smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Opinie o smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Jarekkk

ja nie narzekam to moja trzecia firma i jak narazie chyba lepsza niz wcześniejsze.Praca jak praca, wypłata dobra i na czas zawsze

Felek

ktos wyjechal z ta firma prosto z Polski do pracy?

Krakowski
@Felek

hejka , tak jesteśmy z kolegą Pawłem od dwóch miesięcy w okolicach Frankfurtu i jest wszystko oki Jak dobrze pracujesz to możesz liczyć na pracę w jednym miejscu.... my mamy tutaj prace na pół roku .

Darek M.
@Krakowski

Po prostu koledzy trafiliście na dobrego pracodawcę, potrzebującego pracowników na dłuższy termin.Oczywiście zgadzam się,że trzeba dobrze pracować to PRIORYTET. Ja pracuję 7 Monaten. Co do zarobków: zależy jaką macie klasę podatkową. Pierwszą wypłatę jaką miałem ,na Forum określają MASAKRE, i co z tego, jak przyszła spłata to się za głowę złapałem. Prawda jest taka ,że wszystkie firmy są podobne. Dla mnie liczy się kontakt z firmą , jak mnie osobiście traktują, a od siebie daj coś pokaż ,że potrafisz,że chcesz,że możesz,że Ci zależy................. Pozdrawiam niedowiarków i trzymam kciuki. Uwierzcie jest dobrze.

Stan

Witam, mam pytanie, czy ktos w ostatnim terminie wyjeżdzał do pracy z ta firmą? Czy zaliczył tzw przesunięcia terminów wyjazdu po wysłaniu dokumentów ?

Tramp
@Stan

Cześć Stan Ja od tygodnia tutaj pracuje , nie nażekam na warunki , fajna czysta praca z fajnymi kolegami. Zaliczke dostałem dzisiaj więc wszystko ok

pan ktos

nie polecam, szczerze mowie.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w smartjobs personaldienstleistungen GmbH. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Monter/Serwisant Instalacji Klimatyzacyjnych i Wentylacyjnych?
Sss

Szczerze nie polecam, jeśli chcesz pracować i przeżyć możesz jechać, jeśli wyjeżdzasz za granicę po pieniądze, szukaj dalej

ZenonArtysta
@Sss

Sss bardzo ogólnie napisałeś , nie podajesz żadnzch przykładów , nic z takiej informacji nie można wywnioskować . Wysłałem dużo CV i firma smartjobs zaproponowała mi najlepsze warunki i teraz nie wiem czy to poprostu chora konkurencja dodaje te posty . Warto było by precyzyjniej przedstawiać swoje niezadowolenie jeżeli takie istnieje

Meteor
@Sss

Sss Bredzisz jakieś głupoty , wystarczy podzwonic po firmach i wiesz ile kto proponuje , skoro nie polecasz to musiałeś tam pracować a skoro pracowałeś to wybrałeś najlepszą dla ciebie ofertę ? Prawda ? Teraz wypisujesz sam nie wiesz co

Elektrycznalatarka

Chłopaki pracujemy w tej firmie prawie dwa lata - ekipa bardzo przyjazna dla pracownika ! Dziwią mnie te negatywne opinie , myśle że to sfrustrowana konkurencja dodaje te dziwnej treści opinie .Koledzy nie czytajcie tych głupich negatywnych opini , są bardzo płytkie ,nic konkretnego albo dodają je osoby które kompletnie nie mają pojęcia o pracy w Niemczech . Jeżeli jesteś pracowity i masz ambicje to możesz w smartjobs długo i przyjemnie pracować tak jak ja z kolegą Ryszardem M

Hugo

Witam zakończyłem właśnie pracę tej firmie i dobrze że tak szybko bo za 152 godziny w grudniu 5 dni urlopu zarobiłem bez diety 931 euro.nasakra i nie polecam firmy bo to tylko zmarnowany czas.pozdrawiam

Berlińczyk
@Hugo

Skoro pracowałeś cały grudzień to dostałeś 1000€ zaliczek ... więc zarobiłeś 1931€ No i do tego 5 dni urlopu ... kurde jutro do nich wysyłam CV , ja pracuje w innej firmie za dużo mniej kasy :( To prawdziwa gratka jeżeli tak jest jak opisujesz Nie mów że jeszcze rozliczony byłeś w 6 tej klasie ?

pece

Chciałem sie zapytać o diety wypłacane przez ta firmę.Czy sa opodatkowane czy tez wypłacane bez podatku.

szpiegzkrainydeszczowców
@pece

hejka pace :) to chyba najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałem a trochę już zaliczyłem w ostatnich latach.... Diety wypłacają zawsze netto więc masz więcej w kieszeni na koniec miesiąca. Jak dobrze pracujesz to możesz po jakimś czasie wysłać podanie o podwyżkę np. jak przepracujesz ponad dwa miesiące - ja się mile rozczarowałem . Jak pracować to tylko u nich , nie będziesz żałował - słowo prezesa mogę dać same plusy +++++++++++++++

pece
@szpiegzkrainydeszczowców

Dzieki za odpowiedz. Chciałem odpowiedzi któregoś z pracujących monterów a nie z kadry smartjobs. Ale ja to wszystko ustalę sobie z Zollem i wtedy zobaczymy o co Kaman.

Lew
@szpiegzkrainydeszczowców

A ja pracuję od pół roku dla firmy, wysłałem 2 wnioski o podwyżkę i nie dostałem nawet odpowiedzi. Spytacie po co tu pracuję odpowiem, tylko i wyłącznie po to,aby pokazać swoją klasę. Potem firma niech zobaczy kogo straciła. Podejście mają podmiotowe , ale są mili/łe.

Julita

@Zdenerwowany tylko to forum ma być anonimowe, żeby nikt nie bał się wyrazić swojej opinii. A każdy z nas powinien z dystansem podchodzić do tych opinii i nie tylko nimi kierować się przy wyborze pracodawcy. Zawsze nasze osobiste doświadczenie jest dla nas najbardziej wiarygodne. Forum Gowork.pl ma nas wspomóc, a nie za nas podejmować decyzje.

Zdenerwowany

Boże co za śmieci i to nie tylko tutaj. Przecież to nie ma sensu. Wystarczy przeczytać faq i co?Każdy tu może pisać, przeciż to idiotyzm. Jeśli opinia ma być o danym pracodawcy to pracownik aktualny albo były powinien się zarajestrować i udokumentować że jest albo był pracownikiem tej właśnie firmy. Dopiero wtedy opinia jest wiarogodna. jak to gowork ma zorganizować nie jest moim problemem ale jak coś takiego wymyśleli to powinni zadbać o ręce, nogi i głowę. A tak to np jak jest mi nudno i postanowię zrobić kawał i wpiszę na dziko do paru firm że oszukują i zniważają albo że darują złote góry. A później będę się śmiał z rozpaczliwych prób wytłumaczania się tych firm. Przcież to chore!!! Pierdoły!!! Masakra!!! Jestem ciekaw ilu już czytało te opinie na goworku i się nimi pokierowało. Tandeta i tyle i to w wykonaniu wielkiego goworka. Więcej słów nie mam i żal mi tych wszystkich którzy biorą te wpiski tutaj na poważnie.

Julita

@Tedi to była dość nietypowa sytuacja i może pierwszy raz się przydarzyła firmie smartjobs personaldienstleistungen GmbH i dlatego próbowała jak mogła Wam pomóc. Czy w końcu udało Wam się dotrzeć do celu i podjąć pracę? Jakie macie wrażenia? Czy wszystkie warunki się zgadzają?

mamba

Witam jestem ciekawy jakie zarobki mają spawacze wyjezdzajacy z tej firmy tzn.miesieczna pensja i diety no i czy jakies dodatki?Chciałem sie dopytac o zait konto czy to tez jest wdrążone bo pracuje przez inną firmę i nadgodziny sciagaja na konto czyli kanał

Gadzinka

Smartjobs personaldienstleistungen według moich informacji ma opinie dobrego pracodawcy. Może czasami zdarzyła im się mała wpadka ale nie uogólniajcie tego!!

Tedi
@Gadzinka

Miałem okazję niedawno wyjechać z tą firmą. To znaczy zostałem oddelegowany do pracy u Niemca przez tą firmę.Powiem tak Poooorażżżka. Mając umowę podpisaną , wziołem kolegę z gorzowa wielkopolskiego razem zrobiliśmy samochodem 1100km i nagle niefart samochód odmówił dalszej jazdy.Telefon do Firmy i co każą szukać pociągu i hotelu , do celu podróży zostało 350 km, a firma wypina tyłek bo nie umie zorganizować pomocy. Zero pomocy lub jakiegoś pomysłu na wybrnięcie z tej sytuacji. Powiem tak totalna porażka ,interesuje ją tylko robol który dojedzie i robi,przy innych komplikacjach umywają ręce.Podpisał się Tedi.

niewidzialnaręka
@Tedi

w jakich czasach Ty Zyjesz ? okres socjalizmu mamy na jakiś czas za sobą ... To ty musisz dojechać do pracy na czas , awaria auta to twoja sprawa . Sugerujesz że powinni po eminencję wyjechać z chlebem i solą ? Co za ludzie urwani z choinki .....

