracy Soberka

Marek
@gieno

Bo to prawda. Znając język pomija się "pośredników". Wystarczy podjechać do pierwszego z "brzegu" miasta w BRD do tamtejszego Urzędu Pracy. Będąc w UE Mamy takie same prawa. Mieszkanie? Żaden problem. Też pomogą z adresem, ew. pracodawca. Ale wszyscy stali się leniwi. Ja Pamiętam jak w latach 90-tych nawet Pomijałem "ichni" Urząd Pracy. Wsiadłem do auta i od firmy do firmy jechałem aż znalazłem pracę. A jest to o tyle ułatwione, że przeważnie wszystkie firmy mają swoje likalizacje w tzw. Industrie, czyli praktycznie w jednym miejscu. I wszystko oficjalnie, bez oddawania swoich ciężko zarobionych pieniędzy na pseudo zatrudnianie przez "pośredników". Ale, wygodnictwo kosztuje.

Igor
@Marek

No właśnie w latach 90-tych może tak było,ale nie teraz. Czasy się zmieniły i dzisiaj większość firm w Niemczech woli zatrudniać przez pośrednika, chociażby dlatego, że jak jest problem z pracownikiem to dzwonią do pośrednika i mówią żeby gościa sobie zabrać,taka właśnie sytuacja była u mnie na zakładzie pracy,także nie pisz głupot. Jeżdzić samemu od firmy do firmy i szukać pracy i może jeszcze w aucie spać?,a potem nie umyty iść na rozmowę o pracę?,to jest twoim zdaniem to wygodnictwo?

Edyta
@Igor

Tak trochę z innej beczki, a pracujesz u tego pośrednika? Jeśli tak, opowiesz trochę o warunkach? Mąż szuka pracy

Poszukuję pracy na stanowisku Operator Obrabiarek. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Operator Obrabiarek. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Pośrednictwo Pracy Soberka i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Kandydat

"bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca (komfortowe mieszkania 1 – max 2 osobowe)" Chcialbym zapytac o warunki mieszkalne. Czy mozna miec samemu pokoj wraz z kuchnia i lazienka czy lazienka i kuchnia jest na "ilęś osób" ?Pytam , bo jestem biały.

LOL

Zielony chyba

Rudy
@Zainteresowany

Pokoje zawsze są jednosobowe, a dostęp do kuchni i łazienki w 95%każdy ma dla siebie.Ja tak mam i z tego co mówią koledzy z którymi pracuje tez tak mają, także jest tak jak piszą. W razie gdy trafisz inaczej zgłaszasz to w biurze i szukają ci innej kwatery.

Maja
@Rudy

To super! Ale czy rzeczywiście pracodawca to opłaca?

Zdecydowany
Kandydat

Jestem zainteresowany praca w domach opieki w Niemczech. Wyjezdzal ktos od nich ?? Podajcie jakies konkrety, bo nie chce na mine wdepnac.

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Elektryk w Pośrednictwo Pracy Soberka? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Na stronie GoWork.pl pojawiła się oferta pracy w Pośrednictwo Pracy Soberka jako Spawacz MAG. Ktoś z Was będzie aplikował?

Pośrednictwo Pracy Soberka zatrudni osobę na stanowisko Operator Maszyn. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Remus
Kandydat

Soberka to posrednik do abakusa, nie maja nic do gadania...abakus trzyma stery a wrzucaja ludzi byle gdzie byle kasa sie zgadzala przewaznie do prywaciarzy gdzie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ze problem to okukary ochhronne czy rekawiczki wydzielane raz na tydzien jak ktos w miare trafi to abakus placi nie leca w kulki.....ale to ruletka gdzie sie trafi przewaznie to dziadowskie firmy gdzie propouja robote pod firma za 16e brutto albo nadgodziny bez wiedzy abakusa na lewo

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Pośrednictwo Pracy Soberka. Poszukiwani są Opiekunka Osób Starszych. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Pośrednictwo Pracy Soberka rekrutowała niedawno na stanowisko Opiekun Osób Starszych. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Pracy Soberka - Olesno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Pracy Soberka?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Pracy Soberka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Pracy Soberka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pośrednictwo Pracy Soberka
3/5 Na podstawie 97 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.