Opinie o Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek w Dobczyce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek w Dobczyce

Agata

@Miki a ze swojej perspektywy jakie stanowisko najbardziej tutaj polecasz?

Miki

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie nie rozumiem negatywnych opini. Z wszystkim idzie się dogadać i wypłata zawsze na czas.

Witam, Pracuję w tej firmie już dłuższy czas, w firmie jak w każdej, są ludzie którzy się lubią i nie. Ale nikt nie ma JAJ, żeby sobie powiedzieć prawdę i przedstawić ją pracodawcy, tylko chodzą i knują po kątach. A co do reszty, to praca jak każda, jak wykonujesz ją dobrze, to zawsze możesz liczyć na dobrą wypłatę, oraz dobre słowo od prezesa. Na co się umówisz to zawsze dostajesz, a czasem nawet więcej, wszystko zależy tylko od Ciebie. A przede wszystkim, wypłata na czas, nie darzyło mi się, żeby były jakieś opóźnienia czy krętactwo, jeśli chodzi o tą kwestię. Polecam pracę, jeśli ktoś ma chęci do pracy (bo jest jej dużo) i będzie ją wykonywał rzetelnie, na pewno się nie zawiedzie.

nikt

Firma katastrofa, nikt nic nie wie, zatrudniają kogokolwiek, byle sztuka była, nie ważne... możesz chlać, ćpać, nieważne, byle był stan.... a jak umiesz używać wazeliny to już w ogóle możesz stać i udawać że pracujesz i jesteś super pracownikiem... tak trzymać!!!!

Ryszard
@nikt

Twoja opinia na temat firmy jest mocno negatywna, może jednak znajdą się też jakieś plusy? Co możesz powiedzieć na temat zarobków, na jaką pensję można liczyć w Expo-Team? Daj znać, jestem tego ciekaw.

Firma Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
king

w firmie jak to w firmie jest pan i są wyrobnicy czyli pracownicy. nie ma tu zaasad które dają gwarancje zaplanowanych dochodów i bezpieczeństwa w zatrudnieniu. Większość działa na samozatrudnieniu a zlecenia są niepewne i nie na pewności że będą w przyszłości i na pewno

tak są regularne - teraz poszukujemy klientów do przejęcia ponieważ za dużo kasy biorą pośrednicy

Krzysztof

Czy są przejęcia, chciałbym się spotkać i porozmawiać o pracy.... mam spore doświadczenie w tej branży... Dziękuję za odpowiedź.

boss

Witam Pana panie Żwirek, Jeśli ma Pan tak mocne argumenty to proszę się ujawnić, a nie występować pod przykryciem, przecież to może pomóc innym w wyborze pracy, a innym zadecydować czy mają pozostać w tej pracy, czy szukać sobie innego zajęcia.

Żwirek

Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu. Co do Krzyśka nie ma większych zastrzeżeń. Dużo gorzej jest z Misiorkiem. Facet zachowuje się jak dziecko we mgle!! Nie panuje nad niczym, brak podstawowych narzędzi, o głupią piłkę do drewna czy dłuto trzeba walczyć!! Mówisz że potrzebne jest to czy tamto, odpowiada "ok, zaraz dzwonię/załatwię" po czym po kilku dniach przypominasz mu się że np skończył się materiał to rzuca "o kur.... czemu nie mówiłeś wcześniej" i udaje obrażonego!! Następny temat to oczywiście pan gaca (celowo napisane z małej litery przez brak szacunku do gościa!!) Facet który aspiruje do miana "trzeciego prezesa" i tak też się zachowuje.... W każdej innej firmie dawno wyleciał by na zbity pysk za darcie i głupoty które wymyśla... Wszystko musi być pod jego dyktando, a jak pojedzie na montaż to jedyną rzeczą którą potrafi doskonale to dzwonić z pretensjami... Facet nie ma pojęcia o robocie, ale KUZYN, nie do ruszenia.... Wydaje się że prezesi się go najzwyczajniej boją bo ich okrzyczy czy coś, nie wiem?? I właśnie przez takie zachowania atmosfera w pracy coraz gorsza i coraz więcej ludzi rozgląda się za inną posadą... Pensje też szału nie ma, jedynie z godzin wychodzi się jako tako... Pozdrowienia dla prezesów, i oby ruszyli głową bo za niedługo nie będzie co zbierać....

