Opinie o Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek w Dobczyce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek w Dobczyce

Jaki jest wkład kierownictwa Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Adrian

Poda ktoś aktualną stawkę wynagrodzenia dla stolarza? Firma wywiązuje się z zobowiązań wobec pracowników? Bo podawano tu niżej, że potrafili nie płacić.

cukrzyk
@Adrian

Widzę, że chyba administratorowi się bardzo nudzi jak nie ma wpisów i podsyca atmosferę, chyba tylko do tego jest stworzona ta strona :( Pozdrawiam wszystkich poszukiwaczy pracy marzeń....

Tadek
@Adrian

Stolarz 25, pomocnik 25, lepiej na pomocnika, mniej na głowie, wszystko płacone na czas

@Tadek

Tadek, jeśli tak dobrze znasz stawki pracowników, to może się ujawnisz, bo z tego co się orientuję to taki tam nie pracuje. Jeśli jednak nie to zamilcz i nie pisz bzdur, a tym co czytają życzę samych sukcesów zawodowych... :)

Marta Nowy wpis
@gosc

Sugerujesz że te stawki to bzdury? To jakie są prawdziwe w takim razie? Ciężko się czegoś dowiedzieć, jak tak podważacie informacje. Może chociaż coś o umowach można poznać, na umową o pracę na czas nieokreślony można tu liczyć?

Tadek Nowy wpis
@gosc

Żadne bzdury, taka jest prawda!

Syn Nowy wpis
@gosc

Dlaczego misior nie podpiszesz się tylko używasz nicka gość?

A to można pić w pracy? Jeśli tak to przychodzę

@Marcin

Pytanie dość ironiczne? Raczej w żadnym miejscu pracy nie powinno być przyzwolenia na tego typu rzeczy. w każdą napisaną tu opinię od razu uwierzysz?

stefek
@Ewelina

Tak, można, już na przywitanie dostaje się 0,5 l (40 vol.) do łapy i trzeba na raz połknąć, jak nie to nie będzie się należało do TEAM`u. Naprawdę nie wiem: czy ten portal, czy ludzie na tym portalu są poniżej swojej godności? Zastanówcie się czy jest sens czytać te bzdury, a tym co piszą to życzę powodzenia w szukaniu pracy marzeń..... Pozdrawiam wszystkich serdecznie....

Olaf

Jaka atmosfera w firmie? Zmieniło się coś? Czy dalej dziobiacy i wlazodupy wybierają kursy a chłam zostawiają innym?pozdro dla pracowników

Firma Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Pawel

Każdemu broniącemu tej firmie życzę aby nie znalazł się w tak ciężkim położeniu ( choroba) a właściciel firmy śmieje się w twarz bo nie chce wypłacić zarobionych pieniędzy , nic więcej ( żadnej pomocy ani nic nie prosiłem , tylko wynagrodzenie za moją pracę ) a potem dostajesz pismo że nikt taki nie wykonywał usług przez nich zleconych ..........( Tu zostawiam kropeczki , dopiszcie sobie sami , co chciałem napisać ) karma wróci :) Miłego dnia

Wanda
@Pawel

A ile pieniędzy nie chciał Ci konkretnie wypłacić? Zgłosiłeś to gdzieś?

@Wanda

Nie tak dużo ale byłem po tętniaku i każda kwota się liczyła a nie przychodzę do pracy za darmo pracować . Do końca prosiłem ale nie dało to skutku więc ...

@Paweł

Poczekaj sekundkę, czyli Ty niczego sobie już nie możesz wyegzekwować z tego?

....

Marvinku czemu się nie przedstawisz i nie podasz kwoty? Lepiej zostawić tobie abyś miał jeszcze większą (usunięte przez administratora), swoneczko

@....

Myślisz, że wcale zaległości to nie ma?

Mam cię grubasku

Marvinku wypadałoby się przedstawić tutaj wszystkim nasz kochany pracodawco :) Nawet gdy zalegasz komuś 5 zł a gdy już mowa o 800 stoweczkach musisz grzecznie oddać i przeprosić .... ????????????

