PT, Present Time

Opinie o PT, Present Time

Filtruj opinie po kryteriach:

Iza
 Opinia

Co sądzicie o pracy w PT, Present Time? Warto powiedzieć innym o tym pracodawcy? Czy szuka teraz nowych osób? Dajcie znać, czy osoby nowe na rynku pracy mogą tu znaleźć zatrudnienie i jakie są ich szanse na rozwój w strukturach przedsiębiorstwa.

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PT, Present Time?

mona
 Opinia

a jak sie aktualnie ma sytuacja w firmie PT, Present Time.? bo widze ze ladnie sie roziwja. a wiemy ze PT to nowy koncept sprzedażowy bazujący na markach holenderskiej firmy. W skład oferty konceptu PT wchodzą produkty o charakterze upominkowym,zaskakujące akcesoria do domu, drobne formy meblarskie, oświetlenie oraz zabawki. jak widac to pomaga i klienci korzystaja z ich uslug.

Artur
 Opinia

To ja napisze tak o tej firmie-wszystkim odradzam jakiejkolwiek wspolpracy z nimi. Płaca jak dla psa, nie docenianie na kazdym kroku, wymagania nie wiadomo jakie, brak podwyzki, nawet jak wyrobisz premie to Ci potem mowia, ze wyrobiles tylko i wylacznie dzieki temu, ze zrobili wyprzedaz i nie bedzie premii. Nie ma to jak zmotywowac pracownikow nieprawdaz? Do tego moja sytuacja-dnia 2.09 otrzymalem dopiero kase ktora powinienem dostac do 10.08, otrzasneli sie jak zaczalem im grozic inspekcja pracy (kontaktujac sie po raz 4ty, tak 4ty). Pozdrawiam srodkowym palcem ta firme.

Tak2Nie

...
 Opinia

Niestety muszę się zgodzić z komentarzem powyżej... Ale tak to jest jak zarząd nie dobiera dobrego zespoły kierwoniczego. Oczywiście nie ma co winić ludzi z tzw. "góry". Kierownictwo myślę że w 3/4 salonach PT to przerost formy nad treścia... Ustalanie własnych zasad, przypisywanie sobie zasług innych itp. Nadgorliwość gorsza niż faszyzm. Sklep PT jak najbardziej na plus, kierownictwo w salonach zdecydowanie na wielki minus.

Tak4Nie

zniesmaczona
 Opinia

Nie pracowałam tam bardzo długo...Ale swoje byłam w stanie dojrzeć. Firma sama w sobie w porządku. Ale niestety kierownictwo...to dłuższy temat.... Ludzie z "góry" nic z tym robią ale to pewnie skutek zamydlania im oczu przez Panią kierownik, która zresztą "uprawia" na sklepie samowolkę. W tempie natychmiastowym zwalniane są osoby, które walczą o swoje prawa ( oczywiście w sposób kulturalny ) i mówią, co im się nie podoba i co warto zmienić dla lepszego funkcjonowania całego zespołu. Pracodawcę polecam, niestety Panią zarządzającą zespołem NIE !!!

Tak4Nie

Zostaw opinię o PT, Present Time - Łódź