Miś

Szału nie ma, zarobki jak wyciśniesz 16h to ok, ale jak długo można tak cisnąć. Atmosfera w terenie wporzo, choć powstają kwasy gdy firma realizuje zlecenia dla podobnych firm z tej samej branży

Maciek111

Oto lotto czy pracowałeś w tej firmie chciałbym podjąć tam prace czy warto

O to lotto!

Hmm, nigdy w tej firmie nie było i nie ma przejrzystych zasad zarobków. Niepewność i brak stabilizacji od lat! Praca jest w czasie sezonu a poza tylko dla przydupasów Krzysia i Marcina!

młody

Pracuję tu od niedawna, mogę powiedzieć, że jak na razie jest ok. Na co się umówiliśmy to dostajemy, pracy jest sporo, ale i wynagrodzenie jest dobre, nie mogę narzekać jak na razie. Fajna atmosfera, spoko ludzie jako współpracownicy. Na pewno jeszcze tu trochę popracuję, zapraszam wszystkich chętnych do spróbowania.

Bartek

Jak narazie widzę ze zdania na temat szefostwa są podzielone, czy ktoś jeszcze miał z tą firmą do czynienia i może się wypowiedzieć ?

KomOn

A jak tam GCA - nadal zachowuje się jak (usunięte przez administratora)czy pracuje nad sobą?

Witam serdecznie, Według mojego doświadczenia zawodowego, jak na razie nie mogę narzekać. Na co się umówiłem to dostaje. Praca jak każda, trzeba pracować. Atmosfera do przeżycia. Kontakt z szefami dobry. Reasumując nie szukam na razie innej pracy, ale wiadomo jak trafi się coś lepszego i ciekawszego nie mówię, że zostanę tu na całe życie :)

Bardzo porządna firma, wszystko na czas. Wynagrodzenie według ustaleń. Sporo pracy w pewnych okresach roku, wtedy bardzo dobre wynagrodzenie. W pozostałych okresach standardowe, ale nie jest najgorzej. Można pracować, jeśli tylko ktoś ma sporo chęci do pracy.

Wesołych Świąt!

pracodawca zero!

Kris

Proszę uważać na współpracę z tą firmą, ponieważ właściciele nie respektują zobowiązań wobec pracowników i kontrahentów. Wałek za wałkiem,a stabilności i warunków współpracy nie ma żadnych!

Aleksander
@Kris

Niepokojące jest to, co napisałeś na temat współpracy z firmą Expo-Team s.c. Piechnik K., Misiorek M. Czy informacje, które podałeś w tym wątku, pochodzą z Twoich osobistych doświadczeń związanych z tym pracodawcą? Mógłbyś swój wpis odpowiednio uzasadnić? Na chwilę obecną nie wiem, dlaczego tak sądzisz, dlatego zachęcam do sprecyzowania wpisu.

Dorota

@zadowolony, fajnie, że jesteś zadowolony, jeżeli chodzi o pracę w firmie Expo-Team s.c. Piechnik K., Misiorek M. Przedstaw, proszę, jak ocenisz firmę pod kątem możliwości rozwoju zawodowego? Osoby, które chciałyby podnieść swoje kwalifikacje mogą liczyć na szkolenia organizowane przez firmę? Napisz, proszę, jak wygląda ten aspekt pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek - Dobczyce

• Jak się pracuje w Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek?

Zobacz opinie na temat firmy Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek
1.7/5 Na podstawie 52 ocen.
  • 107
    32-410 Dobczyce