POWER ON Wojciech Przyniczka

Poznań

Opinie o POWER ON Wojciech Przyniczka

habin

Z tego co wiem to ciezko się tu dostac do pracy, raczej nikogo więcej nie zatrudniają, zespół stały i mały.

Andrzej

Elektryk bardzo dokładny i ułożony, wachlarz wiedzy wysoki. Nie jest drogi, a pracę zawsze wykona profesjonalnie. Polecam.

pawulon

Firma POWER ON jest uczciwym i profesjonalnym pracodawcą Mogę polecić firmę jako pracodawcę i wykonawcę w trerminie wypłaca wynagrodzenia, zapewnia profesjonalne zaplecze narzędziowe i socjalne Miła atmosfera i bezkonfliktowy szef, sprawiły że będę dobrze wspominał okres spędzony w tej pracy

Zostaw opinię o POWER ON Wojciech Przyniczka - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POWER ON Wojciech Przyniczka