Pawel

Pieniążki oddzyskalem i sami zgłosili się z ugoda bo nie chciało mi się po sądach poniewierać. Firmy mimo to nie polecam , każdemu próbującemu swoich sił w tej firmie życzę szczęścia . Powodzenia

Pawel

Nie polecam firmy , pracowałem kilka miesięcy na umowę zlecenie się nie doczekałem , gdy dostałem wypłatę , Krzysztofa bo to onrozliczał nie było więc podszedłem do drugiego właściciela i mówię że coś się nie zgadza , odrazu dzwonię do krzyska i zostałem nazwany aferowixzem bo miałem czelność odezwać się do drugiego właściciela że jest coś nie wporzadku. Poprosiłem krzyska o ponowne rozliczenie gdyż kończę współpracę i nie będę kontynuował jej bo obrażać to może sobie kogoś innego a ja sobie nie pozwolę.po kilku tyg i moich smsach przypominających , dziwnie okazało się że faktycznie coś przeoczył , wszystko byłoby ok gdyby nie policzył połowy stawki. To jest ok? Pod koniec roku pękł mi tętniak i doskonale wiedziałeś , może potrzebowałem tych pieniędzy , dziś jest 15.03.2022 rok kilka miesięcy a ty dalej nie oddałeś , gdyby ktoś chciał zobaczyć historię rozmów , smsów zapraszam mój mail pabloboss1@op.pl, my spotkamy się w sadzie , bo nie potrafisz się w zgodzie rozejść.

Wanda
@Pawel

No to słabo jak nawet na umowę się nie doczekałeś. Z drugiej dobrze, że dali Ci wypłatę, bo często z nią nawet jest problem. Też bym tak zrobiła.. Nie wiem, może warto to gdzieś zgłosić? Masz zamiar?

@Wanda

Piechnik z misiorkiem nie mają honoru nie potrafią wypłacić całej kwoty , ale reklama idzie w swiat . Pamiętaj że nie tacy byli a noga się im podwinęła :) Koleś potrafił napisać inspekcji że nigdy nie pracowałem , zero honoru zero . Krzysiu przecież wiesz że mam smsy i zdj z montaży i nawet mandat dostałem u Ciebie , rodzice tak go wychowali to tak robi. :)

@Paweł

Co Ty. I czekaj, inspekcja w to uwierzyła czy jak to dalej wyszło?

@Ewelina

Właściciel nie ma honoru , tylko że zapomniał o smsach i zdjęciach z demontaży oraz współpracy z przedstawicielem , teraz pozostaje udowodnić i uśmiechnąć się , patrząc jak płacą kary za zatrudnianie na czarno :)

@Pawel

Każdy może sobie tak pisać, a piszą tylko nieroby, krętacze i lenie którzy mają na to czas...... taka prawda.....

Jak się pracuje z ludźmi z Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek?

Średnio , musisz godziny liczyć , wyjazdy , o każdą rzecz się prosić , w tej firmie panuje bałagan , nikt nie panuje , wyjeżdżając na wyjazd dostajesz dzień wcześniej info a czasem podczas wyjazdu zmienia się , średnia firma za średnie pieniądze o które musisz się prosic,

Właściciele samochody zmieniają , a na pracowników im żal paru zł

Maria
@Marcin

Ale co się zmienia tutaj w dzień wyjazdu? Że np. jedziecie gdzieś indziej albo że wracacie?

@Maria

Kiedy otrzymujemy plan ? Umawiamy się że jadę a pod koniec tyg przychodzi lizus do szefa i wygryza , tak się robi?

Adrian
@Marcin

A o co chodzi z tym potraktowaniem kolegi ? Rozchorował się i co zrobił szef? Bo nie zbiórkę pieniędzy na jego leczenie? A jak tam pomiędzy pracownikami, chyba są zgrzyty, z tego co widzę? I jak z zarobkami obecnie, bo może chociaż to jest zaletą pracy w Expo-Team?

