DSA Investment S.A. WROCŁAW

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DSA Investment S.A. WROCŁAW

Iwona

Bardzo duże wsparcie,dostęp do szkoleń darmowych,miła atmosfera i możliwość rozwoju. Polecam.

Przemek

Jasne warunki i zakres obowiązków pracy a do tego konkretni i mili przełożeni. Polecam bardzo

Marian Milewski

Firma dla osób, które stawiają na swój rozwój. To ty decydujesz ile czasu poświęcasz na pracę. Jasno określone zasady współpracy. Merytoryczne szkolenia i dostęp do wiedzy na panelu współpracownika.

Sergiusz

Bardzo ciekawa praca, przede wszystkim bardzo miłe kierownictwo, które chce każdemu pomóc z uśmiechem na każdym kroku :-) Niespotykana rzecz na polskim rynku pracy.

Pełna profeska. Najwyższy poziom szkoleń. Jasne procedury i wyraźna ścieżka kariery.!!

Ryszard

Profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie.

Danuta C

Współpracę z DSA podjęłam niedawno. Bardzo ciekawa praca, bardzo mili współpracownicy, wspierający przełożeni. Duże możliwości rozwoju a przy tym możliwość pomocy innym ludziom. Super Firma

prze666mo

Garść pozytywnych wrażeń i motywacji, wspaniali ludzie i możliwość wspierania nabitych przez banki w nieuczciwe umowy kredytowe - warto pomagać, wygrywać razem z klientami, cieszyć się wspólnym sukcesem i zarażać tym innych, którzy jeszcze nie wyszli z cienia.

Irena

Polecam każdemu kto lubi nowe wyzwania. Atmosfera i życzliwe relacje między pracownikami. Praca bardzo wymagająca, bez samodyscypliny i pełnego zaangażowania nie ma szans na uzyskanie ponad przeciętnych wyników i zarobków. Firma daje od początku ogromne wsparcie merytoryczne przełożonego, szereg szkoleń online, webinarów, czaty na których na pytania nie pozostają bez odpowiedzi. Pomoc frankowiczom to moja pasja.

Jola

Pracodawca w porządku, super szkolenia, możliwości rozwoju, fajna atmosfera, Polecam !!!

Joanna Kozłowska

Współpracuje z DSA od 3 miesięcy, duży wachlarz szkoleń i możliwość nauki własnej. Dla pracowitych i z talentem bardzo szybka ścieżka awansu. Partnerskie relacje z przełożonymi. Firma oferuje różne formy współpracy, w zależności od potrzeb i możliwości przedstawiciela. Nie znalazłam innej firmy na rynku o tak dogodnych warunkach współpracy.

Od kliku miesięcy współpracuję z firmą. Pełne wsparcie we wdrożeniu, przyjazna atmosfera w zespole. Klarowne warunki współpracy. Duże możliwości rozwoju.

Joanna Loba

Współpraca z DSA jest godna polecenia.Mamy wsparcie osoby która nas prowadzi.Mozemy liczyć na wspóprace między współpracownikami w zespole.Polecam wszystkim zainteresowanym ????

ZB

Umowa o współpracę, jasne warunki i zasady. Ciekawe i pomocne szkolenia wdrożeniowe i sprzedażowe. Pełna pomoc dla nowych współpracowników. Wynagrodzenie na czas. Jeżeli ktoś poświęca trochę czasu i energii to przy pomocy VOTUM osiąga szybko dobre wyniki.

Sylwia

Solidna firma. Uczciwa umowa, dobre warunki. Szczególnie cenna dla mnie możliwość pogodzenia z pracą na etacie. Przy tym świetna, energetyczna atmosfera i profesjonalne wsparcie - zarówno od strony narzędzi jak i szefostwa.

ewaw

Firma godna polecenia, wspaniali ludzie, świetne produkty, doskonałe narzędzia do pracy. Polecam gorąco.

Monika K

Jestem w tej firmie od 3 miesięcy i wiem, że to był dobry wybór. Bardzo dużo szkoleń wprowadzających, wsparcie menagerów na każdym etapie, możliwości zarobkowe- praktycznie nieograniczone. Tylko ode mnie zależy jaka to będzie kwota. Wartość dodana- jest to praca z misją-pomagamy ludziom. Skutecznie.

Firma godna polecenia, świetny produkt absolutny Maybach na rynku, programy motywacyjne, świetne narzędzia do pracy. Polecam osobom chcącym dobrze i godziwie zarabiać.

AWM

Konkretne szkolenie nowych pracowników, dobre narzędzia pracy, cel osiągniecie wyników na najwyższym poziomie.

Anna B

Pracuję w DSA około 3 miesiące. Póki co, atmosfera przyjemna, choć za pośrednictwem szkoleń, spotkań online mocno mobilizująca. Wymaga precyzyjnego planu dnia, strategii na dłuższy czas i samodyscypliny by to wszystko zrealizować. Mam przemiłego i bardzo pomocnego menadżera - pozdrawiam Waldemara! Praca dla tych co lubią rozmawiać, nie boją się ludzi i nie przejmują drobnymi porażkami. Ogólnie praca ciekawa, a firma bardzo dba o kwalifikacje pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Investment S.A. WROCŁAW - Wrocław

• Jak się pracuje w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 189 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Kandydaci do pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSA Investment S.A. WROCŁAW