meblomontaż krzysztof sikora

Poznań

Opinie o meblomontaż krzysztof sikora

kulduple

Fakt mają człowieka za nic ! to co jest podane w ofercie o pracę odbiega od tego co jest naprawdę. Oszukują współpracowników. Mają wspólpracowników za nic uważają, że są lepsi od innych. Tak jak Joanna B...ska jest zarozumiałą arogancką gówniarą. Paniusia, której wiecznie śmierdzi, niespełniona Karierowiczka. Wyżej sra jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma... Nie zna się na robocie kompletnie i uważa że tego nie widać jest pusta prosta i żałosna zachowanie poniżej KRYTYKI.! Miałem okazję z nią wspołpracować tylko kasa kasa kasa rozliczenie na czas ale w drugą strone coś od Niej lub firmy to AMEN cisza firma KRZAK. Dwa skrzaty i szpak.

Wojtek Poznań

dramat - nie polecam - rysy na meblach po montażu , dziury w podłodze nigdy więcej

Gruby

Ja pracowalem tam dwa lata Poszedlem do firmy targowej i wrocilem z podkulonym ogonen ciekawe skad macie takie info i ze nikt nie podpisal sie z imienia i nazwiska

Blazej

Ok

MO

To co się tu wyprawia to istny cyrk! Ludzie nie dajcie się nabrać! W tej firmie nie szanuje się ludzi. Oszukują na Zusach, dają najniższą krajową, reszta płatna pod stołem i to nie zawsze na czas!

elen

Tu nie szanuje się ludzi! Harówa za marne grosze. 12-16 godzi n 5 dni w tygodniu. Żal mi tych wszystkich ludzi którzy nabierają się na obietnice dobrej pracy. Pracownicy tej firmy są traktowani jak ludzie gorszego pokroju, jak podklasa ludzi bez prawa do prywatności.

kris

(usunięte przez administratora)Zatrudnia ludzi na najniższych zarobkach. Ludzie tu harują po 16godzin. Nie mają prawa do wlasnego życia. Poki sam prowadził firmę było ok. Dobre warunki, dobre pieniądze. Ale przygarnął psychiczną wieśniarę która dorwała sie do kasy i rządzi. Nie szanuje się tu ludzi. Czy pracujesz 10 czy 16 godzin i tak będzie źle. Ma przebudowach istny koszmar, nie masz prawa do przerwy, a pracujesz od 6 rana do 1 w nocy. Chcesz wrocić na weekend do domu, nie masz szans bo zrobią wszystko żebyś nie miał możliwosci. W tej firmie pracownik to śmieć i jego życie też.

Zostaw opinię o meblomontaż krzysztof sikora - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie meblomontaż krzysztof sikora