@Adrian

Właściciel nie potrafił wypłacić zarobionych przezemnie pieniędzy , a co dopiero pomoc ,

gość

Jak pracujesz i się nie obijasz to bardzo dobrze, nie narzekam i kasa taka jak się umówisz, a przede wszystkim wszystko na czas... :)

@Marcin

jak ktoś nie zna specyfiki branży, to może niech się nie wypowiada, branża targowa jest bardzo zmienną i dynamiczną branżą, ale jak toś może coś o niej wiedzieć jak w niej nie pracuje, co do wynagrodzenia, to bardzo dobre z tego co wiem od pracowników tej firmy....

@Marcin

A skąd wiesz, że żałują, jak się podpisujesz jako były pracownika ???

@gość

Czemu nie umiesz się podpisać jako właściciel? Ip wskazuje adres firmy , reklama firmy sama się robi :) szkoda że nie da rady wrzucić screenów tutaj , bo pokazalbym jak właściciel łzę jak pies , nie obrażając zwierząt ale są inne strony . Dalej umów nie dajecie? Obiecujecie i ... :)

Według mnie bardzo fajnie, jeśli masz ochotę pracować, za leżenie nigdzie dobrze nie zarobisz, tu może się narobisz, ale potem widzisz za co .... tak uważam, dlatego tu pracuję...

Mateusz

Jaka atmosfera w firmie? Bo gdy pracowałem najlepszej nie było , pracuje jeszcze ten gaca?bo za moich czasów zwalniał się 5 razy wiecznie z pretensjami , a facet nie ma pojęcia o robocie a robi z siebie , tak samo jak cukrzyk , wiecznie przypominasz że nie ma wkrętarek a on załatwia i zapewne dalej nie ma :) taki Boss to podstawa w takiej firmie ????????????????

gość

ha ha ha, co za gość z tego Pawła, nie wiem czy wie, że istnieje coś takiego jak RODO i jak komuś pokaże swoje SMS-ki z jakimś tam jego szefem, a ktoś będzie dobroduszny i pokaże to osobom zainteresowanym, to ten Paweł może mieć ciepło w gaciach, ale tak to już jest z ludźmi, który nie wiedzą jak sobie poradzić w życiu, tylko liczą na łaskę Pana.... po drugie co za śmieszny gość, niech jeszcze poda swój numer buta i hasło do konta, też będzie śmiesznie... Pozdrawiam wszystkich niedorajdów..... :)

@gość

a co do tego ma rodo gościu? Paweł opisał to jak został potraktowany gdyż tak sie nie traktuje ludzi i tak sie nie postępuje. Widac jaka to firma pożal sie Boże

@gość

Twoim szefem ha ha pracuje w korpro prawno finansowej więc nie zaczepiaj mnie z rodo bo wychodzisz na leszczyka z malutkim mózgiem bądź jego brakiem , tyle w temacie , pozdrów swego szefa (usunięte przez administratora)

@gość

Wiesz co to tętniak (usunięte przez administratora) Wiesz ile kosztuje rehabilitację? Leczenie,? Liczy się każda złotówka i czas , a twój szef wiedział o tym i olal sprawę bo co się liczy dla niego??? Człowiek czy kasa?? Odpowiedz sobie

klient
@Piotr

A skąd wiesz, że Paweł nie kłamie, może prawda leży po środku, lub po stronie firmy i ich właścicieli, jeśli nie zostanie ktoś prawnie osadzony i skazany, to nie można nawet mówić, że jest winny, prawo każdego "domniemanie niewinności" :) a RODO to fakt i każdy może to wykorzystać, (usunięte przez administratora)

@klient

Jakim trzeba być właścicielem żeby wyprzeć się że ktoś ubniego pracował i nie oddał zarobionych pieniędzy? Kim jest właściciel firmy??? Na literę Zlo ??? Czy o sz u

@klient

Z czym kłamie? Że nie wypłacił mi moich pieniędzy? Że wyparł się że pracowałem? Na wszystko mam dowody , na tętniaka też chcesz? Niech się udławi tymi pieniędzmi , karma wróci :) nie polecam firmy

Pawel

Gdyby komuś jeszcze zalegali z wypłata pieniędzy bądź pracowali bez umowy gdyż właściciel grali na czas i nie dali to proszę o kontakt pabloboss1@op.pl

