UPS Polska

Szczecin

Opinie o UPS Polska

pracowałem kiedyś w firmie kurierskiej stolica w szczecinie wszystko bylo dobrze dopuki nie wykupiła jej firma ups malo tego zrobili tu przedstawicielstwo a nie oddzial [usunięte przez moderatora] w nie placil skaldek [usunięte przez moderatora]i wogole mial fajne pomysly ze pracujemy oficjalnie za 1000 z hakiem a reszte w kopertke z ktorej to odliczal sobie podatek ktorego nie placil bo "on tez musi z tego miec" koniec koncow nie byl on ow pracodawca taki zly porownujac go do obecnego(tamten splajtowal) ktory kaze jezdzic za 1200 bez koperty wogole smiechu warte stanowczo odradzam!!!

Zostaw opinię o UPS Polska - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UPS Polska