Bohemia Motors Sp. z o. o.

Opinie o Bohemia Motors Sp. z o. o.

Sprzątaczka

Przyznam się ja wam iż w zadku mam ochotę sprzątać dla waści kmiotków. Nabrudzili wy tam to posprzątajta, bo zostanieta w jednym ręku z zarządzaniem a w drugim ze szczotką do klozeta.

Mariusz Ratajczyk

Drogi exPracowniku, Jak w reklamie GoWork, Bogusław Linda, Heit to nie opinia !!! Chowając się za anonimowym nickiem, nie dajesz opinii. Jednak aby odnieść się do Twoich zastrzeżeń postanowiłem rozbić na kilka elementów: 1. Do własnej drogi rozwoju, jest potrzebna przede wszystkim własna, ciężka praca a nie tylko decyzja pracodawcy. Nawet najbardziej cierpliwy pracodawca podda się kiedy widzi brak zaangażowania, brak reakcji na zwracane uwagi i brak wyników, 2. Wbrew temu o czym piszesz, Bohemia ma najniższą rotację w historii a niektórzy sa tu od początku. Albo więc nie masz racji albo cierpią na tzw. syndrom sztokholmski; 3. Nie słyszałem o leczeniu się pracowników po pracy w Bohemia Motors ale może masz rację ale nie po a w trakcie w celu wydłużenia zwolnienia i uniknięciu odebrania wypowiedzenia. 4. Stan stocku samochodowego i jego struktura jest niejawna informacją firmy i nie bardzo wiem w jakim celu uzywasz tego argumentu, tym bardziej szkodliwego i całkowicie bezpodstawnego. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam wszystkich do pracy w Bohemia Motors

exPracownik
@Mariusz Ratajczyk

Szanowny Panie, a kto tutaj mówi o hejcie. Jeśli hejtem nazywamy klarowne przedstawiona sytuacja i opini o firmie bez obrażania poszczególnych jednostek to każdy kto będzie przeglądał listę wpisów dojdzie do tego samego wniosku. W Pana zamieszczonej opinii i sposobie jej prezentacji w formie wypunktowanych zarzuto-odpowiedzi od razu możemy zaobserwować jak niewiele pokory kryje się w osobie piszącej i sposobie traktowania podwładnych - krótko i za uzdę. Stąd właśnie wynika wspomniana rotacja osób w firmie i leczenie się moich kolegów i koleżanek psychiatrycznie. Z Pana perspektywy to tylko próba uniknięcia wypowiedzenia, a dla ich rodzin bardzo trudna sytuacja w domu z jaką przyszło im się zmagać. Tych osób jest bardzo dużo i proszę ich nie wyśmiewać bagatelizując problem. Są osoby szukające pomocy będąc jeszcze w tej organizacji, a inne po prostu rzuciło robotę i w nowej firmie podjęły leczenie pracując i łykając pigułki szczęścia. Na koniec warto wyjaśnić wspomniane informacje niejawne. Otóż zamieszczone ogłoszenia aut w popularnym serwisie internetowym bardzo dobrze obrazuje stan stocków jaki jest w firmie. Oferowane auta są z 2018 roku i mając na uwadze końcówkę roku 2019 to...nie warto tego dalej rozwijać. A rotacja pracowników? Mając większość ich w swoich znajomych na Facebooku bardzo łatwo wyciągnąć wnioski. Podsumowując, może warto jako osoba sprawująca najwyższe stanowisko w firmie przemyśleć pewne sprawy i zmienić podejście do pracownika, jego wykonywanej pracy i traktowania go. Wszyscy chcemy pracować i rozwijać się zawodowo, ambitne osoby dalej są w firmie, jest szansa jakoś to wyprowadzić na prostą.

W_punkt
@exPracownik

Trafiłeś w 10-tkę. Idealne odwzorowanie tego co tam się dzieje. Co do rotacji pracowników, na przestrzeni 1 -1,5 roku zwolniło się, UWAGA, ok. 10-12 osób. Drogi kliencie: jeśli kupujesz auto w tej firmie żądaj potwierdzenia na papierze, do kiedy masz gwarancję producenta. Bywa tak, że auto odbierane prosto z salonu moze mieć uruchomioną gwarancję np 3-4 i więcej miesięcy wcześniej.

Mariusz
@exPracownik

No niestety nadal się Pan ukrywa pod nickiem. Szkoda. Skoro tak odważnie formułuje Pan opinie to powinien Pan mieć tyle odwagi cywilnej aby zrobić to otwarcie. Tak, hejtem nazywam mijanie się z prawdą, ( delikatnie mówiąc ) zaprezentowane w Pana wypowiedziach. Jest takie powiedzenie, że jeżeli chce Pan zmienić świat, trzeba zacząć od siebie. Jak w każdej firmie rotacja była, jest i będzie ale jak sam Pan wie, odchodzą najsłabsi, bez wyników, prawda ? Nic nie dzieje się bez przyczyny. Tak czy inaczej życzę Panu wielu sukcesów w nowej firmie i przede wszystkim wyników w sprzedaży

