Gospoda U Kowalskich

Opinie o Gospoda U Kowalskich

zabka

odradzam wszystkim zainteresowanym pracą zatrudnienie sie tam.stawka minimalna,ludzi malo gdyz kazdy stamtad ucieka po krotkim czasie,to juz zasluga,,wspanialej,, menagerki-chron panie wszystkich.wlasciciel ma ludzi gdzies, zero rozmow itd na zyczenia swiateczne lub bony wiec nie liczcie.szukajcie gdzie indziej pracy

Zostaw opinię o Gospoda U Kowalskich - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gospoda U Kowalskich