smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Opinie o smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Julita

Wiesz @Adam najgorsza jest pierwsza wypłata. Potem to już nie ma znaczenia, bo jak Ty dostajesz 20 to ten, co gdzieś indziej dostaje 10 też by wtedy chciał, bo miałby więcej. Po pierwszym miesiącu pracy już masz co miesiąc wypłatę i tego nie odczuwasz.

Nerv
@Julita

Jak mozna pisac takie farmazony? Wyplata ma byc do dnia 15 za przepracowany miesiac co uregulowane jest w prawie a nie co miesiac. Czytajac te brednie oznacza, ze pracownik w pierwszym miesiacu albo za 1 miesiac wyplaty nie zobaczy . Tzn Zobaczy ale za miesiac. Tak dzialaja lichwiarze i wszelkiej masci pseudo pracodawcy tłumaczący sie ze takie sa prawa rynku i prawa w ramach Zeitarbeit. Wystarczy złożyć pozew do sadu pracy i wszystko zostanie wypłacone razem z odsetkami. Jako pracobiorca nie polecam i nie dajcie sie wyrolowac takim magikom.

Julita

Jakiś spawacz od smartjobs personaldienstleistungen GmbH może powiedzieć o swojej pracy użytkownikowi @Nowy2543? @Ciekawy a co konkretnie słyszałeś na temat tej firmy? Możesz się z nami podzielić informacjami?

Koralgol

Tak sobie myślę, że super hotelu nie dadzą a poza tym każde mieszkanie trzeba sprzatć. Wiem coś na ten temat!

Ciekawy

Słyszałem, że agencja Smartjobs personaldienstleistungen ma opinię bardzo dobrego pracodawcy.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w smartjobs personaldienstleistungen GmbH. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Monter/Serwisant Instalacji Klimatyzacyjnych i Wentylacyjnych?
Nowy2543

Witam czy pracują tutaj jacyś spawacze? Można się coś dowiedzieć jakie stawki godzinowe jakie diety dają i ile płaci się za mieszkanie i czy spawaczy też rzucają po firmach czy raczej stabilna praca?

Julita

Bardzo dużo ofert pracy posiada smartjobs personaldienstleistungen GmbH (http://www.gowork.pl/praca/smartjobs-personaldienstleistungen-gmbh;pr), dlatego pytanie @Gościu przyda się nie tylko Tobie, ale tez innym pracownikom. Czy ktoś mógłby opowiedzieć?

Gościu

Dobrze, że zajrzałem na to forum. Chciałem wyjechać do Niemiec z tą agencja i szukałem informacji o agencji. Może mi ktos powiedzieć czy trzeba znać niemiecki i jaki stopień zaawansowania? Jak z mieszkaniami?

Norbit

Nie dziwię się, że w kraju brakuje rąk do pracy. Bardzo dużo ofert pracy za granicą i ludzie jadą bo lepiej płacą

Smartjobs personaldienstleistungen ma bardzo dużo ofert pracy czyli stara się zdobywać robotę. Może niektórzy nie powinni wyjeżdżać?

Myślę, że wszędzie jest tak samo. Jak stok dobrze pracuje to zawsze sobie poradzi i będzie zadowolony.

Gregor

Czy ktoś mi wytłumaczy co znaczy- Niemiecka umowa?

Narwany Skunks
@Gregor

Co tu tłumaczyć ? Jesteś zatrudniony w niemieckiej firmie , odprowadzasz podatki w Niemczech i korzystasz z wszystkich pakietów socjalnych , niemiecka kasa chorych itd.

pece

Rozpocząłem prace z ta firma .,będę tutaj często zaglądał bo nie wiem co z tego jeszcze wyjdzie choć same komentarze są ok i do uznania, ze dokonałem dobrego wyboru.

smartjobs personaldienstleistungen GmbH to bardzo dobra agencja.

Mieciu

ja tez jestem zadowolony z tej agencji , praca bez stresów i jakiś tam komplikacji jat to czasami bywało w innych firmach . Pracuje jako elektryk przemysłowy od 6 miesięcy w jednej firmie . Wypłaty na czas, zaliczki co tydzień na konto Polecam Mieczysław

Stefan

Nie lubię na forum chwalić firmy ale ponieważ spodobała mi się ich organizacja wyjazdów i pracy za granicą dlatego piszę. Ciągle powtarzam, że jak ktoś jedzie do pracy to trzeba się nastawić na ciężką pracę.

PByszko

jest ok, pracuje piaty miesiąc, nie narzekam, fakt ze czasem są zmiany bausteli ale tak po 3, 4 tygodniach. tak przynajmniej ja mialem. jeździmy w dwójkę z kolega autem. wyplata zawsze na czas. Mogę tylko polecić , w innych firmach było nieciekawie

@PByszko

hej, a jak kolego u ciebie z wyplatami, ktorego dostajesz na konto ?

Artek
@pece

Czekasz zawsze 15 dni roboczych. Tj w umowie. Zawsze na czas.

@Artek

Ciekawostka co piszesz kolego. slabo wobec tego znasz ustawe. Niemieckie prawo pracy wyraźnie wspomina o max .15 dniu następnego miesiąca a nie 15 dni roboczych czyli 21 dni .

@Artek

Przepisy ustawy niemieckiego prawa pracy wyraźnie wskazują na 15 dzień miesiąca a nie 21 dni . Kolega ma pojecie ale raczej blade. Pracodawca za jeden dzień opóźnienia winien zapłacić już w tym momencie zadośćuczynienie w postaci 40 euro zgodnie z wyrokiem niemieckiego sadu pracy. Poszukaj kolego pełno o tym informacji. Dlatego tez nie dajcie się oszukiwać w takich firmach, które to wykorzystują.

PByszko

Stef

Smartjobs personaldienstleistungen GmbH działa na terenie Niemiec i maja dobre oferty, nie można narzekać. Pracuję z nimi już od dłuższego czasu i jest ok.

sebo

Witam mam zamiar podpisac umowe z tą agencja 24-04 mam byc w pracy jako Malarz jedzie ktos w tym terminie albo pracuje juz tam.

Zostaw merytoryczną opinię o smartjobs personaldienstleistungen GmbH - Erftstadt

• Jak się pracuje w smartjobs personaldienstleistungen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy smartjobs personaldienstleistungen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w smartjobs personaldienstleistungen GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 14 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

smartjobs personaldienstleistungen GmbH