Pawel

Nie usuwajcie komentarzy , zegar tyka , a Ty Piotruś ;) przydupasie szefa , mogę wytłumaczyć Ci co to rodo , wiesz co to tętniak? Wiesz ile rehabilitację leczenie?a twój szef ceni bardziej kasę niż człowieka , karma wroci szybciej niż myślicie , pierdoleni biznesmeni

szefuncio

Ja w tej firmie pracuję już długi czas, co jak co, ale z Krzysztof to jest jedyna osoba, z która zawsze idzie się dogadać. A znam go bardzo dobrze, więc pewnie musiał być jakiś powód takiego zachowania. Jak to mówią w każdej bajce trochę prawdy jest, ale zawsze należy wysłuchać obie strony. Jakby się nie chciał dogadać to by się nie przyznawał do błędu, ja przynajmniej tak sądzę. Pewnie i tak tego nie czyta, bo tutaj ludzie wylewają swoją frustrację i wypisują stek bzdur, ale ja tego gościa szanuję i wiele mu zawdzięczam, tak to skomentuję. Dziękuję, że mogłem chociaż trochę przyczynić się do pozytywnego postrzegania tej firmy.

@szefuncio

To nie stek bzdur a czysta prawda. Rozumem każdy ocenia przez pryzmat siebie. Ja nie mam całkiem dobrej opinii o Panu Krzysztofie. Lubie go jako człowieka ale jeśli chodzi o pracowników to nie szanuje i nie docenia ich tak jak powinien. Życzę mu tylko aby miał kto dla niego robić bo jak tak dalej pójdzie to nie zostanie mu żaden Wartościowy pracownik.

info dla Gościa
@Gość

No to dziwne co piszesz, bo jak na razie, kadra się rozrasta o porządnych fachowców (dawno takich nie było), piszę tak bo widzę.... chyba dawno cię nie było... pozdrawiam

Gabriela
@info dla Gościa

Czyli jednak docenia dobrych fachowców? Zarobki są dobre u nich czy u konkurencji jest lepiej?

Chciałem zapytać o atmosferę? Czy jest na tyle pracy? Warunki oraz czy są przyjecia

Pan zagadka

Czy ktoś wie czy pozew z północy już wpłynął na ową firmę?

Helena
@Pan zagadka

a można jaśniej? :) o co chodzi z tym pozwem?

@Pan zagadka

Chyba jeszcze nie :) ip wskazuje Helenkę jako adres IP firmy :)

@Pan zagadka

Panie Zagadka jeśli jest Pan taki ciekawy dlaczego nie zapyta Pan samych zainteresowanych tylko szuka sensacji tutaj? Nie jest to wina tej firmy a klientów ktorzy chcieli wykonana pracę a teraz nie chcą zapłacić. Złodzieje(klienci oczywiście.)

Pan Zagadka
@Gość

Chyba się troszku z prawdą minales ,

Marian

Czy są przyjęcia na obecną chwilę? Jak z umową , jak płacą ? Czy są uczciwi? Posiadam spore doświadczenie

przeciez wiesz kto :)

i to chyba czas spotkac sie w sadzie :) zanim zrobi to ktos inny z polnocy polski :)

Pawel

Do pewnego czasu byłem zadowolony ale Krzysztof jeden z właścicieli zaczął kręcić na kasę , upominasz się nazywa cię aferowixzem po tygodniu prosisz aby przeliczył jeszcze raz , pisze że faktycznie coś nie doliczyl i proponuje ochłap , p.krzysztofie nie wstyd? Za mało zarobiles żeby ludzi ciąć na kasę? Oddasz

Czyli z tego co widzę to pracownicy nie za bardzo chcą przychodzić do szefostwa z problemami?

Bunc

Jakie stanowisko? Mając wybór - bezrobotny

Zostaw merytoryczną opinię o Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek - Dobczyce

• Jak się pracuje w Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek?

Zobacz opinie na temat firmy Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Expo-Team s.c. Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek
1.7/5 Na podstawie 52 ocen.
  • 107
    32-410 Dobczyce