exPracownik

Przepracowałem w tej firmie ponad rok. Czas spędzony w Falentach wspominam w dwojaki sposób. Z jednej strony bardzo sympatyczni i profesjonalni współpracownicy, którzy trzymają tę firmę na powierzchni.(usunięte przez administratora). W firmie panuje ogromna rotacja pracowników, nie wynika ona z szalonego rozwoju firmy, lecz z traktowania pracowników mówiąc bardzo ogólnie "niewłaściwie" (usunięte przez administratora)Przechodząc do tej firmy liczyłem na rozwój własny i firmy. Na rozmowie rekrutacyjnej słyszałem wiele wzniosłych słów, które z każdym dniem traciły na znaczeniu, całkowicie się zatarły po jakiś 2-3 miesiącach od rozpoczęcia pracy. Na ten moment w firmie nie działa poprawnie absolutnie nic, sprzedaż siadła, na placu stoi wiele liczonych w dziesiątkach aut z 2018 roku (a mamy końcówkę 2019 roku), w serwisie brakuje ludzi, ludzie rzucają papierami, nie wytrzymując atmosfery panującej w firmie. Wiem od koleżanek i kolegów nie pracujących już w Bohemii o leczeniu jakim się musieli poddać. Wiele osób wylądowało na (usunięte przez administratora). W zasadzie mobbing to codzienny temat dla każdego pracownika. Jedni doświadczają do w mniejszym, a inni w większym stopniu. Podsumowując: nie polecam pracy w tej firmie - chyba że Prezes grupy Emil Frey Polska (dawniej PGA) wreszcie zrobi porządek z (usunięte przez administratora).

Jak szefostwo w Bohemia Motors? Spoko traktują ludzi?

krótka odpowiedź - NIE! jeżeli cenisz sobie spokój psychiczny i to że "dyrektorowie" nie najeżdżają na Ciebie to tam nie idź! :) Chyba, że lubisz (usunięte przez administratora) to będziesz miał spokój i będą Cię traktować jak swojego.

Maks
@Anonim

Jak czytam twoje posty to mam wrażenie, że wyleciałeś z tej firmy. Czy mam rację ?

Admin

Nie polecam. Jak jesteś podlizuchem to masz dobrze: auto, premię itp. Jeśli niestety nie, to będziesz traktowany jak w korporacjach 10 lat temu. 'nie pasuje to nie musisz z nami pracować' Główny wodzu jakby mógł to wymagałby od pracowników codziennego całowania w sygnet.

Barbara
@Admin

Apropo tych premii w Bohemia Motors to komu one przysługują i za co są wypłacane w takim razie? Na pewno są jakieś zasady ich przyznawania. Z góry dzięki.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Bohemia Motors Sp. z o. o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Hej, jakie trzeba mieć wykształcenie aby zacząć prace w tej firmie?

Aga
@Marek

Zależy na jakie stanowisko ? Nie słyszałam aby w Bohemia, kierowano się takim kryterium

Miron

Jedyne co tam jest fajne to panującą atmosfera pomiędzy pracownikami. Traktowanie ludzi przez menadzerow jak kompletne ZERO. Faforyzowanie 'podlizuchow'. Kadra menadżerska nie ma pojęcia jak powinna funkcjonować firma. Zero pomocy w konkretnych, prostych problemach. Mobbing - w zależności od humoru. Zdecydowanie odradzam.

@Miron

Zdecydowanie się zgadzam.. kolesiostwo, jak nie podpasujesz WIELKIM dyrektorom tej firmy to masz przesrane. Doskonale widać faworyzowanie innych. Wyżywanie się na innych jest na porządku dziennym, a nie daj Boże niech jeden z wielkich ma zły humor.

Mira

Żeby być dobra firma jak Bohemia Motors to trzeba wysoko trzymać poprzeczkę i pewnie nie każdy dotrzymuje kroku!!

Leon

Duża rotacja pracowników. Czas wypełniony na Maxa. Słaba kasa.

Barbara

@ja i już Fajnie, że postanowiłeś wziąć aktywny udział w dyskusji na temat pracy w Bohemia Motors. Duża rotacja może w równym stopniu oznaczać duży rozwój tej firmy. A co z ubezpieczeniem zdrowotnym - czy ten pracodawca je zapewnia? @Waldi Rozumiem, że jesteś pracownikiem w tej firmie i znasz temat z własnego doświadczenia?

ja i już

Praca po godzinach. Jeśli komuś to pasuje to OK. Kasa na czas. Duża rotacja pracowników.

M.

Firma w porządku, choć jest to korporacja i najważniejsze są wyniki, to jednak przełożeni prezentują bardzo dobre podejście do ludzi. Ponadto w przypadku zapotrzebowania na sprzęt, którego aktualnie nie ma, nigdy nie miałem problemów z zakupem takowego. Trzeba na pewno wziąć pod uwagę, że przez tą firmę przetacza się bardzo dużo samochodów, zarówno piszę tu o serwisie jak i o autach nowych. Ogólnie byłbym skłonny polecić tą firmę jako pracodawcę.

yhym

A wiadomo czy wciąż jest poszukiwany ten mechanik samochodowy? Liczę, że znajdę zatrudnienie, choć oczekują 2-3 letniego doświadczenia, ale zapewniają umowy o pracę.

Witam. Szukam opinii na temat tej firmy. Chciałbym się tam zatrudnić i proszę o jakieś informację

fiodor
@Zainteresowany

Ja jutro też idę na rozmowę w sprawie pracy do Bohemia Motors i chciałbym się czegoś dowiedzieć o tym pracodawcy od strony pracowników , jaka atmosfera pracy , zarobki itp.

mortiszja
@fiodor

Gdybym mogła prosić o szczerą odpowiedź dotyczącą tej rozmowy kwalifikicyjnej. Też się wybieram na taką niebawem. I z kim była ta rozmowa.Z góry dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Bohemia Motors Sp. z o. o. - Falenty

• Jak się pracuje w Bohemia Motors Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bohemia Motors Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bohemia Motors Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bohemia Motors Sp. z o. o.