Dekor

Opinie o Dekor

Daro

Na tablicy ogłoszeń zamieść pytanie, skoro to takie niezbędne. A lepiej zabierz się za robotę, to wynagodzenia nie obniżą :) Albo zmień firmę, tam na pewno będzie lepiej. Na kasę będziesz czekać i roboty po pachy.

w tej firmie dzieją się dziwne sprawy nikt nie wie kto tam jest w rządzie teraz pracownikom zabrano 15 % wynagrodzenia zapytanie mam takie po co są dwie kierowniczki tzw,zmianowe jakiś zbędny dyrektor i jego asystent

Zostaw opinię o Dekor - Chrośla

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekor