DSA Investment S.A. WROCŁAW

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DSA Investment S.A. WROCŁAW

Monika.m.z

Samodzielność to pierwsze słowo, które ciśnie mi się na usta po rozpoczęciu współpracy z DSA. Nie ma naciskającego szefa. Sama decyduje ile i jak pracuje. Firma zapewnia ogrom wiedzy po którą łatwo sięgnąć jak i wsparcie merytoryczne i sprzedażowe. Portal przedstawiciela jest czytelny, prosty i intuicyjny. Projekt „Młode Wilki” w którym brałam udział był niesamowicie rozwijający. Zbudowałam zaufanie i pewność co do firmy i produktów. Jestem przekonana, że udoskonaliłam swoje umiejętności sprzedażowe.

Alicja

Jak najbardziej polecam pracę w@Pracodawca DSA Investment S.A., Cykl szkoleń jest bardzo dobrze opracowany, dzięki temu wystarczy być zdyscyplinowanym i systematycznym aby osiągnąć swój własny sukces.

Joanna Zatorska

@Pracodawca to najlepsze co mnie spotkało od wielu lat, jasne zasady, ogromne możliwości, życzliwi współpracownicy, szkolenia na światowym poziomie. To nie jest praca a misja i ja chcę to robić każdego dnia <3

Madziara

Jestem bardzo szczęśliwa, że tutaj trafiłam. Mam wielką satysfakcję z pracy i z tego, że pomagam ludziom. Współpracownicy na każdym szczeblu są pomocni, uprzejmi i profesjonalni. Super firma!!!

Sylwia

Praca w takim zespole to czysta przyjemność. Jestem pracownikiem od niedawna, ale czuję pełne zaangażowanie, profesjonalizm i pomoc na każdym kroku. To dobry wybór!

Andrzej Ast

Projekt MW jest bardzo potrzebny gdysz motywuje do większego wysiłku zangażowania w to co robisz. Polecam

Kacper

Jak najbardziej polecam pracę w zespole. Nie dość, że produkt jest świetny bo pomagamy uwolnić się ludziom z kajdan kredytowych to etyka działań jest na najwyższym poziomie co idealnie ze mną współgra. Doświadczona kadra, która bezproblemowo dzieli się swoją wiedzą oraz błyskawiczne odpowiedzi na pytania osób początkujących.

Aleksandra

Pracuję w @Pracodawca od niedawna. Rewelacyjna współpraca i kontakt z przełożonymi. Szkolenia są na wysokim poziomie, duża wiedzą materiałów dostępna, umożliwia rozwój i wpływa na obsługę Klientów. Nic innego tylko pracować dalej.

Jamajka

Wymarzony pracodawca- konkretnie rzeczowo, na czas (a często przed czasem), zapewnia maksymalną wiedzę i progres. Nie będziesz się nudzić . Polecam przeżyć tą przygodę.

Andrzej Ast

Witam Pracuję od niedawna ale DSA Investment S.A daje szansę na rozwój osobisty. Praca daje dużo satysfakcji .

Agnieszka

Pracuję w DSA od 3 miesięcy i z każdym dniem poznaję coraz więcej nowych możliwości pomocy ludziom. Dodatkowo uczestniczyłam w projekcie Młode Wilki, w którym można nauczyć się wierzyć w swoje możliwości oraz sukcesy. Wszystko co potrzebne aby móc sprzedawać skuteczniej, można zweryfikować i zapytać o wszystko co człowieka nurtuje. Pytania nie pozostają bez odpowiedzi. Polecam bardzo pracę w DSA oraz projekt Młode Wilki, który super wdraża pracownika.

Maks

Można pisać wiele ale najważniejsze to - dyrekcja to ludzie normalni, z którymi masz kontakt partnerski - nie ma ciśnienia na plan, sam go sobie ustalasz - szkolenia dzięki, którym pracujesz poznając produkt ale i nad własnym mindsetem - są leady - ciepłe - sam ustalasz ile pracujesz więc jesteś odpowiedzialny za swój wynik. Także to praca dla osób zdyscyplinowanych. Jeżeli nigdy nie pracowałeś w sprzedaży i obsłudze klienta nic nie szkodzi. Jeśli jesteś zdyscyplinowany wszystkiego się nauczysz i możesz osiągnąć ponad przeciętne wyniki

Grzegorz

Przy tak wielkiej firmie, tak profesjonalnym podejściu i tak wielu klientach zachowali ludzkie i indywidualne podejście do każdego, kto ma problem.

Kinga

Bardzo dobry pracodawca. Wspaniałe szkolenia, wspsrcie 24h. Polecam

Dariusz

Polecam serdecznie, pracując w firmie doświadczyłem inspirującego i profesjonalnego środowiska pracy. Zespół skupia się na współpracy i wzajemnym wsparciu, co sprzyja efektywnej realizacji projektów. Jako pracownik czuję się doceniany i zauważam zaangażowanie firmy w rozwijanie naszych umiejętności.

@pracodawca

Jestem miło zaskoczona fantastycznymi ludźmi ,którzy pracują w tej firmie!

Ł

Świetny pracodawca dbający o pracowników tak samo jak o klientów.

EG

Świetnie ludzie, z wizją na na lepsze jutro dla wszystkich. Wszystko poukładane, świetne narzędzia, darmowe szkolenia tylko czerpać od najlepszych. System prowizyjny jasny i przystępny. Tylko się nie poddawaj ma początku. Daj sobie szansę! Zapraszam do nas!

Zbcz

Od ponad roku współpracuje z DSA i jestem bardzo zadowolony. Firma zapewnia wiele szkoleń na różnych płaszczyznach. Stawia na rozwój pracowników. Jasne kryteria awansów.

Grażyna

Rozpoczęłam pracę w firmie DSA niedawno. Jednak ilość szkoleń jaką już mam za sobą jest ogromna. Wielkie podziękowanie dla osób, które przygotowały strategie wdrażania nowych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Investment S.A. WROCŁAW - Wrocław

• Jak się pracuje w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 197.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 193, z czego 188 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Kandydaci do pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSA Investment S.A. WROCŁAW