@niewidzialnaręka

a ty bez wazelinytragedia

Wisag Elekro
@niewidzialnaręka

Niewidzialna ręką.... w prawdziwych niemieckich elektrycznych Firmach samochody daje pracodawca i nie ma żadnych problemów. Jedziesz służbowym do pracy i z pracy, owszem do tego co ma samochód trzeba podjechać ale jest to tak ustawiane, by mniej więcej mieszkał pośrodku i każdy z dojeżdżających miał powiedzmy "równy" dojazd. Nawet dają chłopakom samochody na zjazdy do Polski, niektóre firmy płacą za paliwo a w niektórych trzeba robić zrzutę. Ale ogólnie w porządnych niemieckich firmach nikt nie dojeżdża prywatnymi samochodami, a jak już to ci płacą ryczałt, oczywiście według niemieckich stawek. Natomiast w pseudo firmach... jest jak jest

hom

witam,przepracowałem 2 tygodnie i ile wynosi czas wypowiedzenia?1dzien?2tygodnie?

Spawacz mag

Ile zarabiają spawacze w tej firmie po odliczeniu mieszkania i ile za nie odcinają i czy z miejsca zakwaterowania daleko przeważnie jest do pracy jad tak to czy załatwiają jakiś transport jak nie mam prawka czy trzeba dojechać na własny koszt do roboty

Spawacz mag

Może mi ktoś podpowiedzieć coś w temacie pracy dla malarza, tapeciarza - stawka od 13,10 €/godz. w Marburg, Niemcy? Czy to jest dobra stawka? Po raz pierwszy chcę wyjechać i nie znam realiów. Jakie zakwaterowanie organizuje agencja i co z dojazdem.?

Czy możecie mi wyjaśnić dlaczego tak dobra agencja jak smartjobs ma tak długą listę ofert pracy? Czy są tak operatywni i ciągle znajdują nowe firmy? A może mają za niskie stawki i ludzie nie chcą wyjeżdżać za małe pieniądze? Napiszcie jakie maja umowy?

pastafarian
@Gość

Gość zadajesz głupie pytania , przecież każdy podpisuje umowę z agencją która proponuje najlepsze warunki. Osobiście otrzymałem propozycje od czterech innych agencji i wybrałem Smartjobs. Dlaczego ? Zaproponowali najlepsze warunki i w piorunującym tempie załatwili wszystkie formalności dotyczące klasy podatkowej. Umowę masz na czas nieokreślony no i niemiecką . Pracuje w tej agencji od marca 2017 i nie mogę nic złego powiedzieć , osobiście polecam.

mm
@pastafarian

witam interesuję się pracą w tej firmie i mam pytanie do pracujących w tej firmie -czy pracując u nich w zawodach budowlanych typu , elektryk , hydraulik , itp z zakwaterowaniem gratis, można zarobić mniej niż 10EUR/netto /h tzn czy przy 151h miesięcznie ktoś na powyższych warunkach zarobił mniej n iż 1500Eur/m-c -proszę o opinie

Julita

@Nerv chyba nie rozumiesz, że każda firma w umowie zaznacza kiedy wypłaca wynagrodzenie. Pierwszy miesiąc pracy jak wcześniej wspomniałam jest najcięższy, bo wypłata będzie dopiero za miesiąc, ale potem to Ty będziesz miał wcześniej pieniądze, a kolega, który dostaje 10 będzie miał później. Nie wiem czemu się o to kłócisz. Co miałeś napisane w umowie, którą podpisywałeś? Jak się z nią zapoznałeś i podpisałeś to znaczy, że się zgodziłeś na takie warunki pracy w smartjobs personaldienstleistungen GmbH. @Gadzinka a co dobrego słyszałeś o tej firmie? Możesz się podzielić tym z innymi użytkownikami?

melloyello

Smartjobs - oferta dla przeciętnych i nie oczekujących dużych zarobków. To jedna z 6 lub 8 firm prowadzonych przez ciekawych managerow. na te wszystkie sa te same panie w biurze ale kazda podaje inne dane i podaje inny kontakt :´)). Zarabiajac 1800 euro i wydajac na mieszkanie 600-700 eur zostanie ci 1100. wyżywienie i dojazd do domu okolo 100 eur w jedna strone. 1 raz w m-cu. Odpuść. diety Zapomnij, wielkie obiecywanie. płacą za 130 godzin bo pracodawca przerzuca koszty i dzialanosc swojej nieudolności na pracownika a reszte wypłacą tobie na koniec lub po osiagnieciu pulapu 150 nadgodzin. Powtarzam wszystkim na forach wielokrotnie. Jak najdalej od takich firm jak smatjobs. Diety zaliczone do wypłaty !!! Skandal.

Zostaw merytoryczną opinię o smartjobs personaldienstleistungen GmbH - Erftstadt

• Jak się pracuje w smartjobs personaldienstleistungen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy smartjobs personaldienstleistungen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w smartjobs personaldienstleistungen GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 14 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

smartjobs personaldienstleistungen GmbH